Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1773 wpisy.
Marek napisał/a 15 stycznia 2021:
O szczęśliwy poród dla mojej żony Edyty i zdrowie matki i dziecka. Serdeczne Bóg zapłać.
Maria napisał/a 15 stycznia 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia Marii, o uzdrowienie z udręczenia i choroby. Bóg zapłać!
Piotr napisał/a 14 stycznia 2021:
Panie Boże proszę żeby Piotr w dniu 20 stycznia miał przyznaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr dostał rentę z ZUS.
Magdalena napisał/a 14 stycznia 2021:
Prosimy o modlitwę o dar potomstwa. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 14 stycznia 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji zdrowia dla dzieci i dla mnie oraz otrzymanie w całości dóbr ziemskich i duchowych. O pogromienie występków nieprzyjaciół moich i moich dzieci. Dziękuje bardzo.
Magda napisał/a 13 stycznia 2021:
Po stracie pierwszej ciąży nadal pragniemy mieć dziecko. Dlatego gorąco prosimy o modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać za modlitwę!
Paweł napisał/a 13 stycznia 2021:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z niedosłuchu, szumów usznych, poprawę słuchu, a także o uwolnienie z lęku i pokój serca. Bóg zapłać.
Mateusz napisał/a 13 stycznia 2021:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Aga i Radek napisał/a 12 stycznia 2021:
Prosimy o modlitwę w intencji zdrowia dla Maksia i Mateusza oraz wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy.
Karolina napisał/a 10 stycznia 2021:
Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami.
Anna napisał/a 10 stycznia 2021:
Dziękuję za modlitwę w ostatniej intencji oraz proszę o modlitwę za Waldemara, aby był już zdrowy i aby ułożył sobie pomyślnie życie.
Artur napisał/a 10 stycznia 2021:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zmarłych Agaty i Stanisława, Franciszki i Józefa, Marianny i Józefa oraz Piotra. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 10 stycznia 2021:
Bardzo proszę o modlitwę abym nie straciła pracy - mojego źródła utrzymania.
Agnieszka napisał/a 10 stycznia 2021:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia szybko pracy, abym nie musiała się wyprowadzać.
Magdalena napisał/a 9 stycznia 2021:
W intencji uwolnienia uzdrowienia i nawrócenia męża Pawła. Jezu ratuj moją rodzinę.
Agnieszka napisał/a 9 stycznia 2021:
Proszę o zdrowie dla małego synka.
Aga napisał/a 9 stycznia 2021:
Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.
Piotr napisał/a 9 stycznia 2021:
Proszę o modlitwę za zdrowie Synka Ani z Poznania.
Justyna napisał/a 9 stycznia 2021:
Proszę o modlitwę za zmarłego 8.01.2021 r. Wiesława.
Ewa napisał/a 8 stycznia 2021:
Proszę o modlitwę za moją siostrę chorą na koronowirusa. Proszę o łaskę zdrowia dla rodziców żeby nie zachorowali oraz dla mojego nienarodzonego dziecka. Bóg zapłać.