Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2517 wpisów.
Łukasz napisał/a 8 września 2022
Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu Woli Bożej.
Joanna napisał/a 7 września 2022
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego ukochanego syna i mojej ukochanej córki oraz o błogosławieństwo Boże dla nich.
Iwona napisał/a 7 września 2022
Proszę o modlitwę za mojego tatę Edwarda, jest w szpitalu, czeka go operacja. Także za lekarzy i pielęgniarki o światło Ducha Świętego, mądrość i dobre leczenie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.
Karolina napisał/a 6 września 2022
Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego sakramentalnego małżeństwa, o Błogosławieństwo Boże dla mnie i męża Michała, o uzdrowienie relacji, o wzajemne zaufanie, miłość i szczerość.
Agata napisał/a 5 września 2022
Proszę o modlitwę w intencji córki Zuzanny.
Katarzyna napisał/a 4 września 2022
Proszę w moich intencjach.
Ela napisał/a 3 września 2022
Proszę o nawrócenie ludzi powołanych: sióstr zakonnych i kapłanów. Niech Duch Święty oświeca serca i umysły do służenia swoim życiem innym ludziom.
Agnieszka napisał/a 31 sierpnia 2022
Proszę o nawrócenie i o łaski do zbawienia potrzebne dla rodziców i rodzeństwa.
Robert napisał/a 31 sierpnia 2022
Proszę o łaskę uwolnienia Roberta i jego rodziny oraz znajomych od wszelkich nałogów i zniewoleń. O światło Ducha Świętego i pełnienie Woli Bożej w świętości i pobożności.
S. napisał/a 30 sierpnia 2022
Proszę o łaskę rozwiązania problemu w pracy.
Amen napisał/a 29 sierpnia 2022
Uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Dominiki, intencje Bogu wiadome.
Prośba o modlitwe napisał/a 28 sierpnia 2022
Z całego serca proszę o modlitwę o nawrócenie się mojej żony Jolanty by wróciła na drogę wiary, modlitwy, by porzuciła grzeszny związek z kochankiem I wróciła do rodziny!
Czcicielka napisał/a 27 sierpnia 2022
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mamy Kamila i Adriana. O uzdrowienie z nowotworu.
Marek napisał/a 24 sierpnia 2022
Prośba o modlitwę o uzdrowienie bardzo trudnych relacji rodzinnych pomiędzy ojcem (Marek) a resztą rodziny żoną (Marta) i dziećmi (Dorota i Michał).
Jan napisał/a 22 sierpnia 2022
Matko Boża Nieustającej Pomocy wypraszaj u Pana Jezusa odpuszczenie grzechów, ochronę przed złem, bezpieczną podróż, zdrowie i obfite błogosławieństwo dla rodzin: Ireny, Andrzeja, Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Jana, Joanny i Teresy. Amen.
Agnieszka napisał/a 22 sierpnia 2022
Proszę o modlitwę za moją córkę z o Boże Błogosławieństwo i otwarcie jej serca na propozycję Bożej pomocy.
Agnieszka napisał/a 22 sierpnia 2022
O ratowanie Małżeństwa mojej siostry Magdaleny. Za męża Magdy o światło Ducha Bożego i zmianę sposobu myślenia, o łaskę wytrwania w małżeństwie, ustanie pokusy ułudy lepszego życia bez rodziny, o pogłębienie relacji z synami, o radość z bycia w rodzinie.
Małgorzata napisał/a 21 sierpnia 2022
Proszę o modlitwę w intencji o łaskę powrotu do sakramentu pojedna się z Bogiem, o przebaczenie, o prawdziwą miłość dla Mateusza.
Urszula napisał/a 21 sierpnia 2022
Proszę.... Jestem w szpitalu. Mam szwy na nodze. Miałam wypadek. Nie wszystko się goi jak powinno. Nie mam czucia w kawałku nogi. Jest podejrzenie zakażenia i ponownej operacji. Boję się. Proście, aby nie było operacji i wszystko wróciło do normy.
wazne napisał/a 21 sierpnia 2022
Proszę o modlitwy w sprawie powrotu do mojego życia mojej ukochanej Osoby oraz Jego nawrócenie, aby porzucił satanizm i znowu do mnie wrócił w szczęściu i radości, abyśmy mogli realizować dalej nasze plany. Weźcie w opiekę również moją przyjaciółkę, jej chłopaka oraz mamę.