Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2963 wpisy.
Asia napisał/a 24 lutego 2024
Gorąco proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski zdrowia dla mnie i mojej Mamy Hani oraz koleżanki z pracy, Teresy, która jest ciężko chora. Proszę również o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie uczciwego człowieka, który stałby się moim towarzyszem życia, a także o dobrą decyzję w sprawie planowanego wyjazdu zagranicę. Bóg zapłać.
Damian napisał/a 24 lutego 2024
Proszę o modlitwę w intencji Karoliny, o dar pojednania, pogodzenia się i odnowienia naszej relacji.
zbyszek napisał/a 24 lutego 2024
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób mu bliskich.
Ania napisał/a 21 lutego 2024
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Stanisława o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a 18 lutego 2024
Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp. Tomka z okazji jego 5 rocznicy śmierci oraz dla zmarłych z jego rodziny. Bóg zapłać.
Gość napisał/a 18 lutego 2024
Proszę o modlitwę w intencji Karoliny prosząc o cud uzdrowienia i potrzebne łaski.
Łukasz napisał/a 17 lutego 2024
Za Agnieszkę, Tereskę, Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę. Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą. Za księdza Piotra, Sławka, Dominika, Adama, Wojtka. O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
Ryszard napisał/a 15 lutego 2024
Szczęść Boże. Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojej małżonki Aleksandry, która jest po ciężkiej operacji guza mózgu. Bóg zapłać. Ryszard, mąż.
Natalia napisał/a 15 lutego 2024
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia pracy oraz w intencji wiadomej Bogu. Bóg zapłać.
Dorota napisał/a 14 lutego 2024
Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana.
Wioleta napisał/a 14 lutego 2024
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od zła, które mnie dotyka, od ludzi, którzy w sercach kryją złe zamiary oraz wszelkich zasadzek złego ducha. Bóg zapłać!
Katarzyna napisał/a 14 lutego 2024
Intencja dziekczynno-wynagradzająca przez przyczynę Matki Bożej i Św. Józefa z prośbą o obronę od zła, Boże Miłosierdzie, Światło Ducha Świętego, uzdrowienie dla Jarosława, Katarzyny, Zbyszka, za Bliskich, Dobroczyńców, Kapłanów, Osoby Konsekrowane, wszystkich potrzebujących modlitwy, za Ojczyznę, o dar powrotu do domu rodzinnego i unieważnienia testamentu Mamy jeśli taka Wola Boża oraz dar nieba dla niej, za rozprawę sądową 13 marca-o Światło Boże. O dar nieba dla śp. Rodziców-Bolesława i Haliny, Dziadków-Marii, Wacława, Tekli, Heleny, Kazimierza, Kazimiery, Jana, Marysi, Anny, Jadwigi, Marianny,++z rodzin,Ofiar Katynia i Smoleńska, osób duchownych, Artura, Ireneusza, Bogusi, Krysi, Włodzimierza, Beaty, dusz czyśćcowych. BÓG ZAPŁAĆ!
Andrzej napisał/a 13 lutego 2024
Bardzo proszę o modlitwę w intencji synka - o pomoc i powodzenie w podjętych konkursach szkolnych oraz zdobycie liczby punktów niezbędnych do dostania się do wymarzonej szkoły. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji.
Kazimiera napisał/a 12 lutego 2024
Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i o pokój w sercu dla Kazimiery.
Czcicielka napisał/a 11 lutego 2024
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego wujka Ryszarda. O uzdrowienie go z chorób. Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a 11 lutego 2024
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie. O uzdrowienie mnie z chorób szczególnie z chorej tarczycy. O uniknięcie nowotworu. Bóg zapłać.
Dorota napisał/a 9 lutego 2024
Proszę o modlitwę w intencji Malwiny, o uzdrowienie z depresji i łaskę wiary dla niej i jej rodziny.
Ilona napisał/a 9 lutego 2024
Proszę o błogosławieństwo w szybkim rozwiązaniu bardzo trudnej sytuacji materialnej i życiowej.
Prośba o modlitwę napisał/a 8 lutego 2024
Panie Jezu Chryste, pobłogosław Natana i jego rodzinę. Udziel im pomyślności, zdrowia, miłości i Twojej ochrony przed złem. Pobłogosław ich dobrobytem i prowadź ich swoimi ścieżki. Pobłogosław tym, którzy się za nich teraz modlą. Amen
Dorota napisał/a 7 lutego 2024
Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana - oby dolegliwości minęły.