Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2963 wpisy.
Gosc napisał/a 14 kwietnia 2024
Proszę o modlitwę w intencji o znalezienie stałej i dobrej pracy z godnym wynagrodzeniem dla mojego brata. Bóg zapłać.
Czcicielka napisał/a 14 kwietnia 2024
Prosze o modlitwę w intencji o pozytywną decyzję, o przyznanie zasiłku pielęgnacyjnego na moją babcię. Bóg zapłać
Magda napisał/a 13 kwietnia 2024
Proszę o zdrowie i siłę dla mnie oraz dla mojej rodziny.
AGA napisał/a 11 kwietnia 2024
Proszę o modlitwę żeby Duch Święty postawił na drodze Emili ludzi, którzy ją zainspirują do tego, żeby odeszła z pracy w klubie nocnym i żeby się skromnie ubierała, nie wyzywająco.
Jan napisał/a 10 kwietnia 2024
Panie Jezu Chryste za przyczyną Marii Angeli Truszkowskiej prosimy zanurz rodziny: Nataszy, Ireny, Małgosi, Anny, Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Joanny i Teresy w Twojej Przenajświętszej Krwi, przebacz im grzechy, ukryj ich Panie Jezu w Swoich Ranach przed wrogami duszy i ciała, spraw aby zło nigdy do nich nie powróciło, uzdrów ich ciała i dusze, niech Duch Święty udzieli im Swoich darów, chroń ich w czasie podróży i niech błogosławieństwo Boga Ojca spłynie na nich w obfitości. Amen
Sylwia napisał/a 7 kwietnia 2024
Proszę o dar nieba dla śp. Tomka oraz dla zmarłych z jego rodziny.
Gosc napisał/a 7 kwietnia 2024
Proszę o trzeźwość w moim domu, rodzinie. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie. Bóg zapłać za modlitwę
Gabriela napisał/a 3 kwietnia 2024
Kochane siostry proszę o modlitwę za mojego syna żeby zdał do 7 klasy.
Magdalena napisał/a 1 kwietnia 2024
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, która nie będzie mi przeszkadzała w wypełnianiu obowiązków stanu dziewicy konsekrowanej.
Wierna napisał/a 31 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Iwony. O uzdrowienie ją z chorób. Bóg zapłać.
Gosc napisał/a 31 marca 2024
Proszę o dar nieba dla śp. Sabiny i Zdzisława oraz dla zmarłych z rodziny z obojga stron. Bóg zapłać za modlitwę.
Prośba o modlitwę napisał/a 29 marca 2024
Boże Ojcze, prosimy o Twoją modlitewną opiekę nad Serafinem i jego rodziną. Prosimy o ochronę Maryi i uwolnienie z wszelkich wpływów demonicznych przez Najświętszą Krew i Rany Pana Jezusa. Amen.
Marek napisał/a 29 marca 2024
Prośba o modlitwę za mojego przyjaciela Piotrka, Bożego człowieka, którego mieszkanie ucierpiało w pożarze. O siłę, światło Ducha Świętego i o jak najszybsze rozwiązanie tej sytuacji, aby mógł odzyskać swoje własne mieszkanie to samo lub inne. Serdeczne Bóg zapłać.
Marcin napisał/a 26 marca 2024
Szczęść Boże! Chciałem bardzo prosić o modlitwę w intencji cyklu spotkań wprowadzających w wiarę chrześcijańską, które organizuje nasze duszpasterstwo Góra Oliwna. A także w intencji dalekiego wyjazdu z grupą młodzieży. Serdeczne Bóg zapłać!
Aleksandra napisał/a 25 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji obecności w moim życiu pobożnego mężczyzny, z którym będę mogła zawrzeć sakrament małżeństwa i założyć rodzinę która będzie oparta na miłości do Pana Boga.
Kacper napisał/a 25 marca 2024
Błagam o uwolnienie od ogarniającego zwątpienia, niewiary, od dręczących myśli, lęków, obsesji, natręctw. Proszę o mocną, czystą, pewną, żywą wiarę, niezachwianą nadzieję, gorącą miłość do Boga w Trójcy Jedynego i każdego człowieka. Błagam o modlitwę za mojego ojca, który obraża Kościół, kapłanów, gardzi sakramentami, i o ożywienie wiary dla mojej mamy.
Kazimiera napisał/a 24 marca 2024
Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego dla Kazimiery.
Czcicielka napisał/a 24 marca 2024
Proszę o dar nieba dla śp. Dawida oraz dla zmarłych z rodziny Ciążyńskich. Bóg zapłać za modlitwę.
Sylwia napisał/a 24 marca 2024
Proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie. O zdrowie dla mnie, mojej rodziny. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie i ich powrót do Boga i do Kościoła. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Sylwia napisał/a 24 marca 2024
Prosz o modlitwę o pozytywną decyzję p przyznanie zasiłku pielęgnacyjnego na moją babcię. Bóg zapłać