Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
697 wpisów.
Wiktor napisał/a 3 lipca 2019:
Proszę o oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony Marii.
Łukasz Pietrusik napisał/a 3 lipca 2019:
O łaskę Miłosierdzia Bożego oraz o łaskę skorzystania z sakramentu pokuty dla mnie.
mama napisał/a 3 lipca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za Jakuba. Panie Jezu uzdrów Jakuba z upośledzenia psychoruchowego, żeby miał poprawną mowę, kolegów i został przyjęty do szkoły Bajki.
dwen napisał/a 3 lipca 2019:
Modlitwa w intencji pomocy Maryi dla naszej rodziny oraz wielu łask i błogosławieństwa Bożego.
Rafał napisał/a 3 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki Kasprzyk.
Dorota napisał/a 3 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie duszy i ciała dla mojej mamy Danusi.
Danuta napisał/a 3 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o uwolnienie Ani, która jest zniewolona
Adam napisał/a 2 lipca 2019:
Szczęść Boże Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie. Bóg zapłać
Ewa napisał/a 2 lipca 2019:
Prośba o prawidłowy rozwój ciąży i urodzenie zdrowego dziecka oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżeństwa Ewy i Roberta.
Jola napisał/a 1 lipca 2019:
Proszę o modlitwę przez Krew Chrystusa o całkowite zdrowie dla męża, dzieci i dla mnie, o łaskę nawrócenia dla nas i zbawienia. Bóg zapłać.
Gosia napisał/a 1 lipca 2019:
Proszę o nawrócenie w rodzinie, znalezienie pracy, uwolnienie mnie od lęków.
Agata napisał/a 1 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o moje zdrowie. Dziękuję za każdy dzień i otrzymane laski.
Agata napisał/a 1 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie mojego syna, męża i całej rodziny, również o miłość i zgodę w mojej rodzinie. Dziękuję za otrzymane łaski.
Sylwia napisał/a 1 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji Sylwii, dobrą diagnozę i błogosławieństwo Boże dla zespołu medycznego oraz cud poczęcia i urodzenie zdrowego dziecka dla Sylwii i Krzysztofa.
agnieszka napisał/a 1 lipca 2019:
O nawrócenie i wytrwanie w nim Grzegorza. Rozwiązanie trudnej sprawy i powrót do miłości którą porzucił.
EWA napisał/a 30 czerwca 2019:
Niech będzie pochwalony Jezus i Maryja. Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia Woli Bożej zgodnie z ostatnim powołaniem do nowego działania na rzecz hospicjum. Mam przeszkody niemocy ciała, ból ciała i zamęt psychiczny dotyczący przeszłości. Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia abym nic nie popsuła. Dziękuję. W łączności modlitewnej. Ewa.
Krystyna napisał/a 30 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o jasność umysłu i łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii. Proszę o łaskę porozumienia między mną, a Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie. Proszę o pracę dla Harrego oraz o to, aby spłacił kredyt.
Marek napisał/a 30 czerwca 2019:
Bardzo was kochane siostry proszę o modlitwę o łaskę powrotu do poprzedniej pracy w DPS im. Jana Pawła ll gdyż przez błąd zmieniła się moja życiowa sytuacja na gorsze.
Adrian napisał/a 30 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. O dobrą żonę, siły, rozum Boży, jasność umysłu, cierpliwości i wytrwałości w szukaniu pracy.
Kornelia napisał/a 29 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę i potrzebne łaski Boże za mojego chrześniaka Oliviera o łaskę zdrowia i uzdrowienie go z jego choroby by guz mózgu nie rósł i by wytworzył się u niego hormon wzrostu jak również dziękuję Matce Bożej za opiekę każdego dnia.