Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1309 wpisów.
Barbara napisał/a 30 marca 2020:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.
KRYSTYNA napisał/a 30 marca 2020:
Panie oddaję Ci w opiekę Martę. Proszę o zdrowie dla Niej, wiarę, pokój i szczęśliwy przyjazd do domu, a także o zdrowie dla całej rodziny.
Stanisław napisał/a 30 marca 2020:
Za pomyślne leczenie mej żony Danuty, o Jej zdrowie....
Agnieszka napisał/a 30 marca 2020:
Proszę o uwolnienie od złych duchów, które mnie niszczą fizycznie i psychicznie i wszelkiego zła, bezpieczeństwo dla mnie i osoby bliskiej.
Piotr napisał/a 30 marca 2020:
Szczęść Boże, prosimy o modlitwę w intencji chorego na raka Stanisława i o łaski potrzebne dla Anny. Bóg zapłać.
Halina napisał/a 30 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji Janusza, o nawrócenie i powrót do Kościoła świętego oraz o potrzebne łaski Panu Bogu wiadome.
Halina napisał/a 30 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mich rodziców, oraz zdrowie dla nich w tych trudnych czasach oraz Błogosławieństwo i opiekę Jezusa Miłosiernego.
Teresa napisał/a 29 marca 2020:
O pomoc w tragicznej sytuacji w pracy i w małżeństwie.
Agata napisał/a 28 marca 2020:
Proszę o modlitwę za mnie z powodu ciężkiej depresji. Od 20 lat walczę z powracającą depresją. Obecnie jest bardzo ciężko myśli samobójcze są non stop. Boże ufam Tobie. Bóg zapłać
Ewa napisał/a 27 marca 2020:
Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny.
Agata napisał/a 27 marca 2020:
Panie Jezu proszę Cię o pomoc dla Alberta o uleczenie go z depresji oraz uwolnienie go z wszelkich urojeń, aby odnalazł drogę do pojednania się z Panem Bogiem. Dobry Boże obdarz Alberta potrzebnymi łaskami oraz niech Duch Święty go prowadzi drogą, którą Ty Panie mu wyznaczyłeś.
Ilona napisał/a 26 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia rany, zdrowia dla dzieci i rodziny, przedłużenia umowy w pracy. Dziękuję za dotychczasowe łaski w tym za dar macierzyństwa.
Janina napisał/a 26 marca 2020:
Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.
Krystyna napisał/a 26 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji ustania epidemii koronawirusa. Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Wspólnota postakademicka SYJON napisał/a 26 marca 2020:
Za naszą koleżankę Izę, o uwolnienie i pokój serca. Niech Bóg ma Siostry w swojej opiece +
Piotr napisał/a 25 marca 2020:
Zwracam się z prośbą o modlitwę, abym nauczył się stawiać Boga na pierwszym miejscu i lepiej odmawiał ,,Ojcze Nasz".
Jagoda napisał/a 24 marca 2020:
Za Darię, niech zakończy życie w grzechu konkubinatu z żonatym mężczyzną. Niech Bóg postawi na jej drodze uczciwego mężczyznę i czystą miłość.
Barbara napisał/a 23 marca 2020:
O uzdrowienie na ciele, duszy i duchu Damiana, Rafała, Barbary z rodzinami. O łaskę nawrócenia, uwolnienia. O ochronę przed koronawirusem. Bóg zapłać.
kasia napisał/a 22 marca 2020:
O dobrego męża dla Iwony.
Adam napisał/a 21 marca 2020:
Szczęść Boże. Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.