Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1218 wpisów.
Barbara napisał/a 4 lutego 2020:
O wszelkie potrzebne łaski i pomoc dla Damiana, Rafała i Barbary. O łaskę wiary i uzdrowienia na ciele duszy i duchu. Bóg zapłać.
Renata napisał/a 3 lutego 2020:
Szczęść Boże. Zwracamy się z prośbą o modlitwę wstawienniczą i o ochronę wszystkich świętych, archaniołów i aniołów w czasie rekolekcji (14-16.02.2020), jakie organizuje nasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Jezusa Miłosiernego z Kiełczowa k. Wrocławia. Rekolekcje poprowadzi o. Józef Witko OFM, a odbędą się w Krzydlinie k. Wołowa. Tematem rekolekcji jest: Eucharystia – Źródło i Szczyt. Prosimy o modlitwę w intencji o. J. Witko, Gospodarzy miejsca i Organizatorów. Prosimy o modlitwę za Uczestników rekolekcji, aby spotkali Jezusa na rekolekcjach we wszystkich momentach i w każdym człowieku, którego tam spotkają. Aby odkryli na nowo spotkanie z Jezusem w Eucharystii, aby Duch Święty wskazał im, jaka zmiana się w nich będzie dokonywać. Aby odkryli do czego ich Jezus zaprasza. Prosimy również o modlitwę za naszą wspólnotę, aby Jezus pokazał nam wizję wspólnoty, to do czego nas zaprasza. Tak, aby pełniona była tylko Jego wola. Aby Jezus pobłogosławił nam stałym opiekunem kapłanem. Wspólnota Jezusa Miłosiernego
Paweł napisał/a 3 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej za moje grzechy, w mojej rodzinie i w moim domu.
Marta napisał/a 2 lutego 2020:
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji trwałego zdrowia duszy i ciała oraz dobrych wyników badań dla mnie. Dziękuję za wszystkie otrzymane dotychczas łaski.
Bogumiła napisał/a 2 lutego 2020:
Szczęść Boże! Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Jacka, o jego szczere nawrócenie i przemianę serca. Bóg zapłać!
Wiktor napisał/a 1 lutego 2020:
O uratowanie mojego małżeństwa.
Jolanta napisał/a 1 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji Christiana aby dostał się na studia, otrzymał wizę i o środki na ten cel... Ojcze, wysłuchaj....proszę....
Rafał napisał/a 1 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki o potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego. Z góry serdeczne Bóg zapłać.
Magdalena napisał/a 31 stycznia 2020:
Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki. Ratuj mnie bo bardzo cierpię z tego powodu, postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.
Rafał napisał/a 31 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę w mojej i mojej przyjaciółki Anny intencji o naprawienie popełnionych przeze mnie błędów w naszej relacji. Z góry serdeczne Bóg zapłać.
Aga napisał/a 30 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę o dar mądrości i rozeznania na moje życie, powołanie. O łaskę spełnienia moich pragnień i marzeń i pełne uzdrowienie duszy, ducha i ciała, o miłość i zgodę w rodzinie, łaskę nieustającej modlitwy, o skruchę i dary Ducha Świętego.
Córka napisał/a 30 stycznia 2020:
Proszę o pilną modlitwę w intencji mojej mamy Wiesławy, o jej powrót do zdrowia.
Beata napisał/a 29 stycznia 2020:
Maryjo, Św. Józefie dziękuję Wam za mojego chłopaka. Wstawiajcie się za nami, byśmy wzrastali w wierze i miłości oraz dobrze się przygotowali do sakramentu małżeństwa i założenia rodziny.
Barbara napisał/a 29 stycznia 2020:
O pomoc w wyborze dentysty dla Barbary.
Adam W. napisał/a 28 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania spraw małżeńskich Pawła B. oraz o poprawę wzajemnych relacji w mojej rodzinie. Pozdrawiam Bóg zapłać!
Kamila napisał/a 28 stycznia 2020:
Aby Adam odezwał się, abyśmy szczerze porozmawiali, aby wyznał mi prawdę, abyśmy mogli być w związku i abyśmy mogli o tym porozmawiać aby Maryja pomogła mi i jemu.
Bartek napisał/a 27 stycznia 2020:
Króluj Nam Chryste! Mam bardzo gorącą prośbę. Proszę o modlitwę w intencji Drogi Do Prawdy w Krasnobrodzie która ma odbyć się w lutym. O rozwiązanie wszystkich przeciwności związanych z datą kursu, uczestnikami i o owocne przeżycie tego czasu.
Izabela napisał/a 27 stycznia 2020:
Bardzo proszę o modlitwę - o Błogosławieństwo Boże podczas porodu dla mnie i dzieciątka, o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, o dobrą położną oraz dobry termin porodu.
Barbara napisał/a 27 stycznia 2020:
O Boże błogosławieństwo, miłosierdzie, pomoc, wszelkie potrzebne łaski dla Damiana. O łaskę uzdrowienia na ciele, duszy i duchu. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 26 stycznia 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z raka złośliwego jelita Grzegorza oraz raka sutka Marioli. Jezu okaz nam swoje miłosierdzie i uczyń to co po ludzku niemożliwe. Maryjo wstaw się za moim mężem i mamą, którzy po ludzku nie maja żadnych szans.