Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Barbara napisał/a 16 listopada 2019:
O uleczenie ciesni nadgarstków. Aby nie doszło do operacji u Barbary. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 16 listopada 2019:
Proszę o modlitwę za pomyślną operację brata, za lekarzy, którzy będą operować.
Alicja napisał/a 15 listopada 2019:
Błagam o wsparcie modlitewne w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw.
Ewa napisał/a 15 listopada 2019:
Proszę o modlitwę za ciężko chorego Dariusza oraz wstawiennictwo o łaskę uzdrowienia i wytrwania w wierze, niech Matuchna pomoże mu przetrwać ból i cierpienie.
Anna napisał/a 14 listopada 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby Anna nie zrobiła mi krzywdy.
Halina napisał/a 14 listopada 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo dla rodziców i potrzebne łaski Bogu wiadome dla nich.
Halina napisał/a 14 listopada 2019:
O dobrego i troskliwego męża zgodnie z wolą Bożą, Jezu Ufam Tobie.
Halina napisał/a 14 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji: o potrzebne łaski w pracy i błogosławieństwo na każdy dzień dla Haliny.
ANNA napisał/a 13 listopada 2019:
Bardzo proszę o modlitwę jestem w 24 tygodniu ciąży, proszę o zdrowie o poprawę wyników badań magnezu, wapnia ( mimo przyjmowanego leku nie ma poprawy) aby dziecko mogło prawidłowo się rozwijać i mogłabym je do końca ciąży donosić. Proszę również o szczęśliwe rozwiązanie. Proszę również o to aby mąż spotkał Pana Jezusa w swoim sercu.
Beata napisał/a 13 listopada 2019:
Za córkę i jej narzeczonego o siły w pokonywaniu problemów oraz o ochronę przed złymi ludźmi.
Barbara napisał/a 12 listopada 2019:
O łaskę uzdrowienia na ciele, duszy i duchu Damiana i Asi. O dobry sen dla Damiana. Bóg zapłać.
Rafał napisał/a 12 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny o potrzebne łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Wiktor napisał/a 11 listopada 2019:
O uratowanie mojego małżeństwa.
Agnieszka napisał/a 11 listopada 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei, Boże pocieszenie, uzdrowienie złamanego serca. Proszę o łaskę spotkania na mojej drodze: dobrego, młodego, wierzącego, wrażliwego, odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał.
Ewa napisał/a 11 listopada 2019:
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława o cud uzdrowienia jego nerek aby uniknął dializ i uzdrowienie serca.
Anna napisał/a 11 listopada 2019:
Proszę o modlitwę za Łukasza z rodziną i Janka z Rodziną.
Anna napisał/a 11 listopada 2019:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę o łaskę przemiany życia dla Barbary, Anny, Dariusza, Mariana o uzdrowienie duszy i ciała o łaskę spowiedzi i łaskę wzajemnego pojednania i wybaczenia, o Boże prowadzenie i Ducha Świętego dla każdego z nas. Proszę o Boże błogosławieństwo na nasze finanse i relacje międzyludzkie i łaskę uzdrowienia relacji międzysąsiedzkich i Boże błogosławieństwo w każdej sferze. Proszę o modlitwę wynagradzającą za nasze grzechy i grzechy naszej rodziny.
Maria napisał/a 10 listopada 2019:
Błagam o modlitwę o wybaczenie złorzeczeń wobec bliskich osób, cofnięcie ich i o otoczenie szczególnym błogosławieństwem Bożym tych osób. Niech im dobry Bóg zawsze błogosławi, wspiera, chroni i zawsze dopomaga.
Carlos Alberto De Souza napisał/a 10 listopada 2019:
Panie, pokornie błagam cię, abyś przywrócił moje życie finansowe i położył kres cierpieniom, których obecnie doświadczam, a także o pokój i harmonię w moim życiu. Niech nowe projekty i klienci w cudowny sposób mnie szukają, bym mógł dobrze prosperować. Maryjo poczęta bez grzechu, módl się za nami, którzy zwracamy się do Ciebie.
Magda napisał/a 9 listopada 2019:
O łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny. Zachowanie pracy.