Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
943 wpisy.
Paulina napisał/a 22 października 2019:
Szczęść Boże. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji rozpoczynającego się kursu Alpha dla Pracujących w Krakowie. Żeby znalazło się miejsce dla każdego, kto potrzebuje spotkania z Bożą miłością, a dla zespołu organizacyjnego dużo prowadzenia Ducha Świętego i usunięcie wszelkich przeciwności.
Leszek napisał/a 22 października 2019:
O nawrócenie Alicji i jej bliskich
Córka Boga napisał/a 21 października 2019:
Proszę za Krystiana i za mnie, abyśmy pełnili Wolę Boga, potrzebne Łaski od Boga dla nas, opiekę Matki Bożej, czystość, dary Ducha Świętego i jeśli taka jest wola Boga, aby został moim mężem. Za jutrzejsze spotkanie z nim by pełniła się wola Boga.
Piotr napisał/a 21 października 2019:
Proszę o Modlitwę za Pielgrzymkę do Medjugorie od 21.10 do 04.11.2019 roku z Karolem - za owoce pielgrzymki, ochronę za pielgrzymami i organizatorami oraz ich rodzinami.
Ewa napisał/a 20 października 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Witka, aby wybudził się ze śpiączki. O siłę dla rodziców i rodzeństwa.
Renata napisał/a 20 października 2019:
Gorąco proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów w pracy, wiem, że źle postąpiłam. Chcę to naprawić, bo ciąży mi bardzo poczucie winy i nie umiem sobie z tym poradzić.
Gabriela napisał/a 20 października 2019:
Błagam, żeby skończył się wreszcie trwający prawie 30 lat koszmar mojego małżeństwa. Jezu, ulituj się nade mną.
Kasia napisał/a 19 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia szczęśliwej i odwzajemnionej miłości. Dziękuję bardzo.
Renata napisał/a 18 października 2019:
Z całego serca proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa (Renaty i Michała) aby mój mąż zerwał kontakt z "przyjaciółką" i przestał mnie okłamywać, źle mi życzyć i się odgrażać, że się zemści za to, że chcę aby zerwał kontakt, który niszczy naszą relację małżeńską. Proszę, aby moje małżeństwo zostało uzdrowione, abyśmy z mężem stawiali siebie nawzajem na 1 miejscu, abyśmy odbudowali miłość, wzajemny szacunek, zrozumienie i zaufanie bez kłamstwa i niedopowiedzeń. Aby mój mąż nauczył się przepraszać gdy rani. Bóg zapłać za modlitwę.
Małgosia napisał/a 18 października 2019:
Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem. Proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów oraz pornografii i uzależnienia od seksu, a moją siostrę od niewłaściwych relacji i związków pozamałżeńskich oraz chorób. Proszę o modlitwę o moją mamę (jest wolnego stanu) i o mnie abyśmy znalazły odpowiednich Bożych mężczyzn na mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z gniewu i złości a także o awans w mojej pracy oraz o błogosławieństwo finansowe, złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami.
Jan napisał/a 18 października 2019:
Kochane Siostry, proszę was o modlitwę za naszą Ojczyznę.
Barbara napisał/a 17 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Juli o uwolnienie z nałogu i narkotyków. Matko Boża przytul ją do swojego serca i nie wypuszczaj dopóki wszystkie Twoje dzieci nie powrócą do domu, jak syn marnotrawny. O opiekę i błogosławieństwo całej rodziny.
Marta napisał/a 17 października 2019:
Panie Jezu za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o potrzebne łaski dla Mani w chorobie nowotworowej, powrót do zdrowia po przebytej operacji, wypełnienie się woli Bożej oraz o światło Ducha Świętego dla lekarzy i siłę dla rodziny, szczególnie dla Mamy.
Krystyna napisał/a 17 października 2019:
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz jasność umysłu dla Sylwii. Proszę o porozumienie z Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.
Żona napisał/a 17 października 2019:
Szczęść Boże, bardzo proszę Siostry o modlitwę za mojego męża Marka, jego zdrowie i powodzenie w wiadomych mu i Bogu, sprawach. O wytrwałość.
Renata napisał/a 17 października 2019:
Chcę odzyskać radość z wykonywanej pracy, rozwiązać problemy wynikające z mojego strachu, wstydu i nieodpowiedzialności. Odblokować mój umysł zaprzątnięty zbędnymi sprawami.
Rafał napisał/a 16 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji przyjaciela Krzysztofa o nawrócenie.
corka napisał/a 16 października 2019:
Święta Rito, pragnę podziękować za moje i męża nawrócenie, za uzdrowienie mojej choroby, za pomoc Tacie w walce z nowotworem. Błagam o jego całkowite uzdrowienie i we wszystkich naszych intencjach.
Gabriela napisał/a 15 października 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę pierwszy raz w życiu za siebie, o zdrowie i niepowiększanie guza, o silną wolę, oddalenie lęku i wytrwałość i sukces w walce z swoim nałogiem, demonem oraz znalezienie pracy na miejscu przez mojego męża. Bóg zapłać.
bb napisał/a 15 października 2019:
Proszę żeby nie było żadnych afer, scysji, awantur. Proszę daj mi Matko spokojnie żyć. Proszę też żebym mogła w spokoju spać w ciszy.