Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1698 wpisów.
Bernadeta napisał/a 4 listopada 2020:
W intencji Edwarda aby dzieło które Pan Bóg chciał i chce przeprowadzić przez jego ręce aby się wypełniło. Za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła o potrzebne łaski dla Klaudii i Alicji. Prośba o przemianę serca dla Bernadety i Dariusza oraz o wypełnienie się Woli Bożej w ich życiu. Prośba o naprawienie relacji w naszych rodzinach. Prośba o ponowne złączenie małżeństwa Izabeli i Aleksandra. Prośba o wypełnienie się Woli Bożej dla Artura.
Alicja napisał/a 3 listopada 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z chorób , które są znane Bogu.
Marcin napisał/a 3 listopada 2020:
Panie Jezu Chryste Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz, pokornie prosimy abyś wypowiadał intencje Przed Twoim Ojcem w naszym imieniu. Za wszystkie grzechy błędy, przewinienia i zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie, niech się wypełnia Wola Twojego Ojca Panie Jezu. Dziękujemy za wszelki dobro które pochodzi od Boga. Jezu Miłości nasza Bądź uwielbiony, Ufamy Tobie.
Ewa napisał/a 3 listopada 2020:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. O dobre wyniki badań mamy. O spotkanie dobrego i wartościowego człowieka na mej drodze. Za zmarłych: Roberta, Krzysztofa, Olgę, Babcie, Dziadków i Wujków o spokój ich duszy.
dk. Łukasz napisał/a 3 listopada 2020:
Prośba o modlitwę za pana Andrzeja, który uległ wypadkowi i przebywa w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan jest krytyczny. Módlmy się u cud uzdrowienia oraz wiarę i męstwo dla jego rodziny.
Łukasz napisał/a 2 listopada 2020:
Proszę o modlitwę w mojej intencji.
Artur napisał/a 2 listopada 2020:
O wszelkie potrzebne łaski dla Klary.
KATARZYNA napisał/a 31 października 2020:
Proszę o cud wyzdrowienia dla mojej mamy Marysi z raka trzustki z przerzutami.
Paweł napisał/a 31 października 2020:
Szczęść Boże! Chciałbym prosić o dar modlitwy w intencji zmarłej dziś Janiny o dar nieba dla niej, a także o łaskę dobrej śmierci w przyszłości dla jej rodziny oraz Pawła, Marka, Janiny oraz ich bliskich.
Halina napisał/a 30 października 2020:
Proszę o modlitwę w intencji rodziców, o zdrowie, długie życie w zgodzie i pokroju, Jezu Miłosierny obdarz ich potrzebnymi łaskami.
Halina napisał/a 30 października 2020:
Proszę o modlitwę w intencji Janusza, o opiekę i potrzebne łaski w pracy i życiu. Jezu Miłosierny miej go w swojej opiece.
Halina napisał/a 30 października 2020:
Proszę o modlitwę w intencji: o potrzebne łaski w pracy, aby skończyły się moje problemy i aby została przedłużona mi umowa o pracę, wszystko zgodnie z Wolą Bożą. Jezus Ufam Tobie.
Magdalena napisał/a 30 października 2020:
W intencji uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia męża Pawła. JEZU obudź w moim mężu miłość do mnie.
Piotr napisał/a 29 października 2020:
Błagam o zdrowie dla mojego syna Szymona.
Danuta napisał/a 29 października 2020:
Za duszę zmarłej Siostry Pauletty o wieczne zbawienie dla Niej.
Karol napisał/a 28 października 2020:
Dziękczynno - błagalna za wstawiennictwem NMP o dar pojednania, o głębokie zjednoczenie z Sercem Jezusa Chrystusa dla Karola i Justyny oraz Bożą opiekę dla dzieci Debory, Miriam i Tobiasza.
Aneta napisał/a 27 października 2020:
Proszę o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego Michała, o dobre przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa, o godne i dojrzałe przyjęcie tego Sakramentu. Aby ślub się odbył (planujemy na 27 Grudnia tego roku) proszę siostry o modlitwę bo sami bardzo słabi ale wiemy że Bogiem damy radę. Dziękuję.
Anna napisał/a 25 października 2020:
Proszę o modlitwę za mojego brata Janusza, który jest w ogromnym bólu po śmierci syna. O Bożą pomoc i ratunek, wsparcie, pocieszenie, utulenie i Boży pokój serca. Żeby nie zaczął pić i żeby nic sobie nie zrobił i żeby chciał prosić Boga o pomoc i żeby chciał pomocy od specjalistów.
Joanna napisał/a 25 października 2020:
Proszę Siostry o modlitwę o uzdrowienie mnie z chorób kręgosłupa, z chorób w jamie brzusznej z nieustannych bóli w głowie i problemów ze snem. Nie daje już rady, tracę wiarę i mam myśli przeciwko życiu. Każdy dzień to dbanie walka o przetrwanie. Dziękuję za modlitwę.
Grzegorz napisał/a 25 października 2020:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla moich chorych rodziców.