Skrzynka intencji

Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
533 wpisy.
Józef - 20 maja 2019
Prośba o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji osobistej.
Rafał - 19 maja 2019
Proszę o modlitwę w mojej intencji o przerwanie toksycznej relacji z bratem.
Rafał - 18 maja 2019
Proszę o modlitwę w mojej intencji o siłę i wytrwałość do nauki przygotowującej mnie do rozmowy kwalifikacyjnej przed przyjęciem do pracy.
Agnieszka - 16 maja 2019
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże i o uzdrowienie wewnętrzne, duchowe i fizyczne dla mnie i mojej rodziny.
Magdalena - 16 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża i jego nowej sympatii o powrót męża do małżeństwa sakramentalnego.
Rafał - 15 maja 2019
Proszę o modlitwę w mojej intencji o znalezienie pracy w wyuczonym zawodzie.
Ela - 15 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji poważnie chorego Witka, o wiarę i nadzieję dla niego i jego bliskich. Bóg zapłać.
Łukasz - 14 maja 2019
Proszę o modlitwę o opiekę Matki Najświętszej nad Michałem i potrzebne łaski dla niego.
Dariusz - 13 maja 2019
Boże Wszechmogący i Miłosierny zlituj się nade mną, moją żona i naszymi małymi dziećmi. Nie dopuść abyśmy z powodu fałszywego pomówienia nas przez pewnego urzędnika zostali pozbawieni całego naszego majątku, a w konsekwencji popadli w bezdomność. Wspomóż nas w naszym cierpieniu bo nie możemy się pogodzić z sytuacją kiedy to my niewinni my możemy odpowiadać wszystkim co mamy, a prawdziwi winni pozostają bezkarni. Obawiamy się, że możemy się stać kozłem ofiarnym w tej sprawie. Zostaliśmy z żoną niewinnie oskarżeni i nie możemy się z tym pogodzić. Nasze pisma i wyjaśnienia jak do tej pory nie znajdują zrozumienia u prokuratora.
Mateusz - 13 maja 2019
O nawrócenie dla Julianny.
Krystyna - 12 maja 2019
Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.
Martyna - 12 maja 2019
Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa w intencji znalezienia dobrej stałej pracy dla niego, od pięciu lat coś znajduje ale nie na długo. Maryjo wstawiaj się za nami. O uzdrowienie naszej sytuacji finansowej. Św Józefie wyproś łaskę pracy Ty wiesz jak to jest być głową rodziny. Jezu ty się tym zajmij.
Łukasz - 11 maja 2019
Proszę o modlitwę o opiekę Matki Najświętszej nad Michałem.
Beata - 11 maja 2019
Aby córka rozeznała swe powołanie.
Anna - 11 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Ani oraz za całą jej rodzinę aby Bóg za przyczyną Matki Najświętszej obdarzał ich błogosławieństwem i łaskami swymi.
Patrycja - 10 maja 2019
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojej samotności, aby powróciły chęci i radość życia oraz o Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać.
Robert - 10 maja 2019
Błogosławiona Matko Angelo, Ty która jesteś już w domu Pana i orędujesz za swoimi duchowymi córkami. Wyproś proszę łaskę życia wiecznego dla SM Barbary którą nagle Pan powołał do siebie i dla SM Beaty i SM Januarii oraz wyjednaj moc łask dla wszystkich sióstr Felicjanek.
Anna - 10 maja 2019
Maryjo, Mamo! Pomóż mi w odnalezieniu dokumentów odzyskanych od Państwa D i uporządkowanie spraw majątkowych w jak najszybszym czasie. Pomóż mi tez w jak najszybszym i najsprawniejszym przejęciem majątku po moim ojcu, o zgodę i jedność w naszej rodzinie aby moja rodzina zaakceptowała mnie jako osobę wierzącą i nie oceniała źle z tego powodu oraz sama się nawróciła. Pomóż mi w rozeznaniu czy wyjechać za granice do pracy opiekując się ludźmi i w z w znalezieniu dobrze płatnej pracy.
Łukasz - 9 maja 2019
Proszę o modlitwę o opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Michała.
Joanna - 9 maja 2019
Proszę Cię Błogosławiona Angelo Truszkowska o wstawiennictwo do Najświętszej Maryi i Pana Jezusa w intencji cudu uzdrowienia Ojca Krzysztofa franciszkanina za wstawiennictwem wszystkich świętych i Dusz w Czyśćcu cierpiących. Proszę tez abyś to Ty Maryjo kierowała rękami lekarzy tego kapłana.