Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2403 wpisy.
Jola napisał/a 17 maja 2022
6 maja br zmarł mój ziemski ojciec, bardzo proszę o modlitwę za niego, aby Bóg wybaczył mu grzechy i przyjął do Królestwa Niebieskiego. Amen.
Gość napisał/a 17 maja 2022
Proszę o modlitwę za zmarłych, którzy przebywają w czyśćcu.
Prośba o modlitwę napisał/a 17 maja 2022
Boże proszę o łaskę zerwania więzów zła które niszczą moje małżeństwo.
Prośba napisał/a 16 maja 2022
Proszę o uzdrowienie mojego synka Eryka ma 5 lat nie mówi nie rozumie. Jezu Ty się tym zajmij.
Elżbieta napisał/a 15 maja 2022
Proszę modlitwę w intencji odnalezienia Roberta.
ELZBIETA napisał/a 15 maja 2022
Proszę o modlitwę w intencji kolegi Grzegorza aby mógł wrócić do pracy.
Intencja modlitewna napisał/a 14 maja 2022
Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o wszelkie potrzebne łaski i światło Ducha Świętego w trudnej sytuacji życiowej.
Łukasz napisał/a 13 maja 2022
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemu w pracy i o wszelkie potrzebne łaski dla koleżanki Asi.
Prośba o modlitwę napisał/a 13 maja 2022
Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o wszelkie potrzebne łaski i światło Ducha Świętego.
Łucja napisał/a 12 maja 2022
Intencje Bogu wiadome z prośbą o Boże miłosierdzie, błogosławieństwo, dary i owoce Ducha Świętego, o otworzenie serc na służbę Bogu Jedynemu, wypełnienie świętej woli Bożej w życiu moim i rodziny mojej. Amen.
Ola napisał/a 12 maja 2022
O ustąpienie drżenia dłoni.
Aleksandra napisał/a 12 maja 2022
Proszę, aby Krystian był wolny od złości i żalu do mnie, żeby mi wybaczył, a w jego sercu zagościła miłość i pokój do mnie.
Iza napisał/a 11 maja 2022
Jezu i Maryjo błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z piekła i koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji. Maryjo i Jezu błagam za naszą Ojczyznę, proszę o potrzebne dla Niej łaski. Boże ocal i uratuj Nas!
Prośba o modlitwę napisał/a 10 maja 2022
Proszę o modlitwę za Marcina o pokój w sercu i uleczenie.
Monika napisał/a 8 maja 2022
Proszę o modlitwę za mnie by Duch Św. szybko mnie uzdrowił z grypy, ciężkiego zapalenia zatok, bólu gardła i lewego ucha, tchawicy i oskrzeli. Dziękuje bardzo. Jezu Ufam Tobie!
Prośba o modlitwę napisał/a 7 maja 2022
Boże wszechmogący błagam o cud o twoją interwencje bo ja już nic nie mogę. Panie uratuj moje małżeństwo i pojednaj rodzinę . Jezu ufam Tobie.
Mateusz napisał/a 6 maja 2022
Proszę o nowa gorącą miłość pomiędzy moją żoną i mną. Aby ta miłość przełamała wszystkie urazy, problemy, rany na sercu i duszy oraz doprowadziła do ponownego złączenia nas w jedno wspólne kochające się małżeństwo. Niech ta nasza nowa miłość doprowadzi do rozkwitu naszej wspólnej wiary katolickiej.
Wojciech napisał/a 3 maja 2022
O cud uzdrowienia dla Mieczysława z wszelkich chorób, dolegliwości, urazów szczególnie mózgu i głowy jakich doznał po upadku.
Prośba o modlitwę napisał/a 2 maja 2022
4.05 moja córka Wiktoria rozpoczyna swoje najważniejsze egzaminy w życiu - (matura), które będą: 4.05- j. polski (poziom podstawowy) 5.05- matematyka (poziom podstawowy) 6.05- j. obcy nowożytny (poziom podstawowy) 9.05- j. obcy nowożytny (poziom rozszerzony) 12.05- biologia (poziom rozszerzony) 16.05- chemia (poziom rozszerzony)Bardzo proszę w dniach o szczególną modlitwę w Jej intencji. Dziękuję z całego serca za każde westchnienie do Ducha Świętego i Aniołów Stróżów. Bóg zapłać
Ewelina napisał/a 1 maja 2022
Z całego serca proszę o modlitwę za mnie, bym zdała pozostałe mi egzaminy i abym w tym roku nareszcie ukończyła pomyślnie studia. Proszę także o dar wiedzy oraz spokoju w sytuacjach stresowych.