Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
697 wpisów.
Kinga napisał/a 20 lipca 2019:
O zdrowie dla Konrada, Kingi, Krzysia, Arka i Edyty. Matka.
Kinga napisał/a 20 lipca 2019:
O dobrą spowiedź, dobrą pracę i rozeznanie powołania.
Kinga napisał/a 20 lipca 2019:
O uzdrowienie na duszy i ciele.
Kinga napisał/a 20 lipca 2019:
O zdanie egzaminu na prawo jazdy, bezpieczną jazdę i potrzebne łaski.
Kinga napisał/a 20 lipca 2019:
O dobrego męża i abym ja była dobrą żoną i matką.
Andrzej napisał/a 19 lipca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o zdobycie niezbędnych środków finansowych na realizacje powołania życiowego jakie Bóg mi zlecił.
Gosia napisał/a 19 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do sprawności po chorobach i operacjach. Szczęść Boże.
Piotr napisał/a 19 lipca 2019:
O łaskę zdrowia duszy i ciała dla bliskiej mi osoby.
Elżbieta napisał/a 18 lipca 2019:
W intencji Kamili o właściwe rozeznanie, wychodzi ona za mąż za 3 tygodnie i zauroczył ją inny mężczyzna oraz za Michała i Johna.
Agnieszka napisał/a 17 lipca 2019:
Proszę o modlitwę za mojego synka, aby wyszedł z autyzmu. Żeby zaczął mówić, a terapia przyniosła efekty. Żeby Pan Bóg pokierował naszym życiem i pomógł pogodzić się z tym krzyżem. Dziękuję za uratowanie rodziny i proszę o pomoc i w wyjściu z nałogów.
Czesław napisał/a 16 lipca 2019:
Proszę o modlitwę wstawienniczą za moją rodzinę byśmy spłacili długi i szczęście wróciło do naszej rodziny. Pomimo, że bardzo się modlimy jest coraz gorzej.
Agnieszka napisał/a 16 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z raka wpustu żołądka mojego tatusia Mirosława
Ilona napisał/a 16 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, które jest w kryzysie, o łaskę rozpoznania Woli Bożej oraz o mądrość i spokój przy podejmowaniu trudnych decyzji. Bóg zapłać.
Katarzyna napisał/a 16 lipca 2019:
O łaskę nawrócenia dla Kamila, Andrzeja i Jakuba, o opiekę Najświętszej Maryi Panny i dary Ducha Świętego dla mojej rodziny.
Anastazja napisał/a 15 lipca 2019:
Bardzo prosze o modlitwe o nawrócenie i przemiane zycia dla Davida
Danuta napisał/a 15 lipca 2019:
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Krystyny, Tomasza i Andreasa. Bóg zapłać!
Grzegorz napisał/a 15 lipca 2019:
Proszę o Boże miłosierdzie, łaskę wyzwolenia, czystości przedmałżeńskiej, dobrą żonę dla Grzegorza.
Ela napisał/a 15 lipca 2019:
Proszę o modlitwę za moimi dziećmi, o zdrowie, pokorę, pracowitość i głęboką, żywą wiarę. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 14 lipca 2019:
W intencji Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie o Boże prowadzenie dla specjalistów, pacjentów i sponsorów. O rozeznanie w jakim kierunku Pan nas posyła, a także otwarcie serc i finansów dla Stowarzyszenia i dofinansowania ubogich pacjentów.
Adam napisał/a 14 lipca 2019:
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o wstawiennictwo u Pana naszego Miłosiernego Jezusa Chrystusa wyjednaj łaskę zdrowia i opieki oraz bezpiecznego pobytu na kolonii dla mojej córki Martyny.