Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Ewa napisał/a 25 października 2019:
Błagam o modlitwę o cud życia i zdrowia mojego męża Bogusława, o uzdrowienie jego nerek, aby uniknął dializ i uzdrowienie serca.
Grzegorz napisał/a 25 października 2019:
O uwolnienie, przemianę, uzdrowienia ciała i duszy oraz pomoc i wszelkie potrzebne łaski. Boże miłosierdzie i błogosławieństwo o cud dobrej dziewczyny na żonę zgodną z wolą Bożą oraz ułożenie życia dla Grzegorza.
Joanna napisał/a 25 października 2019:
Szczęść Boże, serdecznie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Magdaleny, która zachorowała na nowotwór złośliwy jelita grubego, za pomyślną operację oraz brak przerzutów. Bóg zapłać.
Grzegorz napisał/a 25 października 2019:
Proszę o modlitwę w sprawie ciężkich spraw, o ich pozytywne dla mnie wyjaśnienie, o Boską ochronę przed przekleństwami i złorzeczeniami niedobrych ludzi, proszę o spokój serca i umysłu, zdrowie dla mnie i rodziny, pozytywny rozwój w pracy oraz spełnienie moich intencji, które od dawna kieruję do Boga i wszystkich Świętych. Bóg zapłać wszystkim omadlającym – niech Wam Bóg wynagrodzi.
ANNA napisał/a 24 października 2019:
O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA ALICJI
Paulina napisał/a 24 października 2019:
Za nowo poznanego chłopaka, aby jeśli taka wola Boga, zawalczył o tą relację. By Bóg nam Błogosławił.
Rafał napisał/a 24 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o potrzebne łaski. Serdeczne Bóg zapłać
Ania napisał/a 24 października 2019:
Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego Taty Franciszka z choroby nowotworowej. Aby Tata przyjął dobrze dzisiejszą i kolejne chemioterapie oraz całe planowane leczenie i aby otrzymał lek Perjeta. Proszę o odcięcie od Taty dopływu zła, o uzdrowienie jego duszy, serca, umysłu, ciała. Dziękuję.
Agata napisał/a 23 października 2019:
Proszę siostry o modlitwę, a szczególnie o światło Ducha Świętego w pewnej bardzo ważnej sprawie. Bóg zapłać.
Mateusz napisał/a 23 października 2019:
Szczęść Boże! Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie modlitewne kursu ewangelizacyjnego EMAUS, który odbędzie się w dniach 25-27.10.2019 w Kazimierzu Dolnym. Proszę o otoczenie modlitwą ekipę posługującą, naszego kapłana Ks. Krzysztofa jak i wszystkich uczestników. Niech Jezus Słowo napełnia wszystkich swoim światłem. Za każdą modlitwę i westchnienie do Pana z serca Bóg zapłać. Niech Pan darzy Was potrzebnymi łaskami.
Leszek napisał/a 23 października 2019:
Proszę o pomyślne usunięcie guza i uzdrowienie Elżbiety.
Paulina napisał/a 22 października 2019:
Szczęść Boże. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji rozpoczynającego się kursu Alpha dla Pracujących w Krakowie. Żeby znalazło się miejsce dla każdego, kto potrzebuje spotkania z Bożą miłością, a dla zespołu organizacyjnego dużo prowadzenia Ducha Świętego i usunięcie wszelkich przeciwności.
Leszek napisał/a 22 października 2019:
O nawrócenie Alicji i jej bliskich
Córka Boga napisał/a 21 października 2019:
Proszę za Krystiana i za mnie, abyśmy pełnili Wolę Boga, potrzebne Łaski od Boga dla nas, opiekę Matki Bożej, czystość, dary Ducha Świętego i jeśli taka jest wola Boga, aby został moim mężem. Za jutrzejsze spotkanie z nim by pełniła się wola Boga.
Piotr napisał/a 21 października 2019:
Proszę o Modlitwę za Pielgrzymkę do Medjugorie od 21.10 do 04.11.2019 roku z Karolem - za owoce pielgrzymki, ochronę za pielgrzymami i organizatorami oraz ich rodzinami.
Ewa napisał/a 20 października 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Witka, aby wybudził się ze śpiączki. O siłę dla rodziców i rodzeństwa.
Renata napisał/a 20 października 2019:
Gorąco proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów w pracy, wiem, że źle postąpiłam. Chcę to naprawić, bo ciąży mi bardzo poczucie winy i nie umiem sobie z tym poradzić.
Gabriela napisał/a 20 października 2019:
Błagam, żeby skończył się wreszcie trwający prawie 30 lat koszmar mojego małżeństwa. Jezu, ulituj się nade mną.
Kasia napisał/a 19 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia szczęśliwej i odwzajemnionej miłości. Dziękuję bardzo.
Renata napisał/a 18 października 2019:
Z całego serca proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa (Renaty i Michała) aby mój mąż zerwał kontakt z "przyjaciółką" i przestał mnie okłamywać, źle mi życzyć i się odgrażać, że się zemści za to, że chcę aby zerwał kontakt, który niszczy naszą relację małżeńską. Proszę, aby moje małżeństwo zostało uzdrowione, abyśmy z mężem stawiali siebie nawzajem na 1 miejscu, abyśmy odbudowali miłość, wzajemny szacunek, zrozumienie i zaufanie bez kłamstwa i niedopowiedzeń. Aby mój mąż nauczył się przepraszać gdy rani. Bóg zapłać za modlitwę.