Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2963 wpisy.
Jacek napisał/a 10 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Wojciecha o potrzebne łaski na czas egzaminów. Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a 10 marca 2024
Proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie. O zdrowie dla mnie, mojej rodziny. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie i ich powrót do Boga i do Kościoła. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Czcicielka napisał/a 10 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla mojego zmarłego dziadka Zdzisława oraz dla zmarłych z jego rodziny. Bóg zapłać.
Wioleta napisał/a 10 marca 2024
Panie, Ty wiesz z czym przyszło mi się mierzyć, proszę Cię uwolnij mnie od tego zła, które upomina się o mnie i próbuje zaszkodzić mi w drodze do Twojego Królestwa!
Paulina napisał/a 9 marca 2024
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej zmarłej Babci Janiny Filipek. Dziękuję, wnuczka Paulina.
Justyna napisał/a 9 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia się ważnych dokumentów i pomyślnego zakończenia trudnej sprawy. O łaskę miłości i zdrowia dla najbliższych. Ulgę w bólu dla mamy. O spokój ducha w sprawach zawodowych i rodzinnych.
Ewa napisał/a 8 marca 2024
Proszę o modlitwę za zdrowie mojego synka. Dziękuję również za możliwości przyjęcia w domu obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Ania napisał/a 8 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Stanisława o uzdrowienie z choroby nowotworowej o skuteczną chemioterapię. Bóg zapłać
Intencja napisał/a 6 marca 2024
Proszę o modlitwę za mojego męża - o nawrócenie i powrót do domu.
Agnieszka napisał/a 6 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji Marka i Magdaleny, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński, o dary Ducha Świętego dla nich oraz o życie zgodne z Dekalogiem. Bóg zapłać.
Paweł napisał/a 6 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Magdy i Pawła i o Boże błogosławieństwo dla nich.
Ala napisał/a 3 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji Marii, Krzysztofa, Justyny, Maksymiliana, Emilii, Ewy, Magdaleny, Marka, Andrzeja, Małgorzaty, Katarzyny, Anny, Sylwii, Ewy, Dominiki, Magdy, Beaty, Julii, Patrycji, Sebastiana, Aliny, Mateusza i jego żony. W intencji Pani Alfredy o uzdrowienie z brodawczaków na pęcherzu.
Czcicielka napisał/a 3 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji o trzeźwość w moim życiu, rodzinie. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie. Bóg zapłać
Sylwia napisał/a 3 marca 2024
Prosze o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie. O uzdrowienie mnie z chorób szczególnie z chorej tarczycy. O dobre wyniki badań tarczycy. O uniknięcie nowotworu i operacji. Bóg zapłać
Agnieszka napisał/a 2 marca 2024
Szczęść Boże, serdecznie proszę o modlitwę o pomyślny wynik operacji i powrót do zdrowia mojej Mamy Krystyny. Z ufnością proszę o Boże błogosławieństwo oraz o opiekę Matki Najświętszej dla Mamy. Bóg zapłać!
Sylwia napisał/a 2 marca 2024
Proszę o łaskę pracy z godnym wynagrodzeniem, w miejscu gdzie jest poszanowanie i szacunek dla drugiego człowieka. Bóg zapłać.
Ilona napisał/a 1 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji zbawienia wiecznego dla ś.p. Heleny Juzoń.
Prośba za synka Franciszka napisał/a 1 marca 2024
Proszę o modlitwę w intencji synka Franciszka, który doznał urazu w głowę. Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla dziecka.
EWA napisał/a 29 lutego 2024
Proszę o zdrowie, boże błogosławieństwo, opiekę, wszelkie potrzebne łaski, ochronę przed ciężkimi i śmiertelnymi chorobami oraz nieszczęśliwymi wypadkami dla mnie, dla męża Andrzeja i synka Filipka, jak również dla mamy Janiny, teściów Teresy i Tadeusza oraz dla naszego rodzeństwa oraz ich rodzin. Proszę abyśmy byli zdrowi, aby wyniki badań były prawidłowe. Proszę o zgodę, szacunek i wzajemne zrozumienie małżeństwie. O dobrą i przyjazną atmosferę w pracy, aby mama nie była taka nerwowa. Proszę o cud posiadania jeszcze jednego dziecka. Proszę o pokój w naszej ojczyźnie.
Czcicielka napisał/a 25 lutego 2024
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej babci Genowefy i dla mojego dziadka Stefana. O uzdrowienie ich z chorób. Bóg zapłać.