Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1483 wpisy.
Magda napisał/a 22 lipca 2020:
Proszę gorąco o modlitwę w intencji chorej Gabrysi, o zdrowie dla niej i Boże błogosławieństwo. Jezu Ty się tym zajmij!
Dominika napisał/a 17 lipca 2020:
Proszę o nawrócenie i mądrość dla Marka oraz o zdrowie i wszelkie łaski dla całej jego rodziny.
Małgorzata napisał/a 17 lipca 2020:
Dobry Boże, prosimy Ciebie o uzdrowienie Gabrieli z raka, o uzdrowienie jej duszy i ciała, o uzdrowienie Tymoteusza ze śpiączki i o umocnienie ich rodziny w tym trudnym czasie i cierpieniu. Bądź uwielbiony Wszechmogący Boże! Amen.
Grażyna napisał/a 13 lipca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia z ciężkiej choroby mamy Heleny.
Beata napisał/a 13 lipca 2020:
O cud uzdrowienia śmiertelnie chorej na SMA ośmiomiesięcznej Hani oraz zebranie odpowiedniej kwoty na leczenie.
Natalia napisał/a 13 lipca 2020:
Błagam o wstawiennictwo modlitewne w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, w intencji daru dialogu, pojednania i przebaczenia między nimi.
Paweł napisał/a 13 lipca 2020:
Proszę o modlitwę W Panu Bogu wiadomej sprawie intencji z dnia 13.07.2020 roku. Za wszelką modlitwę składam serdeczne Bóg zapłać.
Elżbieta napisał/a 12 lipca 2020:
Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla Sylwii i Krystiana o zdrowie i łaski dla rodziny.
Witold Pawlicki napisał/a 12 lipca 2020:
Prośba o modlitwę - o wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny u Pana Boga o przebaczenie moich grzechów oraz z prośbą o uzdrowienie mojej duszy, ciała i rozumu oraz abym miał rodzinę - Duchu Święty Przyjdź Do Mnie. Amen
Emil napisał/a 11 lipca 2020:
Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski. Prosimy o dalszą Twoją opiekę, dary Ducha Świętego, łaskę sakramentów pokuty i Eucharystii, uchronienia przed ludźmi, którzy nas krzywdzą. Prosimy o uwolnienie z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej, dobrej i stałej pracy, uwolnienia od nałogów.
Magda napisał/a 10 lipca 2020:
Proszę gorąco o modlitwę w intencji Dominika o pozytywne zakończenie sprawy. Matko Najświętsza Królowo Różańca Świętego miej go w opiece, błogosław, prowadź.
Małgorzata napisał/a 10 lipca 2020:
Kochane siostry, błagam o modlitwę o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie, a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
Elżbieta napisał/a 10 lipca 2020:
Za przyczyną św. Jana Pawła II i św. O. Pio błagam o cudowne uzdrowienie ciężko chorej Emilki i pogłębienie wiary i miłości w rodzinie bratanka. Dawida i Mateusza. O nawrócenie dla brata Romana i całej jego rodziny.
Anna napisał/a 7 lipca 2020:
Proszę o światło Ducha świętego dla Hazal, odwagę do zerwania z grzechem i dokonanie właściwego wyboru życiowego.
Marek napisał/a 7 lipca 2020:
Maryjo, proszę o łaskę przebaczenia i pogodzenia się z bratem dla mojego taty, który cierpi w szpitalu i aby nie odszedł z tego świata bez łaski uświęcającej i pojednania się z Bogiem.
Rafał napisał/a 6 lipca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji o siły i wytrwałość, Boże prowadzenie, łaski potrzebne oraz w intencji mojego ojca.
Anna napisał/a 5 lipca 2020:
Panie Jezu pochyl się nad Grzegorzem, który od 7 lat walczy z rakiem jelita, choroba postępuje, ma przerzut na kręgosłupie. Od wtorku zaczyna kolejną radioterapię. Jezu Miłosierny Ty możesz wszystko nawet to co niemożliwe dlatego proszę Cię o cud uzdrowienia niech przerzut zniknie. Grzegorz ma dopiero 45 lat i tak bardzo chce żyć.
Małgosia napisał/a 5 lipca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia I urodzenia zdrowego dziecka. Bóg zapłać.
Gość napisał/a 3 lipca 2020:
Wszystko przez Maryję... O światło i moc Ducha Świętego dla Łukasza, o uwolnienie i uzdrowienie. Panie, żeby przejrzał! Niech Twoja święta wola wypełnia się.
Tadeusz napisał/a 3 lipca 2020:
Matko Boska spraw by poprawie uległa moja sytuacja zawodowa dla dobra rodziny i osób ze mną współpracujących. Prowadź mnie, strzeż mnie, napominaj mnie. Bądź przy mnie.