Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Katarzyna napisał/a 29 maja 2020:
Proszę o dar miłości, wzajemnej, wiernej, trwałej, sakrament małżeństwa. Ciepły, pełen dobrych uczuć dom, zdrowe dziecko i pracę. O radość i światło w życiu dla Katarzyny.
Adrian napisał/a 28 maja 2020:
Św. Feliksie, proszę o twoje stawiennictwo - wyproś łaski o dobrą pracę stałą, dobrze płatną. Błogosławieństwo finansowe. O zdrowie, rozum Boży, jasność umysłu, cierpliwość. Uzdrowienie duszy i ciała.
Sylwia napisał/a 28 maja 2020:
Proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, proszę o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich zwierząt. O uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga, o łaskę pojednania między moim bratem, a mamą. O uzdrowienie cioci z nowotworu. O dar życia wiecznego dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać
Jolanta napisał/a 27 maja 2020:
Proszę za Radka w ciężkim stanie psychicznym i duchowym
Zbyszek napisał/a 27 maja 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia. Od długiego czasu boli mnie cały czas głowa, nic mi nie pomaga. Została mi modlitwa i wiara w uzdrowienie. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Magdalena napisał/a 26 maja 2020:
Błagam o modlitwę w intencji Zdzisława, aby odzyskał wiarę w Boga, zaufanie do mnie, miłość i nigdy mnie nie opuścił. Spraw Boże aby mógł się wyzwolić z nałogu alkoholowego i odsuń myśli samobójcze, a w sprawę sądowej ma pomoc i oparcie w adwokacie. Amen
Danuta napisał/a 26 maja 2020:
Panie Jezu proszę o uzdrowienie mnie z chłoniaka, bólów bioder o zdrowie dla męża i całej rodziny, dary Ducha Świętego dla Oli i Kacpra i dobre zdanie matury, o ochronę przed koronawirusem całej rodziny.
Adam napisał/a 25 maja 2020:
Od jakiegoś czasu, mam bóle w pasie a także w lewym boku i z przodu. Błagam i proszę Cię Matko Boska, Jezu Chryste i Boże Ojcze nasz, pomóż mi, by ból i jego przyczyna odeszła, proszę uzdrów mnie i uratuj. Adam
Ewa napisał/a 23 maja 2020:
Proszę o modlitwę za zdrowie dla całej rodziny oraz Bożą opiekę szczególnie dla mamy Zdzisławy i taty Jana.
Barbara napisał/a 23 maja 2020:
O uleczenie zębów Barbary, odpowiedniego dentystę, światło Ducha Świętego w napisaniu pisma i na spotkaniu dla niej i Andreasa. Bóg zapłać.
Mariola napisał/a 22 maja 2020:
O pogodzenie się z mężem Andrzejem o przemianę naszych serc i uratowanie małżeństwa.
Jan napisał/a 22 maja 2020:
Boże Ojcze proszę w Imię Pana Jezusa o zdrowie, przebaczenie grzechów, potrzebne łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo w każdej sprawie dla rodzin: Jana, Ireny, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Julii, Joanny, Damiana, Anety, Janusza i Kamila.
Ewa napisał/a 20 maja 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o siłę do walki o uratowanie związku, o uwolnienie z mocy złego i o uzdrowienie relacji. Bóg zapłać.
Gabi napisał/a 20 maja 2020:
Matko Najświętsza błagam Cię, aby mój syn nauczył się czytać.
Anna napisał/a 20 maja 2020:
Bardzo proszę o modlitwę, aby Pan Bóg raczył ocalić firmę Cargo Szczecin przed upadkiem i by Krzysztof nie stracił pracy.
Izabela napisał/a 20 maja 2020:
O dobre rozeznanie woli Bożej w życiu prywatnym i zawodowym dla Izy, Gabrysi i Basi, o potrzebne dla nich dary i łaski, ochronę przed złem oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny, a także o potrzebne dary i błogosławieństwo Boże dla ich rodzin oraz bliskich sercu kapłanów.
Aga napisał/a 19 maja 2020:
Proszę o modlitwę żeby wszystkie moje problemy zostały rozwiązane przez Bożą opaczność oraz o uzdrowienie fizyczne. Bóg zapłać.
Marek napisał/a 18 maja 2020:
Prośba o modlitwę za Iwonę o łaskę nawrócenia i Bożą światłość aby mogła ujrzeć swoje obecne życie / postępowanie oczami Boga i o powiew Ducha Świętego aby dokonała się w niej przemiana która pozwoli narodzić się jej na nowo.
Anna napisał/a 18 maja 2020:
Proszę o modlitwę za mojego Wuja Mariana o znalezienie pracy dla niego oraz wsparcie modlitewne dla mnie i mojego Brata Dariusza w rzucaniu palenia papierosów.
Anna napisał/a 18 maja 2020:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji wesela w lipcu mojego siostrzeńca. Zawierzam Bogu moje relacje z gośćmi weselnymi oraz wszystkie moje lęki i obawy jakimi jestem napełniona, aby miłosierny Bóg wkroczył w nie i w te przestrzenie swoją uzdrawiającą mocą wraz z Maryją i Duchem Świętym oraz wszystkimi świętymi i Aniołami. proszę o Bożą interwencję. Panie usuń z mojego serca niewiarę w skuteczność modlitwy oraz uzdrów moje relacje z rodziną. Proszę o modlitwę zanurzenia nas we Krwi Jezusa i całego domu, w którym mieszkam.