Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2175 wpisów.
Paweł napisał/a 14 sierpnia 2021
O cud odzyskania zdrowia, pieniędzy i wszystkiego tego, co straciłem przez manipulacje szatańskiego "bioterapeuty" - żebym mógł uratować swoje życie.
Kasia napisał/a 13 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Proszę o dar małżeństwa. Od 11 lat jestem sama, chciałabym mieć kogoś bliskiego, aby razem iść przez życie, wspierać nawzajem. Tak ciężko jest żyć samej. Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a 12 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Mateusza. O uwolnienie go z chorób. O przeszczep wątroby dla niego. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 9 sierpnia 2021
Jezu Miłosierny błagam Cię o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia.
Michał napisał/a 9 sierpnia 2021
Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy, winy , błędy zwłaszcza bluźnierstwa. Dziękuję za wszystkie łaski. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o łaski odpuszczenia, przebaczenia i zapomnienia moich grzechów, win, błędów, zwłaszcza bluźnierstw. Proszę też o wiele łask Bożych dla rodziny zwłaszcza mam tu na myśli łaski nawrócenia i wiary dla babci Pelagii, mamy Doroty, cioci Marii oraz wszelkie słuszne łaski dla siebie i dla nich. Proszę też o pozytywne rozwiązanie sprawy zdolności do pracy związanej z moją chorobą, abym otrzymał tą zdolność. Proszę też o szybkie wyzdrowienie z niej dla siebie. Proszę też o łaski czystości, wstrzemięźliwości dla siebie. Proszę także o łaski panowania nad myślami, aby złe bluźniercze myśli zniknęły. Proszę też o łaski pracowitości i motywacji do działania.
Renata napisał/a 8 sierpnia 2021
Proszę gorąco o modlitwę w intencji uzdrowienia z depresji i powrót do zdrowia.
Grzegorz napisał/a 8 sierpnia 2021
O łaskę zdrowia dla Stefanii.
Hanna napisał/a 8 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji Natalii o łaskę zdania przez nią egzaminu na aplikację adwokacką 25 września br.
Piotr napisał/a 8 sierpnia 2021
O łaskę pracy dla Gosi.
Sylwia napisał/a 8 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę o przebaczenie, uleczenie mojego zranionego złamanego serca i złamanego, skrzywdzonego ducha oraz o nawrócenie, opamiętanie, uzdrowienie i odkupienie win dla Piotra, Piotra, Jacka, Dariusza, Renaty, Joanny, Magdaleny, Romana, Zofii, Damiana, Ryszarda którzy mnie niszczyli, zdegradowali i wykorzystali - bardzo cierpię – dziękuję.
Anna napisał/a 7 sierpnia 2021
O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o łaskę dobrego męża dla Anny i pracę zgodną z jej wykształceniem. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Renaty, Janiny, Stanisława.
Paulina napisał/a 6 sierpnia 2021
O przemianę serca, powrót i uzdrowienie relacji z K oraz o zdrowie dla mamy. Bóg zapłać.
Córka napisał/a 6 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę za mamę Stanisławę o dobrą spowiedź i powrót do sił i zdrowia, a dla siebie i rodziny o opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski szczególnie zgodę i miłość. Bóg zapłać.
Irena napisał/a 5 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę za Stanisławę, Teresę, Irenę i Annę o zdrowie duszy i ciała oraz potrzebne łaski. Bóg zapłać.
Dorota napisał/a 5 sierpnia 2021
Prośba o łaskę spowiedzi dla Henryka przed śmiercią (lat 89 zły stan zdrowia).
Jacek napisał/a 3 sierpnia 2021
Duchu Święty proszę ześlij dar wiary mojej żonie Magdalenie. Proszę by odeszła od kochanka i wróciła do męża Jacka i do córki Anny. Jezu Twoja wola niech się wypełni.
Dorota napisał/a 3 sierpnia 2021
Boże, Maryjo, Wszyscy Święci, proszę Was o wielką i mocną wiarę. O ochronę przed zagrażającym niebezpieczeństwem, o zwycięstwo nad wrogami, o uleczenie ran mojej rodziny i moich, o przebaczenie dla naszych win, o dobrodziejstwa dla księży i zakonnic i o to, co po ludzku przyciąga moją uwagę. Raz, praca - albo tu, albo w miejscu innym. Dwa - dom. Nowy, piękny dom z ogrodem. Trzy - pieniądze. Cztery - mąż, miłość, uleczenie ran, Pięć - dziecko. I sześć - zmarli. Dziękuję za cuda i łaski:) za dzisiejszy dzień. I za Tadka, za dobroczyńców i o zdanie egzaminu w piątek i stypendium i rozwiązanie wszelkich trudnych spraw urzędowo-finansowo-spadkowo-podatkowo-sądowo-uczuciowo-rodzinnych.
Mariola napisał/a 2 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o nawrócenie z drogi pijaństwa.
Asia napisał/a 1 sierpnia 2021
Prosimy o modlitwę za mego syna Bernarda o zdanie wszystkich poprawkowych bardzo trudnych egzaminów, Maryjo pomóż mu sie dobrze przygotować do tych egzaminów na medycynie zabierz wszelkie zniechęcenie dodaj sił psych i fizycznych. Proszę również za jego relację z Zosią o uporządkowanie tej relacji Maryjo prowadź go by wiedział jak postępować. Rozwiąż Maryjo tę trudną sytuacje niech Twoja wola wypełnia się w jego życiu. Amen.
Krystyna napisał/a 1 sierpnia 2021
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii.