Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Małgosia napisał/a 18 października 2019:
Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem. Proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów oraz pornografii i uzależnienia od seksu, a moją siostrę od niewłaściwych relacji i związków pozamałżeńskich oraz chorób. Proszę o modlitwę o moją mamę (jest wolnego stanu) i o mnie abyśmy znalazły odpowiednich Bożych mężczyzn na mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z gniewu i złości a także o awans w mojej pracy oraz o błogosławieństwo finansowe, złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami.
Jan napisał/a 18 października 2019:
Kochane Siostry, proszę was o modlitwę za naszą Ojczyznę.
Barbara napisał/a 17 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Juli o uwolnienie z nałogu i narkotyków. Matko Boża przytul ją do swojego serca i nie wypuszczaj dopóki wszystkie Twoje dzieci nie powrócą do domu, jak syn marnotrawny. O opiekę i błogosławieństwo całej rodziny.
Marta napisał/a 17 października 2019:
Panie Jezu za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o potrzebne łaski dla Mani w chorobie nowotworowej, powrót do zdrowia po przebytej operacji, wypełnienie się woli Bożej oraz o światło Ducha Świętego dla lekarzy i siłę dla rodziny, szczególnie dla Mamy.
Krystyna napisał/a 17 października 2019:
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz jasność umysłu dla Sylwii. Proszę o porozumienie z Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.
Żona napisał/a 17 października 2019:
Szczęść Boże, bardzo proszę Siostry o modlitwę za mojego męża Marka, jego zdrowie i powodzenie w wiadomych mu i Bogu, sprawach. O wytrwałość.
Renata napisał/a 17 października 2019:
Chcę odzyskać radość z wykonywanej pracy, rozwiązać problemy wynikające z mojego strachu, wstydu i nieodpowiedzialności. Odblokować mój umysł zaprzątnięty zbędnymi sprawami.
Rafał napisał/a 16 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji przyjaciela Krzysztofa o nawrócenie.
corka napisał/a 16 października 2019:
Święta Rito, pragnę podziękować za moje i męża nawrócenie, za uzdrowienie mojej choroby, za pomoc Tacie w walce z nowotworem. Błagam o jego całkowite uzdrowienie i we wszystkich naszych intencjach.
Gabriela napisał/a 15 października 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę pierwszy raz w życiu za siebie, o zdrowie i niepowiększanie guza, o silną wolę, oddalenie lęku i wytrwałość i sukces w walce z swoim nałogiem, demonem oraz znalezienie pracy na miejscu przez mojego męża. Bóg zapłać.
bb napisał/a 15 października 2019:
Proszę żeby nie było żadnych afer, scysji, awantur. Proszę daj mi Matko spokojnie żyć. Proszę też żebym mogła w spokoju spać w ciszy.
Alicja napisał/a 15 października 2019:
Bardzo proszę o pomoc w wyleczeniu ręki i pomyślne wyleczenie po ostatniej operacji, Boże dziękuję Ci i proszę o Twoją moc i siłę!!!!! Matka A.
Magdalena napisał/a 15 października 2019:
Proszę o modlitwę o wiarę dla mojego męża Jarka, o uzdrowienie z zranień, o wyciągnięcie z poczucia beznadziei, o doświadczenie Miłości Bożej. Niech Bóg zaleje go swoją miłością. O dar potomstwa dla nas oraz o umocnienie naszego małżeństwa ( 15.10 - trzecia rocznica ślubu).
Dominika napisał/a 14 października 2019:
Jezu Miłosierny, błagam dopomóż abym w październiku znalazła pracę..... aplikuje na tyle stanowisk, jestem niepełnosprawna, błagam dopomóż mi w rekrutacji abym znalazła zatrudnienie.... Błagam Cię Trójco Święta o wsparcie.
Mariola napisał/a 14 października 2019:
O pogodzenie się z mężem Andrzejem, aby mi wybaczył i o uratowanie naszego małżeństwa. Bóg zapłać.
Krzysiek napisał/a 14 października 2019:
Proszę o potrzebne łaski, moc Ducha Świętego.
Ewa napisał/a 14 października 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. Dobre wyniki badań mamy. O spotkanie dobrego i wartościowego człowieka na mej drodze.
Ela napisał/a 13 października 2019:
O światło dla lekarza aby postawił właściwą diagnozę.
Dorota napisał/a 13 października 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za moich synów Wojtka i Konrada, aby założyli szczęśliwe, Bogiem żyjące rodziny oraz o mocną silną wiarę dla nich. Serdeczne Bóg zapłać.
Wojciech napisał/a 13 października 2019:
W intencji rozwiązania problemów finansowych Wojciecha i o Boże błogosławieństwo w pracy.