Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1309 wpisów.
Przemek napisał/a 19 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy, o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła, o łaskę płaczu nad swoimi grzechami, o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie a także dla taty Justyny, o łaskę miłość do Boga, świętą wytrwałość w łasce Bożej. O modrość i przymnożenie wiary, żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół, o łaskę zbawienia dla nas, o wdzięczność za otrzymane łaski.
Jacek napisał/a 19 lutego 2020:
Królowo Świata Całego, której wszelkie zło boi się bardziej niż ognia i której nigdy nie przemoże, Matko Zbawiciela całego rodzaju ludzkiego błagam Cię zanieś do swego Syna moje i córki błaganie o powrót żony i matki na łono Kościoła Świętego, na odejście Magdy od grzechu cudzołóstwa z innym mężczyzną. Panie Jezu Ty się tym zajmij, zatroszcz się Ty.
Monika napisał/a 18 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Witolda aby się nawrócił, oraz w intencji naszego małżeństwa, aby Pan Jezus pobłogosławił nam i obdarzył nas łaską uratowania naszego małżeństwa, oraz cudem potomstwa. Aby mój maż powrócił do domu. Proszę tez o wsparcie modlitewne dla mnie, abym wszystko przetrwała i nie zwątpiła w Boga. Bóg zapłać. 
Izabela napisał/a 18 lutego 2020:
Bardzo proszę o modlitwę - o Błogosławieństwo Boże podczas porodu dla mnie i dzieciątka oraz o uwolnienie od lęku przed porodem i pozostawieniem starszych dzieci pod opieką babci. O otwartość serca na Bożą Wolę.
Jasia napisał/a 18 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za moją bratanicę pogrążoną w depresji, by zaczęła o siebie walczyć.
Ola napisał/a 18 lutego 2020:
Matko proszę pomóż mi, cierpię z braku dobrego zdrowia i z powodu nieudanego małżeństwa. Matko obdarz mnie wiara, nadzieja, siłami fizycznymi i psychicznymi. Proszę o mądrość, światło Ducha Świętego dla męża by przestał błądzić, marnować czas, nasze życie i mnie ranić.
Beata napisał/a 18 lutego 2020:
Błagam o modlitwę za mojego męża chce nas zostawić mnie i 4 dzieci. Proszę o modlitwę o nawrócenie dla niego. O obudzenie miłości i złamanie egoizmu wyzwolenie rąk złego, który ciągle kusi do złego i pod jego wpływem jest agresywny dla mnie. Bardzo trudno porozmawiać z nim o najprostszej rzeczy.
Barbara napisał/a 18 lutego 2020:
O Boże miłosierdzie, błogosławieństwo dla Damiana i Rafała. O pomoc i wszelkie potrzebne im łaski. O dar ojcostwa dla Damiana. Bóg zapłać.
Iwona napisał/a 17 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za mojego brata Krzysztofa o uwolnienie z nałogu alkoholowego i zdrowie, nawrócenie się i mocną wiarę w Boga.
Andrzej napisał/a 17 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla żony Barbary
Maria napisał/a 16 lutego 2020:
Prośba o uregulowanie spraw finansowych związanych z kredytem.
Grzegorz napisał/a 16 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za moją mamę o uzdrowienie z choroby. Bóg zapłać.
Andrzej napisał/a 16 lutego 2020:
O pomyślny przebieg operacji Mamy Aliny, bardzo proszę o modlitwę.
Aneta napisał/a 16 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia związku Piotra i Anety oraz o powrót Piotra do rodziny. Dziękuję.
Rafał napisał/a 14 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, aby Bóg uleczył sferę jej życia towarzyskiego. Z góry serdeczne Bóg zapłać.
Ks. Mateusz napisał/a 14 lutego 2020:
Sześć Boże! Proszę Waszą Wspólnotę Zakonną o westchnienie za mnie w modlitwie żeby się rozwiązała pewna trudna sprawa znana Panu Bogu. Dziękuję bardzo :-) i pozdrawiam serdecznie.
Małgorzata napisał/a 13 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za Piotra, mężczyznę który odebrał sobie życie...
Krystyna napisał/a 13 lutego 2020:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Leny i Jakuba. Niech ich Pan błogosławi i strzeże.
Krystyna napisał/a 13 lutego 2020:
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Maria napisał/a 13 lutego 2020:
Proszę o modlitwę o miłosierdzie Boże i o Dary Ducha Świętego dla Katarzyny lat 16, która już kilka razy próbowała odebrać sobie życie. O miłosierdzie Boże i łaskę nawrócenia dla Roberta, Emila, Patryka, Adama, Wiolety, Przemka, Rafała, Dominika, Joanny, Waldemara, Agnieszki, Haliny i Jacka. O łaskę zdrowia dla małego Szymonka - 4 letniego i Filipka - 6 letniego z Polski. O miłosierdzie dla dusz w czyśćcu cierpiących. Bóg zapłać - prosi Maria z Anglii.