Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1309 wpisów.
Beata napisał/a 9 marca 2020:
Proszę o uzdrowienie związku Salvatore z Beatą, usunięcie zła, blokad z ich relacji, umocnienie miłości, pojednanie.
Maria proszę napisał/a 9 marca 2020:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie.
Maria proszę napisał/a 9 marca 2020:
Proszę o modlitwę za Klaudię i Marka o dar potomstwa prosi mama.
Ewa napisał/a 8 marca 2020:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich rodziców. O Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Bóg zapłać.
Ula napisał/a 7 marca 2020:
Proszę za Marię i Jej dzieci- o łaskę pojednania.
Maria napisał/a 7 marca 2020:
Gorąca prośba o modlitwę w intencji poprawy stanu zdrowia mojej siostry Anny.
Zatroskana matka napisał/a 7 marca 2020:
Proszę o szczególną opiekę matki Bożej nad moim synkiem Antosiem otaczaj go swą opieka każdego dnia i uproś dar zdrowia u swojego Syna prosi zatroskana mama.
renata napisał/a 6 marca 2020:
Proszę o modlitwę o ulgę w cierpieniu, złagodzenie choroby zwyrodnieniowej mojej mamy Jadwigi.
Jola napisał/a 5 marca 2020:
proszę za chorą Łucję
Małgorzata napisał/a 5 marca 2020:
Prosimy Cię Boże przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, przez wstawiennictwo dusz w czyśćcu cierpiących w połączeniu z Męką Pana Jezusa o uzdrowienie Mojej Mamuni Grażynki. Dla Ciebie Boże nie ma rzeczy niemożliwych, wysłuchaj naszego błagania. Tobie to oddajemy. Jezu Ty się tym zajmij ❤️
Agnieszka napisał/a 5 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji ochrony przed toksycznymi osobami
Rafał napisał/a 5 marca 2020:
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Chciałbym założyć rodzinę. Mam już czterdzieści lat i chciałbym zarabiać tyle pieniędzy żeby było mnie stać na zakup własnego mieszkania oraz na założenie i utrzymanie rodziny. Chciałbym też poznać jakąś rozsądną, mądrą, szlachetną, uczciwą, szczerą i piękną kobietę, z którą założenie rodziny i związku opartego na Bogu i wzajemnej miłości byłoby możliwe. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Z góry serdeczne Bóg zapłać.
Anna napisał/a 4 marca 2020:
O potrzebne łaski dla rodziny Sylwesiuków
Mateusz napisał/a 4 marca 2020:
zdrowie, stałą pracę zawodową
Jola napisał/a 4 marca 2020:
proszę za chorego ks. Marcina
matka napisał/a 4 marca 2020:
Za rodzinę w kryzysie małżeńskim Agaty i Artura o łaskę nawrócenia dla obydwojga, oddalenie pozwu o rozwód złożonego przez Agatę oraz łaskę zdrowia i trzeźwości dla Artura. Zdrowie psychiczne i duchowe, przebaczenie sobie dla dobra dzieci Uli i Piotrusia oraz zgodnie z Wolą Boża rozwiązanie spraw.
Janina napisał/a 4 marca 2020:
Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.
Paulina napisał/a 2 marca 2020:
Przez wstawiennictwo M.B. Fatimskiej i św. Jana Pawła II proszę o łaskę cudownego powrotu do zdrowia dla Pauliny. Jestem już zmęczona Boże. Błagam ulituj się nade mną i pomóż mi w sprawach zdrowia i finansowych.
Wiktor napisał/a 1 marca 2020:
O uratowanie mojego małżeństwa
Iza napisał/a 1 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych. O uzdrowienie matki z choroby psychicznej. Nie daję już rady wysłuchiwać codziennie przykre słowa. Tak bardzo chciałabym by matka nas kochała.