Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1309 wpisów.
Bartłomiej napisał/a 1 marca 2020:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia mego i mojej Mamy serca, duszy, umysłu i ciała. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 1 marca 2020:
O dobrego męża dla mnie, łaskę założenia rodziny. Uzdrowienie z ludzkich zranień,odrzucenia i samotności. Nie mam już siły.
Adam napisał/a 29 lutego 2020:
Szczęść Boże. Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Barbara napisał/a 29 lutego 2020:
O ochronę Barbary, Damiana, Rafała z rodzinami i całego świata przed Koronowirusem. O Boże Miłosierdzie.
Krystian napisał/a 28 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji o rozeznanie mojego powołania, o uzdrowienie od lęku i wszelkich złych skłonności.
Aneta napisał/a 28 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia związku Piotra i Anety oraz powrotu Piotra do rodziny. Dziękuję.
Maciej napisał/a 27 lutego 2020:
Proszę o pozytywny wynik rozmowy o pracę dla Macieja, by mógł zgodnie ze swoimi zdolnościami i doświadczeniem otrzymać godziwie płatną uczciwą pracę.
Ewa napisał/a 27 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za Olgę o dobre wyniki badań, siłę do życia i walki z chorobą.
Gosia napisał/a 26 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej. Proszę o nawrócenie mojego męża i syna i uwolnienie ich od wszystkich zniewoleń Bogu wiadomych. Żeby mąż zaczął lepiej traktować mnie i dzieci. Żeby moje dzieci nie chorowały, żeby synek Jasio przestał się jąkać. Bóg zapłać za modlitwę.
Izabela napisał/a 26 lutego 2020:
Proszę o błogosławieństwo Boże i potrzebne dary, natchnienia i łaski i ochronę przed złem na cały ten czas Wielkiego Postu dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Ani, Lavosa, Marcina, Oktawii, Patrycji, ks. Marcina, ks. Sławka, ks. Dominika, ks. Piotra, ks. Stanisława, o. Augustyna, o.Leszka, o. Dobromiła, o. Eugeniusza, o. Wacława, o. Józefa, k.s Pawła, ks. Jacka.
Zbigniew napisał/a 26 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o oddalenie wizji rozwodu którego chce moja żona. Za małżeństwo Iwony i Zbigniewa. Bóg zapłać.
Grazyna napisał/a 25 lutego 2020:
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zleceń na naukę angielskiego. Bóg zapłać za modlitwę.
Jan napisał/a 25 lutego 2020:
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za mnie. Mam poważny konflikt z przełożonym w pracy. W pewnym sensie można to określić mobbingiem. Niedługo, jakoś w marcu, będzie mnie wizytował podczas pracy (jest to praca w szkole). Proszę o moc Boga na przygotowanie się do tej chwili i szczególnie podczas samej wizytacji. Żeby moc Boga, prawda, On sam zwyciężyły. Bardzo proszę.
Paulina napisał/a 24 lutego 2020:
Boże błagam pomóż mi. Wylecz mnie i daj mi powodzenie finansowe.
Beata napisał/a 24 lutego 2020:
O Boże błogosławieństwo i dobre przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla Grzegorza i Beaty.
Emil napisał/a 23 lutego 2020:
Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski. Prosimy o dalszą Twoją opiekę w życiu naszym(Gosi i Emila) i najbliższych członków naszych biologicznych rodzin, uchronienia przed ludźmi, którzy nas krzywdzą. Prosimy o łaskę życia zgodnego z wolą Bożą, uwolnienie z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej i dobrej pracy, uwolnienia od nałogów. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 23 lutego 2020:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich rodziców, o Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny i o szczęśliwy powrót do kraju. Bóg zapłać.
S. Agnieszka napisał/a 23 lutego 2020:
W intencji Ojca Klaudiusza o łaskę zdrowia i światło Ducha Świętego na czas głoszenia rekolekcji wielkopostnych.
Dominika napisał/a 23 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za Marka, o pomyślne zdanie najbliższych egzaminów, wszelkie potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego. Aby odnalazł swoją drogę życiową.
Kamila napisał/a 21 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji odnowienia kontaktu z Adamem, abyśmy zaczęli że sobą rozmawiać i znowu być przyjaciółmi.