Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
852 wpisy.
Iwona napisał/a 13 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Iwony i Krzysztofa. Aby byli zgodni i mieli otwarte na siebie serca. O wszystkie potrzebne łaski w tym łaskę potomstwa. W intencji uzdrowienia i nawrócenia Krzysztofa.
Izabela napisał/a 12 sierpnia 2019:
Proszę w intencji mojej koleżanki Olgi o cudowne uzdrowienie... jest zbyt młoda żeby umierać.
NN napisał/a 12 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji codziennego umacniania relacji, przyjaźni, miłości pomiędzy mną a Markiem, by znów był zaangażowany w nasze relacje. Amen.
JoannaMaria napisał/a 12 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę znalezienia dobrego męża. O dobrą chrześcijańską rodzinę. O zdrowie dla moich rodziców i wyprostowanie ich spraw finansowych: wygraną w sądzie z człowiekiem, który ich oszukał. O to by moi rodzice odzyskali swoje mieszkanie. Proszę też o zdrowie i łaskę dla mnie i mojego synka który bardzo chciałby wychowywać się w pełnej dobrej szczęśliwej chrześcijańskiej rodzinie.
Krewna napisał/a 12 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych Danuty, Jana, Zbigniewa i Ryszarda. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 11 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za mnie, aby Żaneta nie zrobiła mi już nigdy więcej krzywdy.
Grzegorz napisał/a 11 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o dar czystości. Dzięki.
Dorota napisał/a 11 sierpnia 2019:
Proszę żeby mąż uwolnił się od nałogu alkoholowego i przestał mnie dręczyć psychicznie.
Kasia napisał/a 10 sierpnia 2019:
Serdeczna prośba o modlitwę o powrót Juliana. Z całego serca Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 10 sierpnia 2019:
Boże Przenajświętszy błagam Cię o całkowite uwolnienie mnie od złego ducha. Zmniejsz moje cierpienia i daj pomocnego, oddanego księdza egzorcystę, który zawalczy o mnie. Chroń mnie i moich najbliższych przed zemstą szatana.
Grazyna napisał/a 10 sierpnia 2019:
Gorąco proszę o wstawiennictwo w intencji otrzymania zleceń na pracę (nauka języka angielskiego). Bóg zapłać za modlitwę.
Dorota napisał/a 10 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę aby mój mąż przestał mnie dręczyć psychicznie i żeby w ogóle już nie pił i zrozumiał ile miałam nocy nieprzespanych czuwając żeby nic się nie stało. Żeby zrozumiał jak okrutnie cierpię przez niego każdego dnia.
Chloe napisał/a 9 sierpnia 2019:
Błagam o modlitwę o drugą szansę stworzenia związku z moim ukochanym, modlitwę za niego, aby się nie poddawał i był silny, aby odzyskał wiarę w siebie, aby powrócił do mnie i aby udało nam się stworzyć lepszy, bardziej wartościowy związek z pomocą Boga.
Beata napisał/a 9 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za silnie uzależnioną Anetkę od alkoholu - ma 44 lata. Aby Pan postawił na jej drodze dobrych Bożych ludzi. Bóg zapłać za modlitwę -sytuacja jest beznadziejna lecz wierzymy że Bóg w swej dobroci ma dla niej wielkie Miłosierdzie. Amen.
Joanna napisał/a 9 sierpnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej 21 letniej, córki Doroty o uzdrowienie z zaburzeń psychicznych. Dziękuję.
iwona napisał/a 9 sierpnia 2019:
O łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogu alkoholowego Józefa; o uzdrowienie umysłu i pamięci dla Ireny, łaskę nawrócenia, łaskę zdrowia i dobre wyniki badań, o pokój w jej sercu i opiekę Maryi, o wypełnienie woli Bożej w życiu dla Iwony o dobrego męża dla niej jeśli jest taka wola Boga.
Mama napisał/a 9 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Łukasza, aby nie nadużywał alkoholu
Paweł napisał/a 8 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie z alkoholizmu. O siły w wytrwaniu w abstynencji. O dary Ducha Świętego. Bóg zapłać.
Adam napisał/a 8 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę, aby nastąpiło pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej. Najświętsza Matko Boża wysłuchaj mojej prośby. Jezu Ty się tym zajmij. Amen.
Joasia napisał/a 7 sierpnia 2019:
Proszę o pozytywną akceptację komisji 13 sierpnia.