Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
852 wpisy.
Rafał napisał/a 7 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę o nawrócenie w intencji całej rodziny ze strony taty. Serdeczne Bóg zapłać.
Kamila napisał/a 7 sierpnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o spokojny dyżur w pracy. O zdrowie dla wszystkich pacjentów. O spokojna noc, abym nie musiała być pierwszym dyżurnym. Błagam o wstawiennictwo.
Edyta napisał/a 6 sierpnia 2019:
O uzdrowienie małżeństwa Edyty i Marka. O przebaczenie i pojednanie.
Maria napisał/a 6 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Milenki. O potrzebne łaski, aby razem z ojcem dziecka stworzyli szczęśliwą rodzinę.
zuzanna napisał/a 6 sierpnia 2019:
O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Roberta.
Jadwiga napisał/a 6 sierpnia 2019:
O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Roberta (tętniak mózgu).
Ewa napisał/a 6 sierpnia 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. O spotkanie dobrego i wartościowego człowieka na mej drodze.
Adam napisał/a 6 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
Marek napisał/a 6 sierpnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji: o rozwiązanie problemów w pracy, które powodują we mnie ogromny stres i niepokój.
Kacper napisał/a 5 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie od homoseksualizmu.(Dziękuję za zrozumienie)
Wiktor napisał/a 5 sierpnia 2019:
Proszę o oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony Marii.
Magdalena napisał/a 5 sierpnia 2019:
Proszę o uwolnienie mnie od ogromu zła.
Mateusz napisał/a 5 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji odnowienia kontaktu z Anią.
Mama napisał/a 4 sierpnia 2019:
Mateńko, błagam ulituj się nad samotnością córek i obdarz je piękną miłością katolicką.
Mateusz napisał/a 4 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca i opamiętania dla mojej dziewczyny Ani. Boże spraw, aby do mnie wróciła. Proszę o uzdrowienie relacji między nami, miłość i zawarcie małżeństwa.
Teresa napisał/a 4 sierpnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego ks. Jerzego. Proszę również o modlitwę w intencji samotnej 88 - letniej p. Gieni o szybkie przyznanie jej miejsca w domu opieki.
Kornelia napisał/a 4 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojego chrześniaka Oliviera, by Matka Boska każdego dnia otaczała go swoją opieką, a miłosierny Pan Bóg mu błogosławił i dawał siły na każdy dzień w walce z pokonywaniem różnych trudności. Bóg zapłać.
Władysława napisał/a 4 sierpnia 2019:
Maryjo, bądź patronka Wyborów Parlamentarnych 13 października. Porusz sumienia Polaków i spraw cud przemiany Ducha Narodu Polskiego. Chroń naszą Ojczyznę przed zalewem zła wewnętrznego i zewnętrznego, okryj nas płaszczem Swej opieki.
Liza napisał/a 4 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za moją umierającą mamę Barbarę.
Mateusz napisał/a 3 sierpnia 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji Bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!