Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2808 wpisów.
Robert Budziński napisał/a 29 listopada 2023
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałem bardzo podziękować za modlitwę w intencji mojej siostry Magdy, która była w ciąży. Urodziła zdrową córeczkę, mimo zagrożenia, że będzie niesłysząca (wada genetyczna), a ciąża przebiegła bezproblemowo. Dziękuję i pozdrawiam. Robert Budziński.
Paulina napisał/a 28 listopada 2023
Proszę o modlitwę w intencji własnego bezpiecznego domu dla mnie i mojego synka Jakuba, z którego już nikt nas nie wyrzuci, a my odzyskamy spokój. Bóg zapłać.
Bart napisał/a 28 listopada 2023
Święci Aniołowie stróżowie módlcie się za nami i strzeżcie nas od złego. Proszę Was także o zdrowie na duszy i ciele dla nas.
Ewa napisał/a 28 listopada 2023
O spokojne odejście i skrócenie cierpień na ziemi dla Anny z Katowic.
Karol napisał/a 27 listopada 2023
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji w pracy oraz o ochronę dla naszej rodziny.
Anna napisał/a 26 listopada 2023
Proszę o łaskę nawrócenia dla mojej siostry, o łaskę powrotu do Kościoła po wielu latach bycia poza.
Sylwia napisał/a 26 listopada 2023
Proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie. O zdrowie dla mnie, mojej rodziny. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie i ich powrót do Boga i do kościoła. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Urszula napisał/a 26 listopada 2023
Za wstawiennictwem św. Gertrudy proszę o łaskę Nieba dla Eugenii i Wawrzyńca Pietrzak.
Beata napisał/a 25 listopada 2023
Mamy gorąca prośbę do Matki Bożej, Pana Jezusa oraz naszych opiekunów duchowych o potrzebne łaski - proszą: Beata i Krystyna Migała oraz Marta i Mateusz Dziurowicz.
Ilonka napisał/a 24 listopada 2023
Proszę o udaną operację na ortopedii w dn27 XI 2023 i o szybki i szczęśliwy powrót do zdrowia dla Ilonki J. Bóg zapłać!!
Joanna napisał/a 24 listopada 2023
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia i zakupu własnego mieszkania.
Agata napisał/a 23 listopada 2023
Proszę pokornie o modlitwę w intencji ukochanej osoby o opamiętanie, by złe demony, które niszczą spokój i nastawiają gniewem - Dobry Bóg oddalił od naszego związku. Proszę by bliska osoba zrozumiała popełnione krzywdy i naprawiła je. Niech walczy o miłość i odezwie się do mnie.
Ewelina napisał/a 23 listopada 2023
Proszę o szczęście i potrzebne łaski dla Eweliny w rozwiązaniu trudnych problemów życiowych rodzinnych i finansowych.
Sylvia napisał/a 22 listopada 2023
Proszę o ratunek i odnowienie związku i miłości między Pawłem i mną Sylvią,
prośba o modlitwę napisał/a 21 listopada 2023
Bardzo proszę o cud mojego uzdrowienia i abym uniknęła poważnej operacji. Anna
Szczęść Boże napisał/a 21 listopada 2023
Z okazji imienin Janusza dziękujemy i modlimy się o potrzebne łaski dla Solenizanta i całej Rodziny oraz każdego potrzebującego naszej modlitwy. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Błogosławionych i świętych wypraszam dary: wiary, nadziei, miłości, pokoju w sercu i optymizmu na każdy czas. Boże miłosierny wspieraj nas. AVE…
Karolina napisał/a 21 listopada 2023
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojej mamy A.M. z choroby nowotworowej.
Czcicielka napisał/a 19 listopada 2023
Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp. Tomka oraz dla zmarłych z jego rodziny. Bóg zapłać.
Monika napisał/a 17 listopada 2023
Szczęść Boże! w przyszłym tygodniu wracam do pracy po 2 miesiącach zwolnienia lekarskiego. Mam trudną kierowniczkę. Błagam o modlitwę, bo bardzo się boję i stresuję się tym powrotem do pracy. Bóg zapłać.
Krysia napisał/a 17 listopada 2023
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się mojej relacji z ukochanym, abym jeszcze kiedyś była szczęśliwa.