Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1698 wpisów.
Marek napisał/a 11 października 2020:
Za uzależnionych, samotnych, bezdomnych, cierpiących.
Małgosia napisał/a 11 października 2020:
Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę, który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam, aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny. Błagam o łaskę zdrowia, aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.
br.Ivan napisał/a 11 października 2020:
O łaskę zdrowia dla Nadziei. Bóg zapłać.
Mateusz napisał/a 10 października 2020:
Szczęść Boże! Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Marek napisał/a 8 października 2020:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moje rodziny, oraz o łaskę by moje kwestie zawodowe się wyklarowały i bym mógł uzyskać łaskę sukcesów zawodowych.
Mania napisał/a 6 października 2020:
Proszę o modlitwę w intencji o dobrego męża. Dziękuję.
Barbara napisał/a 5 października 2020:
Dziękczynienie za dar życia Rafała w dniu 33 urodzin. O dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, prowadzenie. O światło Ducha Świętego. Jezu Tobie jego oddaje, Ty się o niego zatroszcz. Bóg zapłać.
Basia napisał/a 4 października 2020:
Proszę o modlitwę za ojca Antoniego o powrót do zdrowia dla niego, poprawę wyników badań i uwolnienie go od bólu.
Grzegorz napisał/a 4 października 2020:
Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie.
Ala napisał/a 4 października 2020:
O uzdrowienie na duszy i ciele, o ochronę przed koronawirusem, o ustanie pandemii i pokój na świecie, o dobrą pracę, o pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych, o łaskę przyjaźni i miłości, o zrozumienie wśród ludzi, o Dary Ducha Świętego, o nawrócenie ojca, o życie wieczne dla zmarłych z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
Mama napisał/a 4 października 2020:
Święty Franciszku błagam o łaski dla moich dzieci Maciusia i Damianka. Jezu ufam Tobie. Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.
Magdalena napisał/a 3 października 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. O rozwiązanie naszych problemów, szczególnie tych zdrowotnych, finansowych i tych wszystkich trudności, które powodują, że bardzo cierpimy, że mąż musi pracować daleko od domu, że osłabiają się nasze małżeńskie więzi i powstają konflikty. Dobry Panie, dopomóż, abyśmy jak najszybciej byli razem, abyśmy spotkali dobrych, życzliwych ludzi, którzy zechcą nam pomóc. Prosimy o potrzebne łaski, zdrowie i dobre relacje w szkole dla naszej córeczki. Tobie, Panie zawierzamy tą naszą trudną, beznadziejną sytuację, nasze problemy i wszystkie potrzeby. Jezu, Ty się tym zajmij ! Bóg zapłać za modlitwę.
Małgorzata napisał/a 2 października 2020:
Proszę o modlitwę za moją rodzinę o siłę do dźwigania mojego Krzyża o cierpliwość i większą miłość dla nas wszystkich Szczególnie proszę o nawrócenie męża żeby zaczął żyć w łasce uświęcającej, o uwolnienie od wszystkich zniewoleń, żeby zaczął lepiej traktować mnie i dzieci. Proszę też za moich rodziców żeby zaczęli żyć w zgodzie i za babcię o wypełnienie woli Bożej żeby już nie cierpiała. Bóg zapłać za modlitwę.
Jagoda napisał/a 2 października 2020:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia, żeby badania mnie czekające dały diagnozę, że jednak jestem zdrowa. NIE mam złośliwego nowotworu. Proszę o cud, cud ozdrowienia. Bóg zapłać za wszystkie modlitwy.
Wiktor napisał/a 1 października 2020:
O uratowanie mojego małżeństwa.
Marcin napisał/a 1 października 2020:
Jezu Ufam Tobie.
Mania napisał/a 30 września 2020:
Proszę o modlitwę w intencji o znalezienie dobrego męża i o prowadzenie Maryi w tej relacji i pokazanie jak być dobra kobietą w relacji z mężczyzną.
Adrian napisał/a 29 września 2020:
Matko Częstochowska Proszę Pomóż rozwiązać problem z pracą mieszkaniem i uzyskać pomoc materialną. O zdrowie, siły, cierpliwość, jasność umysłu, dar rozumu i mądrości. Cud spłacenia długów. Nawrócenie spowiedź św. O pokój w sercach: Wandy, Czesława, Stanisława, Mariana, i Adriana.
Magdalena napisał/a 28 września 2020:
W intencji uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia męża Pawła. Jezu Ty się tym zajmij.
Przemek napisał/a 28 września 2020:
Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 80000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.