Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2656 wpisów.
Ola napisał/a 3 lutego 2023
O ustąpienie drżenia dłoni, nerwicy i chorobliwej nieśmiałości.
Maria napisał/a 2 lutego 2023
O odnalezienie zaginionego Roberta Wójtowicza.
Sławomir napisał/a 1 lutego 2023
Pokornie proszę o modlitwę w intencji całkowitego wyzdrowienia mojej mamy Lidii z choroby. Serdecznie dziękuję za najkrótszą choćby modlitwę.
Małgorzata napisał/a 29 stycznia 2023
Proszę o dobre wyniki badań i łaskę zdrowia dla Małgorzaty.
Mateusz napisał/a 29 stycznia 2023
Proszę o modlitwę za mnie grzesznika aby dobry Bóg pozwolił mi wytrwać w moim nawróceniu. Za moich synów Franciszka i Antoniego za ich mamę Sylwię, abyśmy się stali na nowo rodziną zgodnie z Bożym planem i jego oczekiwaniem. Jezu Ty się tym zajmij. Za zmarłych z mojej rodziny, przyjaciół bliskich, za Siostry Felicjanki, które Bóg Ojciec tak ukochał, że obdarza je wszystkimi potrzebnymi łaskami. Bóg zapłać.
Bartosz napisał/a 28 stycznia 2023
Dziękując za dobre zmiany, które przyniósł rok 2023 w zaufaniu zawierzam pobyt w klinice i operacje oka zaplanowaną na 1 lutego. Panie proszę uzdrów moje oczy i wzrok, aby ta operacja nie była potrzebna! Zawierzam całe może życie, rodzinę, relacje i proszę o uzdrowienie dla ks. Piotra z glejaka.
Jadwiga napisał/a 27 stycznia 2023
Proszę o modlitwę w intencji Karoliny prosząc o zdrowie psychiczne.
Małgorzata prosi napisał/a 23 stycznia 2023
O modlitwę za siostrę Marię Anuncjatę, siostrę mojej babki, która była w Waszym zgromadzeniu.
Sylwia napisał/a 22 stycznia 2023
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej babci Genowefy i dla dziadka Stefana.
Dominika napisał/a 21 stycznia 2023
Proszę o modlitwę o cud pogodzenia się z ukochaną przyjaciółką, z którą nie mam żadnego kontaktu. Bóg zapłać.
Aneta napisał/a 17 stycznia 2023
Panie Jezu błagam za Marysię o uzdrowienie duszy i ciała dla niej o Ducha Świętego dla całej naszej rodziny o pomoc dla Tymcia i Łukasza. Jezu ufam Tobie. Aneta.
Ewa napisał/a 16 stycznia 2023
Proszę o modlitwę za zdrowe mojego synka Jasia. Bóg zapłać.
Monika R napisał/a 14 stycznia 2023
Bardzo Proszę o modlitwę o uwolnienie uzdrowienie mnie z poparzonej wypalonej środkami chemicznymi skóry wokół oczów od ponad dwóch miesięcy co doprowadza mnie do strasznej depresji nerwicy i załamania. Jezu wybacz proszę moje grzechy i błagam ulecz moja skórę. Dziękuję Monika. Jezu Ufam Tobie!
Joanna napisał/a 14 stycznia 2023
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla Katarzyny. Łączę serdeczności, Joanna.
Choroba psychiczna napisał/a 13 stycznia 2023
W intencji uzdrowienia Agnieszki z choroby psychicznej. Nawrócenie i zdrowie dla Jeffreya. Za wszystkich, którzy modlą się w intencjach innych ludzi. Bóg zapłać.
Aneta napisał/a 12 stycznia 2023
Panie Jezu proszę uratuj moje małżeństwo. Ulecz wszystkie nasze rany. Proszę o jedność w moim małżeństwie. Proszę o miłość i szacunek mojego męża do mnie. Panie Jezu proszę o łaskę nawrócenia dla nas.
modlitwa napisał/a 11 stycznia 2023
W mojej intencji o potrzebne łaski. Prosi Łukasz.
Klaudiusz napisał/a 11 stycznia 2023
Proszę o uzdrowienie mojej ukochanej Dorotki z choroby duszy i ciała oraz o nawrócenie.
przyjaciele z pspzczyny napisał/a 10 stycznia 2023
Prosimy o modlitwę w intencji szybkiego zakończenia wojny w Ukrainie, a szczególnie o bezpieczeństwo dla sióstr z Kosowa i Zabłotowa, które nie opuściły swoich obowiązków i pozostały mimo działań wojennych.
Iwona napisał/a 10 stycznia 2023
Proszę o modlitwę za mojego męża aby otrzymał stałą umowę o prace i żeby umiał walczyć ze swoją depresją. Bóg zapłać.