Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
697 wpisów.
Justyna napisał/a 18 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za moją kuzynkę oraz jej męża. Bardzo proszę o modlitwę za jej męża, za nią oraz za ich małżeństwo, a także za całą naszą rodzinę, która cierpi z powodu tej sytuacji.
Emilia napisał/a 17 czerwca 2019:
Błagam o modlitwę za Wiktorię o uwolnienie od samookaleczenia.
OLA napisał/a 16 czerwca 2019:
Błagam o modlitwę za zdrowie Pawła, który zmaga się obecnie z chorobą nowotworową. Niech Miłosierny Pan okaże mu Swoje Nieskończone Miłosierdzie i pozwoli Pawłowi przezwyciężyć chorobę. Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji.
Anna napisał/a 16 czerwca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Wieslawa napisał/a 15 czerwca 2019:
Za wstawiennictwem św o. Pio proszę o uzdrowienie chorego serca, oczu i kręgów szyjnych mojej mamy Danuty, o uzdrowienie relacji w domu.
Monika napisał/a 14 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia 8-letniej Laury z astmy, alergii na kurz, nad reaktywnego pęcherza, nieśmiałości. Nawrócenie Philippa i decyzje o ślubie kościelnym.
Łukasz napisał/a 14 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za spłatę długów. Bóg zapłać!
Agnieszka napisał/a 14 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy.
Danuta napisał/a 13 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z chłoniaka i innych chorób o zdrowie dla męża i całej rodziny, o uzdrowienie z depresji dla Gabrysi i Weroniki,o silną wiarę i potrzebne łaski dla syna.
Ola napisał/a 13 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za zdrowie Pawła. Jest on dla mnie kimś bardzo ważnym, obecnie choruje na nowotwór. Przez tę chorobę zmaga się również z depresją i brakiem nadziei na poprawę. Bóg zapłać za każde słowo modlitwy w jego intencji.
ryszard napisał/a 13 czerwca 2019:
ALLELUJA! Proszę o modlitwę w intencji uczestników kursu ewangelizacyjnego "Siedmioro młodych", o dobre owoce z przeżytych rekolekcji. Kurs odbędzie się w dn. 20-23 VI br. w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej, a poprowadzi go Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA z Radomia. Serdeczne Bóg zapłać. Szczęść Boże.
Basia napisał/a 13 czerwca 2019:
Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
ewa napisał/a 13 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za moja córkę Oliwię w intencji Bogu wiadomej.
Magdalena napisał/a 13 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej pracy na umowę o pracę, na cały etat oraz uzdrowienie z choroby tarczycy.
Adam napisał/a 13 czerwca 2019:
Szczęść Boże Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie. Bóg zapłać
Hanna napisał/a 13 czerwca 2019:
Módlcie się za moja teściową i mojego męża. Nie chcę tu mieszkać, chcę by moje życie się zmieniło, a obiecuje, że będę modlić się za nich, tylko proszę Boga o wolność.
błagajaca napisał/a 12 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Koli z choroby nowotworowej.
Violetta napisał/a 11 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę aby Bóg obdarzył mnie łaską uzdrowienia. Proszę o zdrowie dla rodziny, dobre wydarzenia i siły do działania.Proszę o deszcz i ochłodzenie.
Antonina napisał/a 11 czerwca 2019:
Proszę o pilną i intensywną modlitwę za Antoninę z Gliwic o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, zbawienie duszy i nawrócenie na drogę Bożą. Bardzo dziękuję.
Paulina napisał/a 11 czerwca 2019:
O zdanie ostatniego egzaminu.