Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2175 wpisów.
Agata napisał/a 27 sierpnia 2021
Proszę o uwolnienie od depresji.
m napisał/a 26 sierpnia 2021
Szczęść Boże proszę o stałe modlitwy za mnie o uzdrowienie z nerwicy i Boże błogosławieństwo i pokój, stałą pracę w podstawówce.
Joanna napisał/a 25 sierpnia 2021
10-letni chłopiec ma guzy w mózgu z przerzutami na kręgosłup. Leży w ogromnych bólach, ledwie je wytrzymuje. Bardzo cierpi. Marzena walczy z glejakiem. Rosną nowe guzy. Potrzebuje silnego wsparcia. Proszę o modlitwę za te osoby. Dziękuję za każdą modlitwę.
Andrzej napisał/a 25 sierpnia 2021
Proszę o uzdrowienie Agnieszki u której wykryto raka piersi.
Monika napisał/a 25 sierpnia 2021
Szczęść Boże! Błagam o modlitwę o pomoc w pracy. Nie radzę sobie z natłokiem obowiązków, popełniam błędy, mam problemy w pracy. Ponadto mam bardzo wymagającą kierowniczkę. Już nie daję rady. Jeszcze niedawno zmarł mój tato . Błagam o modlitwę, Bóg zapłać!
Mateusz napisał/a 25 sierpnia 2021
Proszę o zdrowie dla teścia i aby sprawy finansowe dobrze się potoczyły u mnie.
Małgorzata napisał/a 24 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę za moje dzieci, aby byli dobrymi ludźmi i żyli w przyjaźni z Bogiem.
Katarzyna napisał/a 24 sierpnia 2021
Szczęść Boże, w pokorze serca proszę o modlitwę w intencji mojego męża - Dariusza. Proszę o modlitwę w intencji wyrwania go z sideł zniewoleń /jest nękany przez złego/. Proszę pokornie o modlitwę za mnie bym za łaską Bożą umiała wypełniać przyrzeczenia złożone podczas przyjęcia sakramentu małżeństwa. Bóg zapłać!
Emilian napisał/a 24 sierpnia 2021
Proszę bardzo w intencji Bogu wiadomej pomocy Pani Basi w chorobie.
Maria napisał/a 23 sierpnia 2021
Matko Najświętsza błagam Cię o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia.
Magdalena napisał/a 23 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Magdaleny i Bartłomieja, Bóg zapłać za modlitwę.
Danuta napisał/a 22 sierpnia 2021
Proszę Miłosiernego Pana o zdrowie, zgodę i pokój Boży w domu i w rodzinie oraz pokonanie krzywd i za krzywdzicieli o miłosierdzie.
MIchał napisał/a 22 sierpnia 2021
O nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie dla Grzegorza, Anny i ich bliskich, prowadzenie i dary Ducha Świętego i opiekę św. Rodziny.
Barbara napisał/a 22 sierpnia 2021
O miłość, zdrowie, opiekę, prowadzenie dla Barbary.
Danuta napisał/a 21 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy Zofii, a dla mnie o modlitwę do Boga poprzez wstawiennictwo Ojca Świętego Jana Pawła II.
Jolanta napisał/a 19 sierpnia 2021
W intencji Tomasza żeby się odezwał się do mnie, błagam proszę o modlitwę Jezu Ty się tym zajmij Święty Michale Archaniele wstaw się za mną u Jezusa proszę.
nn napisał/a 18 sierpnia 2021
Za pana Ireneusza, który jest po skomplikowanej operacji i najbliższe 5 dni jest decydujące. Proszę o światło Ducha Św. dla lekarzy i otuchę dla rodziny. Bóg zapłać.
Krystyna napisał/a 17 sierpnia 2021
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii.
Judyta napisał/a 16 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę za moich rodziców, babcie i siostrę oraz rodziców i babcie mojego narzeczonego, o dużo zdrowia i sił dla nich, oraz o spotkanie dobrych lekarzy na ich drodze. Szczęść Boże.
Barbara napisał/a 15 sierpnia 2021
O uzdrowienie relacji rodzinnych Barbary. O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla nas. O opiekę i prowadzenie.