Skrzynka intencji

Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
113 wpisów.
MARCIN - 16 stycznia 2019
Proszę Siostry o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej. Pozdrawiam Marcin Serwach.
Sylwia - 16 stycznia 2019
Boże, proszę o łaskę metanoi i źródłowego pojednania dla Jacka, Sylwii, Piotra, Zofii, Kamila, Mateusza i Stefana oraz ich rodzin, otoczenia, parafii, sąsiadów. Dziękuję.
Gabcia - 16 stycznia 2019
Kochany Jezu błagam Cię o dobrą ocenę ze sprawdzianu z j.angielskiego oraz o dobre dni w pracy.
Łukasz - 16 stycznia 2019
O Bożą pomoc, abym pełnił Wolę Bożą realizując obowiązki zawodowe i rodzinne.
Agnieszka - 15 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o udane rozwiązanie ciąży zagrażającej dziecku oraz matce, aby przestała cierpieć psychicznie i fizycznie.
M - 15 stycznia 2019
Proszę o potrzebne dary i owoce Ducha Świętego do przemiany życia i rozwiązania trudnych spraw.
M - 15 stycznia 2019
Bardzo proszę siostry o modlitwę za Agnieszkę i jej dzieci. O łaskę zdrowia i potrzebne łaski w czasie choroby dla Moniki i Bernarda. Także o uwolnienie od wszelkich schematów i swoich planów, o łaskę przebaczenia dla całej rodziny. Proszę o Boże Błogosławieństwo dla sąsiadów i ich bliskich, o przebaczenie, darowanie urazów, przemianę serca i życia.
Marta - 15 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojej Mamy. W czwartek czeka ją trudna operacja. Niech Pan Bóg ma ją w swojej opiece i prowadzi operujących lekarzy. Bóg zapłać.
Kasia - 15 stycznia 2019
Błagam o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.
s.Illona - 14 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnych spraw rodzinnych, o dar potomstwa dla Barbary i Łukasza oraz o załatwienie trudnej sprawy mieszkaniowej dla Jarosława. O nawrócenie. Bóg zapłać.
Jacek - 14 stycznia 2019
O pomyślną sprzedaż domu i Boże nowe miejsce dla rodziny, znalezienie pracy, rozwiązanie problemów finansowych i rodzinnych. O opiekę Maryi i Boże Błogosławieństwo, wiarę oraz zgodę w tym rudnym czasie dla całej rodziny. Również za zmarłą Krystynę Irenę i Leona.
Agata - 14 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za mojego syna Pawła, o wiarę dla niego, aby zerwał ze swoimi nałogami, zaczął się więcej uczyć i szczęśliwie zdał maturę, aby odnalazł swoją drogę zgodną z Bożym planem. Proszę o jego przemianę. Agata
Genowefa - 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za Genowefę i jej męża -Krzysztofa w 25 rocznicę zawarcia przez nich Sakramentu Małżeństwa oraz ich dzieci ( Edytę i Roberta) o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej a także o zdrowie psychiczne, fizyczne, duchowe, umysłowe. O zgodę, jedność, harmonię rodzinną i wszelkie łaski im potrzebne. Amen
Ala - 13 stycznia 2019
Za męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny.
Maria - 13 stycznia 2019
Prosze o modlitwe w intencji znalezienia odpowiedniej pracy dla Mieczyslawa.Bog zaplac.
Piotr - 13 stycznia 2019
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo serdecznie proszę o wsparcie mnie w modlitwach o nawrócenie dla Marcina. Z góry bardzo dziękuję za każde westchnienie w sprawie ratowania jego duszy.
Grazyna - 13 stycznia 2019
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania nowych zleceń na pracę dla mnie oraz o zdrowie dla mnie i dla mojej córki. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka - 13 stycznia 2019
Serdecznie dziękuję Panu Bogu za wszystkie otrzymywane łaski. Pokornie proszę o łaskę zdrowia dla moich kochanych Rodziców, a dla siebie o dobrego męża, na którego czekam tak długo.
Rafał - 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji Pani Wiesławy o uzdrowienie z nowotworu i potrzebne łaski.
Agnieszka - 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy.