Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
697 wpisów.
błagajaca napisał/a 29 czerwca 2019:
Błagam o modlitwę o uzdrowienie Koli z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia.
s. Jana napisał/a 29 czerwca 2019:
Jezu ukochany! Jeśli chcesz, proszę Cię o uzdrowienie dla Piotra z choroby nowotworowej i wzmocnienie wiary, nadziei i miłości dla jego rodziców. Dziękuję!
Agnieszka i Tomasz napisał/a 29 czerwca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji otrzymania sił dla mnie i dla mojego męża Tomasza, abyśmy w obecnej chwili kryzysu i rozłamu naszej rodziny, przetrwali tę próbę. Dziękuję za ten dar kryzysu, gdyż mimo wielu trudów, przemienia nasze serca. Bóg zapłać.
Ania napisał/a 28 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego, by zdał egzaminy, nie miał poprawek już oraz dostał się na 3 rok studiów. Bardzo proszę także o modlitwę w intencji znalezienia dobrej stałej pracy dla niego, zdania prawa jazdy, zdrowia oraz nawrócenia.
Mateusz napisał/a 26 czerwca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za Damiana, Jakuba i Arkadiusza, aby porzucili czarną magię, szkodzenie innym i obcych bogów. By wrócili na łono Kościoła i do Prawdziwego Boga.
Małgorzata napisał/a 25 czerwca 2019:
Proszę o ulgę w bólu kręgosłupa, o powrót do sprawności fizycznej, o wyzdrowienie z dyskopatii.
Kinga napisał/a 25 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego, ładnego i przystojnego męża.
Renata napisał/a 24 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji otwarcia serc mężczyzn na pielgrzymkę do Medjugorie, na festiwal młodych. Bóg zapłać.
Violetta napisał/a 24 czerwca 2019:
Proszę najserdeczniej o modlitwę o łaski zdrowia dla Violetty i jej rodziny oraz o pomyślne wydarzenia w ważnych sprawach.
Stanisława napisał/a 23 czerwca 2019:
Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna, o szacunek dla mnie, o pracę dla niego, o zdrowie. O opiekę Matki Bożej.
Agnieszka napisał/a 23 czerwca 2019:
Serdecznie proszę o modlitwę, aby Pan Bóg posłał mi dobrego męża i abym mogła z radością wypełniać swoje życiowe powołanie.
Hanna napisał/a 23 czerwca 2019:
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Heleny za wstawiennictwem Matki Bożej i Jana Pawła II. Z góry Bóg zapłać.
S. Agnieszka napisał/a 23 czerwca 2019:
W intencji O. Klaudiusza o Boże Błogosławieństwo, światło Ducha Świętego opiekę Św. Józefa i Jana Pawła 2 na nową posługę kapłańską - zostania Proboszczem i Kustoszem Sanktuarium we Wschowie.
Rafał napisał/a 23 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za Agnieszkę o potrzebne łaski i uzdrowienie z nowotworu.
Jola napisał/a 22 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę aby Pan zabrał mi ból kręgosłupa i o to by mi go uzdrowił, bym mogła stać, chodzić, siedzieć bez ograniczeń i wypełniać swoje obowiązki stanowe - żony i matki - Bóg zapłać.
Jadwiga napisał/a 21 czerwca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich 19 uczniów, aby nasz Pan zawsze im błogosławił i żeby dostali się do wybranych przez siebie szkół.
Karolina napisał/a 20 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie, abym otrzymała wszystkie łaski potrzebne w trakcie rekolekcji, na które się wybieram. Życie mi się sypie, boję się, że się załamię. Proszę o uzdrowienie mojej duszy i mojego ciała. Proszę o uzdrowienie relacji w rodzinie.
Iwona napisał/a 20 czerwca 2019:
Błagam o nawrócenie dla Janusza, o przemianę jego serca i życia. O dar spotkania dobrego spowiednika i łaskę szczerej oczyszczającej spowiedzi dla niego. Aby Dobry Bóg wzbudził w jego ojcowskim sercu gorące pragnienie kochania swojego syna. Aby Janusz okazał chłopcu tę miłość z największą delikatnością, czułością. Aby Pan przywrócił mu wzrok. O wzajemne pojednanie i wybaczenie.
Basia napisał/a 19 czerwca 2019:
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
Adam napisał/a 18 czerwca 2019:
Szczęść Boże Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie. Bóg zapłać.