Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2071 wpisów.
Czcicielka napisał/a 29 lipca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Donaty. O uzdrowienie jej z nowotworu. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. O dar nieba dla jej bliskich. Bóg zapłać.
Grażyna napisał/a 26 lipca 2021:
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, a szczególnie za mamę i jej zdrowie oraz syna, aby pozytywnie rozwiązały się jego zmartwienia. Bóg zapłać.
Emil napisał/a 25 lipca 2021:
Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach o znalezienie godnej, dobrej, stałej pracy dla Małgorzaty i Emila oraz rozeznania duchowego w Bogu wiadomej intencji.
Maria napisał/a 25 lipca 2021:
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie i pomoc Bożą w udaremnieniu nękania mnie i rodziny ze strony alkoholika. Amen.
Elżbieta napisał/a 24 lipca 2021:
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy. Borykam się z bezrobociem i niepowodzeniem w znalezieniu dobrej pracy. Jestem załamana i nie daję rady. Bóg zapłać za modlitwę.
Mariola napisał/a 23 lipca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o nawrócenie z drogi pijaństwa i powrót na drogę wiary.
Sara napisał/a 21 lipca 2021:
Prośba do Pana Jezusa przez Niepokalane Serce Maryi o modlitwę za Milenkę i jej Rodziców, o ratunek, rozwiązanie problemów, o wylanie Ducha Świętego w tej rodzinie, silną wiarę i miłość, uzdrowienie relacji i wyjście z depresji.
Karolina napisał/a 20 lipca 2021:
Proszę o modlitwę o zdrowie, wiarę, zaufanie Panu Bogu i potrzebne łaski dla mojego męża i dla mnie w bardzo trudnym dla nas czasie. Proszę o uzdrowienie z nowotworu piersi, żebym uniknęła operacji nie straciła piersi. Dziękuję.
Katarzyna napisał/a 20 lipca 2021:
Proszę o przemianę mego serca i serca mojego męża, o uleczenie ran i wzajemne zrozumienie i wybaczenie, o miłość wzajemną w małżeństwie i rodzinie, o uratowanie rodziny i małżeństwa przed rozpadem. Proszę również o potrzebne łaski dla Lidii i Marty, a w szczególności o uzdrowienie Lidii z choroby psychicznej i dziękuję za to, że leki zaczynają działać.
Anna napisał/a 20 lipca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Radka, o jego uzdrowienie duchowe, uwolnienia go od mocy złego ducha i nienawiści, przemianę jego życia i powrót do pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej. Proszę także uzdrowienie naszego małżeństwa, odbudowanie więzi i miłości, o uratowanie małżeństwa przed rozwodem i rozbiciem rodziny. Proszę też o pracę dla mnie, abym teraz nie została bez środków do życia. Bóg zapłać za modlitwę.
Katarzyna napisał/a 20 lipca 2021:
W intencjach Bogu wiadomych.
Łukasz napisał/a 17 lipca 2021:
Proszę o potrzebne łaski dla mnie i lekarzy, o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia. Dziękuję.
Anna napisał/a 17 lipca 2021:
O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Arkadiusza.
Anna napisał/a 17 lipca 2021:
O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o dobrego męża i pracę zgodną z moim wykształceniem.
Grażyna napisał/a 17 lipca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji mojego zięcia Marka aby poszedł do spowiedzi świętej i aby Bóg był na pierwszym miejscu w jego życiu. Bóg zapłać za modlitwę.
Robert napisał/a 17 lipca 2021:
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę za moją żonę Kingę która jest w ciąży i za dziecko w jej łonie. Żeby przez ciąże przeszła dobrze pomimo wieku 39 lat oraz żeby dziecko urodziło się zdrowe (mamy już też dwie wspaniałe zdrowe córeczki). Dziękuję za modlitwę. Pozdrawiam.
Jan napisał/a 17 lipca 2021:
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, szczęśliwą podróż, przebaczenie grzechów, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla: Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Andrzeja i Jana. oraz rodzin: Aleksandra, Piotra, Kazimierza, Anny, Teresy i Joanny.
Marzena napisał/a 17 lipca 2021:
Pokornie proszę o modlitwę o przemianę sytuacji w mojej pracy, aby zakończyło się wynikające z chorej ciekawości poniżanie i odbieranie godności mojej rodzinie, aby siła skierowana przez osoby funkcyjne na krzywdzenie i upokarzanie została wykorzystana do czynienia dobra. Bóg zapłać za modlitwę.
Joanna napisał/a 17 lipca 2021:
Marzena walczy z glejakiem. Wyniki są złe. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o modlitwę w intencji Marzeny i jej bliskich. Proszę, aby zaufali Bogu, nie tylko lekarzom. Proszę o wiarę i miłość do Boga dla nich.
Sylwia napisał/a 16 lipca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich znajomych. O uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać.