Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1698 wpisów.
Iwona napisał/a 24 października 2020:
Proszę o łaskę głębokiej wiary, święte życie, zmianę charakteru i postępowania dla Magdy. Opiekę Matki Bożej dla Magdy, Przemka i Klary.
Małgorzata napisał/a 23 października 2020:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie chorej na covid Ewy o Boże błogosławieństwo dla niej.
Ania napisał/a 22 października 2020:
Proszę miłosiernego Boga za wstawiennictwem Założycielki o łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego brata.
Magdalena napisał/a 21 października 2020:
W intencji uwolnienia uzdrowienia i nawrócenia męża Pawła. Jezu Ty się tym zajmij.
Anna napisał/a 20 października 2020:
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji: o łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
Dawid napisał/a 19 października 2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Mai i Dawida – o naprawę ich relacji i uratowanie ich miłości.
Mateusz napisał/a 19 października 2020:
Proszę o gorącą i ufną modlitwę za Ojczyznę, aby wrogowie zostali pokonani, Polska ochroniona, bo moce piekielne i ich sprzymierzeńcy ciągle chcą, aby Polska przestała istnieć. Niechaj Polska wolna i silna będzie i wszystko i wszyscy, którzy to popierają mieli siły do walki i wszelkie potrzebne Łaski i środki do realizacji celów, a ci wrodzy niechaj upadną bezsilni, rozproszeni i rozgromieni Mocą Boża przy wstawiennictwu Maryi i Aniołów Bożych. Amen.
Mirka napisał/a 19 października 2020:
W intencji Weroniki i Kuby o uzdrowienie i uwolnienie dzisiaj tj. 19.10 o godz. 15 mają spotkanie z ks. egzorcystą prosimy wspomóżcie nas modlitwą o Światło Ducha Świętego i ochronę dla kapłana. Bóg zapłać.
Karolina napisał/a 19 października 2020:
Panie Jezu, Mamo Boża, tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę, o brak wypadków i chorób i uzależnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem.
Gosia napisał/a 18 października 2020:
Proszę o modlitwę w mojej sprawie, mobbingu w szkole na stanowisku katechetki oraz o modlitwę w intencji księdza który na OIOMie walczy o życie pod respiratorem.
Kamila napisał/a 18 października 2020:
Proszę o modlitwę w ważnej dla mnie intencji, o rozstrzygnięcie pozytywne ważnej dla mnie sprawy. Dziękuję.
Barbara napisał/a 18 października 2020:
Proszę o modlitwę w intencji nowonarodzonej wnuczki, by Pan Bóg obdarzył ją zdrowiem, by wszystko było w porządku, gdyż jest wcześniakiem. Proszę o modlitwę w jej intencji. Jest taka malutka. Proszę Cię Panie Boże o zdrowie dla Klarki by zaczęła nabierać sił i przybierać na wadze, by żółtaczka ustąpiła. Błagam by synowa i wnuczka zdrowe mogły być już w domu razem z nami. Uzdrowienie chorych módl się za nami.
Krystyna napisał/a 17 października 2020:
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Grzegorz napisał/a 17 października 2020:
Proszę o modlitwę za Janinę o uzdrowienie z koronawirusa.
Joanna napisał/a 17 października 2020:
Proszę o cud uzdrowienia dla mojego synka Marcelka, któremu w wyniku wypadku, uległ obrażeniom mózg i kręgosłup - stan ciężki. Szczęść Boże.
Marcin napisał/a 16 października 2020:
Jezu Ufam Tobie
Emil napisał/a 16 października 2020:
Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski. Proszę o dalszą Twoją opiekę i wstawiennictwo w intencji uchronienia przed ludźmi, którzy mnie krzywdzą, o uwolnienie z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej, dobrej i stałej pracy, uwolnienia od nałogów. Święty Józefie, najczulszy oblubieńcze Bogarodzicy, orędowniku w sprawach beznadziejnych wstaw się za mną.
Anna napisał/a 16 października 2020:
Proszę Siostry o modlitwę o uzdrowienie z urazu kręgosłupa szyjnego , bólów głowy i oczu, o światło Ducha Świętego i siłę. Niech Bóg błogosławi każdej duszy która się za mnie pomodli.
Bartłomiej napisał/a 13 października 2020:
Króluj Nam Chryste! Proszę o Modlitwę w intencji Rekolekcji Droga Do Prawdy (17-18.10) które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. O owocne przeżycie dla Uczestników i światło Ducha Świętego dla prowadzących.
Gosia napisał/a 12 października 2020:
Błagam o modlitwę o szczęśliwa operacje i szybki powrót do zdrowia dla syna Mateusza.