Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Grzegorz napisał/a 18 maja 2020:
W intencji Grzegorza proszę o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, przemianę i czyste serce, łaskę nowego i ułożonego życia, łaskę zdolności do miłości oraz dobrą żonę.
Sebastian napisał/a 18 maja 2020:
Za pomyślnie zdaną sesję na studiach i zakończenie konfliktów w związku.
Ewa napisał/a 18 maja 2020:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dla mnie kierownika duchowego.
Ania napisał/a 18 maja 2020:
Proszę o uzdrowienie relacji z moim bratem Dominikiem, abyśmy mogli się pogodzić i znów razem rozmawiać. Chcę mu powiedzieć, że bardzo za nim tęsknię...
Mateusz napisał/a 16 maja 2020:
Szczęść Boże! Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji realizacji Bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, zgodnej z zainteresowaniami i wykształceniem, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Sylwia napisał/a 15 maja 2020:
Modlę się o miłość. Modlę się o ciepło, bezpieczeństwo i potrzebne pieniądze i wizerunek. Dziękuję - Sylwia.
malgorzata napisał/a 14 maja 2020:
Proszę o modlitwę, za Teresę którą karetka zabrała do szpitala z podejrzeniem zawału serca.
Kamila napisał/a 14 maja 2020:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji dzisiejszego spotkania, aby przebiegło spokojnie bez przykrych słów. Proszę o to abyśmy do siebie z Kamilem wrócili, o wzajemne zrozumienie oraz wybaczenie oraz o brak pokus. Proszę o dobrą przyszłość dla nas. Powierzam nas opatrzności Bożej. Dziękuję
Barbara napisał/a 14 maja 2020:
O nawrócenie, uwolnienie, zdrowie ciała i duszy dla Damiana i Rafała. Bóg zapłać.
Natalia napisał/a 13 maja 2020:
Błagam o wstawiennictwo modlitewne w intencji nawiązania ponownego kontaktu między Mikołajem i Natalią, w intencji ich wzajemnego przebaczenia i zachowania czystości. Błagam też o dobrego męża dla Natalii.
Izabela napisał/a 13 maja 2020:
Proszę w intencji o dobrą, godną pracę dla Izy i Basi, o potrzebne dla nich dary i łaski zwłaszcza dar mądrości, rozeznania, ufności i pokoju oraz ochronę przed złem.
Krystyna napisał/a 13 maja 2020:
Proszę o modlitwę w intencji Pawła o łaskę I dar płodności, aby z żoną doczekali się upragnionego dzieciątka. Jezu Chryste zmiłuj się. Maryjo Matko Boża i św. Józefie uproście Jezusa Chrystusa o cud ojcostwa dla Pawła.
Krystyna napisał/a 13 maja 2020:
Proszę o modlitwę za duszę mojego ojca śp. Stanisława zmarłego w Dniu Wielkanocy 2020 r o wieczne zbawienie.
Danuta napisał/a 12 maja 2020:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojego ukochanego śp. męża Zygmunta o radość życia wiecznego dla niego oraz za wszystkie dusze w czyśćcu.
Bea napisał/a 12 maja 2020:
Za wstawiennictwem św. Jana Pawła proszę o modlitwę w intencji związku sakramentalnego i życia chrześcijańskiego dla Natalki i Łukasza. Módlmy się za dusze czyśćcowe.
Izabela napisał/a 11 maja 2020:
Proszę w intencji o potrzebne dary i łaski dla Izy, Basi, Gabrysi, o uzdrowienie ich z lęków, zranień, blokad, o uzdrowienie ich relacji w rodzinie i zatrzymanie skutków grzechów i zła oraz o Boże Miłosierdzie.
Jola napisał/a 9 maja 2020:
Błagam o modlitwę za moją siostrę Agnieszkę i siostrzenicę Karolinę. O spokój w ich rodzinie, by szwagier nie był toksyczny, nie znęcał się psychicznie i nie był uzależniony od wpływu swojej rodziny, a w szczególności matki. Proszę dobrego Boga by ochronił siostrę i siostrzenicę od przykrych doświadczeń i dał im spokój i szczęście, by mogły być razem, kochać się i cieszyć spokojem. Jezu Miłosierny rozlej na nie swoje łaski i obdarz spokojem i radością na przekór wszystkiemu. Jezu ufam Tobie !
Adam napisał/a 9 maja 2020:
Szczęść Boże. Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Ola napisał/a 7 maja 2020:
Błagam o modlitwę za zdrowie mojej Mamy Alicji, i najbliższej mi osoby - Pawła, którzy zmagają się ponownie z chorobą nowotworową. Niech Dobry Pan okaże im swoje bezkresne wsparcie oraz obdarzy ich darem zdrowia. Pozdrawiam bardzo ciepło, Ola.
Mariola napisał/a 7 maja 2020:
O pogodzenie się z mężem Andrzejem o przemiane jego serca i uratowanie mojego małżeństwa. O powrót do domu męża.