Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
HM napisał/a 2 listopada 2019:
O dobrego i troskliwego męża zgodnie z wolą Boża, Jezu Ufam Tobie.
HM napisał/a 2 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji: o potrzebne łaski w pracy i błogosławieństwo na każdy dzień dla Haliny.
Adam napisał/a 2 listopada 2019:
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Rafał napisał/a 2 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia taty. Serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna napisał/a 1 listopada 2019:
Proszę o wspólną z nami modlitwę w intencji uzdrowienia dla Eweliny oraz o wytrwałość dla Ani. Dziękuję :)
ewa napisał/a 31 października 2019:
Proszę o modlitwę za uzdrowienie i uwolnienie z depresji i złych myśli i za moją córkę Oliwie o pomoc i rozeznanie.
Barbara napisał/a 31 października 2019:
O Pomoc i wszelkie potrzebne łaski dla Rafała z rodziną w sprawie sprzedaży i kupna. O prowadzenie, opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać.
Elżbieta napisał/a 31 października 2019:
Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu i obdarzył potrzebnymi łaskami.
Janusz napisał/a 30 października 2019:
W imieniu Wspólnoty Theoforos (z Łomży), chciałbym prosić o modlitwę w intencji kursu ewangelizacyjnego Emaus (ze SNE św. Andrzeja), który odbędzie się w dn. 15-17 listopada b.r.. Kurs kierowany jest do kleryków Seminarium Łomżyńskiego. Za każdą modlitwę serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!
Barbara napisał/a 30 października 2019:
O cud wiary, nawrócenia, odmiany w Duchu Świętym, uleczenia na ciele, duszy dla Damiana i Asi. O Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać.
Rafał napisał/a 29 października 2019:
Proszę o wsparcie modlitewne w pokonywaniu przeciwności w trudnych sprawach. Serdeczne Bóg zapłać.
Gosia napisał/a 29 października 2019:
Proszę o modlitwę za moje zdrowie, rana po operacji nie chcę się zagoić już 2 rok, a ja stałam się osobą leżącą. Proszę o modlitwę, tylko Bóg może mi pomóc.
Beata napisał/a 28 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do mojej pracy. Bóg zapłać.
maria napisał/a 28 października 2019:
Za syna Krzysztofa okultysta i homoseksualistę o nawrócenie i opamiętanie i ochronę naszej rodziny.
Jolanta napisał/a 28 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór siostry. Także by mój mąż mnie kochał i szanował, byśmy byli szczęśliwym małżeństwem, by porzucił hazard, aby był dobrym ojcem dla naszej córeczki. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
Agnieszka napisał/a 27 października 2019:
Błagam o ratunek dla mojego syna M. (14 lat) , który stał się nałogowym graczem pokemon, zafascynowany jest również halloween. Proszę o ochronę przed złem. Proszę o jego nawrócenie (intencja ważna od 27.10.2019).
Grazyna napisał/a 27 października 2019:
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji pani Ewy. O zdrowie dla niej, uleczenie chorej nogi, kręgosłupa i piersi, a także o lżejszą pracę dla niej. Bóg zapłać.
Kasia napisał/a 27 października 2019:
O uzdrowienie dla Kasi i pozostałe dla niej tak potrzebne łaski .
Damian napisał/a 26 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Wioletty i Katarzyny, obie zmagają się z chorobą nowotworową. Bóg zapłać!!
Magdalena napisał/a 26 października 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Kasi, która jest po operacji glejaka. Mama 4 dzieci (najmłodszy 6 mies.), o cud uzdrowienia, jeśli to zgodne z wolą Bożą, o siły i potrzebne łaski dla całej ich rodziny.