Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2963 wpisy.
Maria napisał/a 7 lutego 2024
Boże o uzdrowienie serca kobiety poranionej przez nieuczciwość i zdrady pewnego mężczyzny i wielokrotne oczernianie jej. Daj jej nową pracę, aby więcej już nie musiała znosić tego upokorzenia z ich strony.
Bożena napisał/a 5 lutego 2024
Bardzo proszę o modlitwę o udaną operację i powrót do pełni sił i zdrowia dla Aliny. Bóg zapłać.
Marek napisał/a 4 lutego 2024
Prośba o Modlitwę o uwolnienie mnie od gwałtownych i niekontrolowanych reakcji / emocji na rożne nieoczekiwane zdarzenia które skutkują krzykiem, brakiem opanowania i o pokój Boży w moim sercu.
Adam napisał/a 4 lutego 2024
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do Komunii świętej mojej mamy Anny.
Sylwia napisał/a 4 lutego 2024
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie. O uzdrowienie mnie z chorób szczególnie z chorej tarczycy. O dobre wyniki badań. O uniknięcie nowotworu i operacji. Bóg zapłać
Łukasz napisał/a 2 lutego 2024
Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje, Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi, Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o Boże Błogosławieństwo Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej, Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki Za Justynę, jej męża i dzieci. Za księdza Piotra, Sławka, Dominika, Adama, Wojtek – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie. O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia. O dar czystości serca, umysłu i ciała. O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób. W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej Trójcy oraz Matki Bożej. Za instytucje państwowe, w tym Sąd Okręgowy i Rejonowy, aby uczciwie podeszły do rozpraw i materiałów dowodowych.
Ewa napisał/a 31 stycznia 2024
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego synka Jasia.
Dalsze leczenie mamy po 7 latach od ostatniej intencji napisał/a 29 stycznia 2024
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i wytrwania w wierze dla mojej mamy, ok. 8 lata temu prosiłem w intencji udanej chemioterapii po operacji na nowotwór piersi i było przez kilka lat spokojnie, ale w zeszłym roku pojawiły się przeżuty i mama bierze chemię ponownie. Niech Pan Jezus Mesjasz wam błogosławi! Radek
Czcicielka napisał/a 28 stycznia 2024
Prosze o dar nieba dla śp. Tomka z okazji jego 5 rocznicy śmierci oraz dla zmarłych z jego rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Sylwia napisał/a 28 stycznia 2024
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Iwony. O uzdrowienie ją z chorób, szczególnie z chorych kolan i bezdechu sennego. Bóg zapłać.
intencja napisał/a 27 stycznia 2024
Błagam o pomoc w intencji Alberta i jego pracy licencjackiej.
Prośba o modlitwę o Uwolnienie napisał/a 26 stycznia 2024
Szczęść Boże. proszę o modlitwę w intencji mojego siostrzeńca Wojciecha, który utracił sens życia i ma bardzo zaawansowane myśli samobójcze. Proszę również o modlitwę w intencji podjęcia przez Wojtka walki z uzależnieniem od alkoholu i innych używek. Bóg zapłać.
Magda napisał/a 25 stycznia 2024
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Taty Ryszarda, o łaskę zdrowia, o cud uzdrowienia dla Niego. Proszę, aby wszystko zakończyło się dobrze i Nasza Rodzina została uchroniona przed tragedią.
Sylwia napisał/a 21 stycznia 2024
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Mariusza. O uwolnienie go z chorób, nałogów. Bóg zapłać
zbyszek napisał/a 21 stycznia 2024
Dziękuje za otrzymane łaski i proszę o Boże Miłosierdzie dla Józefy i jej rodziny.
Prośba o modlitwę napisał/a 21 stycznia 2024
Proszę o modlitwę za moją mamę Annę. Jest bardzo chora i słaba. Po niewielkim wysiłku, kładzie się do łóżka. Ma gorączkę, bóle pęcherza i brzucha. Dziękuję.
Magdalena napisał/a 21 stycznia 2024
O cud uzdrowienia dla Zofii przebywającej w szpitalu.
Rafał napisał/a 19 stycznia 2024
Proszę o modlitwę za moją żonę Agnieszkę, ma bardzo silną depresję poporodową bardzo się lękam aby nie zrobiła krzywdy dziecku i sobie w tym naprawdę ciężkim stanie. Sam jako mąż muszę niestety pracować, więc nie mogę być z żoną cały czas. Proszę by Dobry Bóg zlitował się nad nami i by nam pomógł uleczył żonę, chronił dziecko. Proszę też by żonie udało się karmić piersią bo po cesarskim cięciu ma zbyt mało mleka. Żonie bardzo by to pomogło psychicznie i dla siebie również proszę o łaski w tym trudnym czasie.
Agnieszka napisał/a 18 stycznia 2024
Proszę o modlitwę w intencji naszego zdrowia (mojego i dzieciątka), a także o szczęśliwe rozwiązanie ciąży. Bóg zapłać. Agnieszka J.
Sabina napisał/a 18 stycznia 2024
Proszę o modlitwę w intencji synka Franciszka, który doznał urazu głowy w szkole. Jezu Ty Się Nim zajmij. Proszę o modlitwę w intencji córki Joanny, która przebywa w szpitalu po operacji o rychły powrót do zdrowia. Proszę o Boże Miłosierdzie dla rodziny Sabiny i Stanisława i ich 10-oro dzieci tj.Mateusza, Dawida, Joanny, Adama, Michała, Pawła, Bernadetty, Anieli, Rozalii i Franciszka. Upraszam wstawiennictwo świętego Feliksa.