Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2023 wpisy.
Damian napisał/a 16 czerwca 2021:
W intencjach Panu Bogu wiadomych.
Joanna napisał/a 15 czerwca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego zakończenia misji w Iraku dla Paula oraz o dobre życie i opiekę Matki Bożej. Niech Matka Przenajświętsza prowadzi najlepszą drogą.
Patrycja napisał/a 13 czerwca 2021:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o pomoc w nauce i w pomyślnym zdaniu egzaminów. Bóg zapłać.
Aleksandra napisał/a 13 czerwca 2021:
Proszę o pokorę i cierpliwość w odbudowywaniu relacji i miłości z Tomaszem. Aby Pan dał nam swoje błogosławieństwo. Abyśmy mogli stać się rodziną i rodzicami i żyć zgodnie z Bożymi przykazaniami.
Hubert napisał/a 13 czerwca 2021:
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji zdanej sesji żeby udało mi się porządnie zdać jutrzejszy (poniedziałkowy) egzamin z matematyki oraz piątkowy egzamin z podstaw geodezji. Jest to dla mnie szczególnie ważne. A za modlitwę z całego serca dziękuję.
Monika napisał/a 13 czerwca 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie z choroby układu pokarmowego. Proszę o szczęśliwy przebieg ciąży i poród.
Dorota napisał/a 13 czerwca 2021:
Proszę o powrót do zdrowia syna Igora i rozwiązanie wszystkich jego problemów. Bóg zapłać.
Michał napisał/a 10 czerwca 2021:
W intencjach Bogu wiadomych.
Anna napisał/a 10 czerwca 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o zdrowie dla niego i szczególną Bożą opiekę w trudnym czasie.
Rodzice napisał/a 8 czerwca 2021:
Błagam o modlitwę w intencji Karola. Boże wyrwij go ze szponów nałogu, ulecz psychicznie i obdarz Darami Ducha Świętego. Niech opamięta się, znajdzie prace, radość życia i wróci do Boga.
Marta napisał/a 7 czerwca 2021:
Szczęść Boże, pozdrawiam serdecznie i bardziej niż bardzo proszę o modlitwę. Zmieniam właśnie pracę - data rozpoczęcia pracy to 14.06.21 - i muszę przeprowadzić wiele spraw związanych z tą zmianą: przeprowadzka, dodatkowo wydatki etc. Dziękuję.
Jakub napisał/a 7 czerwca 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Beaty o ustanie choroby nowotworowej i całkowite uzdrowienie oraz o Boże błogosławieństwo dla wszystkich dotkniętych tą sytuacją. Bóg zapłać.
Magda napisał/a 7 czerwca 2021:
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o ulgę w cierpieniu dla mojej mamy - Basi oraz o jej powrót do zdrowia. Proszę również o uzdrowienie duchowe dla niej, dla mojego taty, brata i dla mnie.
Ewa napisał/a 6 czerwca 2021:
Proszę dla mnie o cud uzdrowienia z raka oraz uzdrowienie i nawrócenie brata Arkadiusza.
Basia napisał/a 6 czerwca 2021:
Bardzo proszę o modlitwę za ciężko chorego taty Antoniego, o dobry wynik z badania i odzyskanie sił po przebytej chorobie.
Aleksandra napisał/a 6 czerwca 2021:
Proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem, jeżeli będzie to zgodne z wolą Pana. Otwórz Panie ponownie serce Tomasza na naszą miłość, abyśmy mogli stać się rodziną. Żałuję tego, co się stało pomiędzy nami i proszę o możliwość naprawienia i zadośćuczynienia. Pokornie błagam, dzięki Tomaszowi na nowo zbliżyłam się do Boga. Bądź Panie Miłosierny i wysłuchaj mnie proszę, przez Twoje Święte Serce i Serce Naszej Matki.
Łukasz napisał/a 5 czerwca 2021:
Proszę o modlitwę w intencji Michała o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
Marcin napisał/a 4 czerwca 2021:
Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz proszę, abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem. Prosimy o dary, owoce i charyzmaty Ducha świętego. Za wszystkie grzechy, błędy, przewinienia i zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie i nawrócenie. Niech zawsze wypełnia się Twoja wola. Za wszelkie otrzymane łaski i wszelkie błogosławieństwa dziękujemy. Prosimy również za Duszami w czyśćcu cierpiącymi. Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich Świętych i Niepokalanym Sercu Maryi.
Bożena napisał/a 3 czerwca 2021:
O łaskę uwolnienia od alkoholu dla Bożeny i Stanisława
Krystyna napisał/a 3 czerwca 2021:
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.