Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1218 wpisów.
iza napisał/a 14 stycznia 2020:
Kochani w Chrystusie i Maryi Proszę o modlitwę w intencji Tymusia, który wziął 5 antybiotyków (jeden po drugim) i wciąż gorączkuje, niech dobry Jezus uzdrowi i da światło Ducha Świętego dla lekarza. Dziękuję, z Bogiem.
Agnieszka napisał/a 14 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę za nienarodzone dziecko, za jego zdrowie i siłę, żeby znieść troski mojej ciąży.
Rafał napisał/a 14 stycznia 2020:
O potrzebne łaski dla Grzegorza Brauna.
Anna napisał/a 13 stycznia 2020:
O nawrócenie i przemianę męża.
Grazyna napisał/a 13 stycznia 2020:
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zleceń na prace. Bóg zapłać za modlitwę.
Milena napisał/a 12 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Mateusza, studia i pracę
Natalia napisał/a 12 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę za Darię, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.
Urszula napisał/a 12 stycznia 2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich zmarłych o łaskę Nieba, proszę też dla żyjących o: zdrowie - fizyczne, psychiczne i duchowe, o łaskę pokuty i pojednania, o nawrócenie do Pana Boga, o wybaczenie, o chrzciny, bierzmowanie, śluby kościelne moich dzieci i o dary Ducha Świętego. Bóg zapłać.
Grzegorz napisał/a 10 stycznia 2020:
W intencji Grzegorza proszę o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, zabranie samotności i dobrą żonę zgodnie z wolą Bożą.
Małgorzata napisał/a 10 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla chorego rocznego Arturka oraz o laski potrzebne dla jego rodziców i rodziny, szczególnie proszę o łaskę zbawienia. Bóg zapłać.
Barbara napisał/a 8 stycznia 2020:
O pomoc i wszelkie potrzebne łaski dla Damiana i Rafała. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 7 stycznia 2020:
O wymarzone mieszkanie w korzystnej cenie
Urszula napisał/a 7 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia. Bóg zapłać
Anna napisał/a 6 stycznia 2020:
Proszę dobrego Boga i Najświętszą Matkę o uratowanie małżeństwa.
Paulina napisał/a 6 stycznia 2020:
Proszę o intencji wyjazdu mojego męża, o szczęśliwy jego przebieg, opiekę Matki Bożej na ten czas, o bezpieczeństwo. Proszę o opiekę nad naszym małżeństwem na czas rozłąki. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 5 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę o dobre wyniki badań pana Krzysztofa, a także trafną diagnozę oraz powrót do zdrowia.
Beata napisał/a 5 stycznia 2020:
O ulgę w bolesnym miesiączkowaniu dla córki.
Monika napisał/a 5 stycznia 2020:
Prosze o modlitwę w intencji Marcina i Moniki, o dar rodzicielstwa.
Paulina napisał/a 4 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę abym spotkała odpowiedniego mężczyznę jako przyszłego męża. Już od kilku lat się w ten intencji modlę I nic się nie dzieje. Zaczynam tracić nadzieje, że Jezus wysłucha moją modlitwę bo już mam 41 lat jeśli to w ogóle jest Jego Wola. Przez to moja wiara się chwieje bo chciała bym spełnić się w powołaniu życiowym. Z góry dziękuję za wsparcie modlitewne.
Agnieszka z Krakowa. napisał/a 4 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei. Jeśli wolą Bożą jest abym była żoną i matką to proszę o łaskę spotkania na mojej drodze: dobrego, wierzącego, wiernego, troskliwego, odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Dla którego ważna będzie relacja z Panem Bogiem i bliźnim.