Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2023 wpisy.
Wojciech napisał/a 1 maja 2021:
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie psychiczne, duchowe z lęków, klaustrofobii, zranień duchowych i fizyczne z problemów z oddychaniem, przełykania, urazów kręgosłupa, ochronę przed covidem... Dziękuję. Z Bogiem.
Aneta napisał/a 30 kwietnia 2021:
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny oraz potrzebne łaski dla moich dzieci szczególnie dla Emilki. Proszę o modlitwę za Krzysztofa w 1 rocznicę śmierci żeby cieszył się życiem wiecznym przy Panu Bogu. Bóg zapłać.
Edyta napisał/a 28 kwietnia 2021:
O zdrowie wszelkie potrzebne laski dla mich synków a szczególnie jednego o dobry rozwój umysłowy i aby nie miał autyzmu.
Agnieszka napisał/a 28 kwietnia 2021:
O pomyślne zdanie matury przez Marysię. Bóg zapłać.
Łukasz napisał/a 27 kwietnia 2021:
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wojciecha.
Gabi napisał/a 25 kwietnia 2021:
Kochana Matko Angelo błagam Cię rozjaśnij umysł mojemu dziecku i aby zdał do 4 klasy.
Piotr napisał/a 25 kwietnia 2021:
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby Anna nigdy nie była przeniesiona na inny wydział żeby pracowała cały czas tu gdzie pracuje.
Piotr napisał/a 25 kwietnia 2021:
Panie Jezu proszę żeby Piotr miał zawsze przyznawaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS i był na rencie cały czas, żeby otrzymał pomoc finansową żeby na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum orzekania o niepełnosprawności otrzymał orzeczenie w stopniu znacznym.
Przemek napisał/a 25 kwietnia 2021:
Gorąco proszę o modlitwę za mojego tatę, który zarażony COVID w stanie bardzo ciężkim walczy o życie pod respiratorem w szpitalu. Proszę o modlitwę także za moją chorującą na raka piersi mamę i za całą naszą rodzinę, abyśmy potrafili wypełniać i przyjmować wolę dobrego Boga. Bardzo proszę także o modlitwę o łaskę rozeznania powołania.
Ewka napisał/a 25 kwietnia 2021:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. Spotkanie dobrego i kochającego męża.
Ewa napisał/a 25 kwietnia 2021:
Proszę o modlitwę za zmarłą żonę kuzyna, tatę koleżanki, kuzyna Krzysztofa, Roberta, Olgę.
Anna napisał/a 25 kwietnia 2021:
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z bolesnej choroby układu moczowego.
Mária napisał/a 21 kwietnia 2021:
O uwolnienie syna od nałogu alkoholowego.
Robert napisał/a 21 kwietnia 2021:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia duszy i ciała dla mojej rodziny i najbliższych, o żonę dla Adama i potomstwo, o zdrowe narodziny w sierpniu dziecka mojej siostry Magdy, o nasz powrót do Polski na stałe z emigracji jeżeli wola Boga taka i nawrócenie się grzeszników. Dziękuję P.S W zeszłym roku prosiłem o potomstwo dla Magdyi Bartka bo mieli problem. Prośby zostały wysłuchane, Magda z Bartkiem spodziewają sie chłopca w sierpniu.
Rafał napisał/a 20 kwietnia 2021:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z nałogów dla mnie i nawrócenie.
Kasia napisał/a 19 kwietnia 2021:
Proszę o łaskę zbawienia dla mojego śp. taty. Amen.
Córka napisał/a 19 kwietnia 2021:
Pokornie proszę o modlitwę o przemianę serca mojego taty. Bóg zapłać za modlitwę.
Dariusz napisał/a 19 kwietnia 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia Dariusza ma covid19 i obustronne zapalenie płuc jest w szpitalu. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 17 kwietnia 2021:
Proszę o dobrego, kochającego i mądrego męża.
Kinga napisał/a 17 kwietnia 2021:
Błagam o cud dostania pracy w zawodzie w Krakowie.