Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2175 wpisów.
Rafał napisał/a 3 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałość, pracę, dla siostrzeńców o odnalezienie się w nowej szkole, rozwój, dla siostry o załatwienie spraw bytowych, pracę oraz wzrost duchowy.
Aga napisał/a 2 września 2021
Prosimy pilnie o modlitwę, znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji materialnej i zdrowotnej. Mamy ogromne problemy finansowe ze względu na drogie leczenie dziecka. Prosimy o wsparcie modlitewne w intencji pilnej pomocy Pana Boga.
Michał napisał/a 2 września 2021
Proszę o łaskę uzdrowienia mojego taty Alojzego z bardzo ciężkiej choroby.
Karol napisał/a 1 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji o wybudzenie się Mateusza ze śpiączki.
NN napisał/a 1 września 2021
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Marcina.
NN napisał/a 1 września 2021
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa, o łaskę pojednania i przebaczenia.
Plaba napisał/a 1 września 2021
Błagam resztkami sił o modlitwę o nawrócenie mojego męża Jakuba, przypomnienie sobie przez niego wartości, zerwanie z grzechem cudzołóstwa i powrót do nas, do rodziny.
Agnieszka napisał/a 1 września 2021
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z nerwicy lękowej, depresji i arytmii serca. W intencji uzdrowienia córki Wiktorii, aby nie była nadpobudliwa i lękliwa, za męża Michała, aby został uzdrowiony z bezsenności i lęków. Bóg zapłać !
Paweł napisał/a 31 sierpnia 2021
Błagam o cud wyjścia z katastrofy finansowej dla bezdomnego i schorowanego człowieka, który stracił wszystko. Żeby jedynym wyjściem nie stało się samobójstwo ...
K. napisał/a 31 sierpnia 2021
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od ducha niemocy, lęku i wstydu. Jestem bardzo chora i nie potrafię działać w tej sprawie. Mam pokusy, żeby się poddać.
Robert napisał/a 30 sierpnia 2021
Dziękuje za modlitwę w intencji potomstwa. Dnia 28 sierpnia przyszedł na świat mojej siostry Magdy syn Tymon. Pomimo problemów z zajściem w ciąże modlitwy zostały wysłuchane. Chwała Panu. Dziękuje. Pozdrawiam.
Aleksandra napisał/a 29 sierpnia 2021
Proszę o szczęśliwy przebieg operacji, łaskę zdrowia dla Igorka walczącego z chorobą nowotworową, o siłę, odwagę, Boże błogosławieństwo oraz opatrzność Matki Bożej.
Rodzice napisał/a 29 sierpnia 2021
Dziękujemy też Mateńce Jezusowi Bogu Ojcu i Duchowi Św. za wszelkie Łaski jakie otrzymujemy dotychczas, za wstawiennictwo Świętych i Patronów naszych, naszych kochanych cierpliwych Aniołów. I Nadal prosimy o Światło Ducha Św. dla Nas i Syna oraz opiekę. Mateńko prowadźcie nas drogą do Naszego Pana w TRÓJCY JEDYNEGO.
Rodzice napisał/a 29 sierpnia 2021
Bardzo proszę o rychły powrót w Łasce Bożej i zdrowiu Konrada naszego Syna do domu io ochronę przed wszelkim złem i potępieniem wiecznym oraz o przebaczenie i miłosierdzie dla Niego.
Halina napisał/a 29 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich dzieci oraz wnuków. Proszę o zachowanie mojej firmy oraz pracy.
Córka napisał/a 28 sierpnia 2021
Za wstawiennictwem Judy Tadeusza z całego serca, proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie z bólu serca, uporczywej alergii i braku sił do życia. O dalszą pracę, pieniądze na utrzymanie - Boże wskaż najlepsze rozwiązanie. Udaną operację dla ojca Jana, uzdrowienie z nowotworu dla Magdy i życie wieczne dla mamy Janiny.
Agnieszka napisał/a 28 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę o doświadczenie poczucia bezpieczeństwa wynikającego z relacji z Jezusem i Maryją, o uzdrowienie dróg moczowych i łaskę spłaty debetu.
Prośba o modlitwe napisał/a 28 sierpnia 2021
Proszę bardzo o modlitwę za moją córkę Magdalenę o utrzymanie ciąży i żeby dzieciątko dobrze rozwijało się.
Marlena napisał/a 27 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka. O uratowanie naszego małżeństwa, aby mąż na nowo mnie pokochał. Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a 27 sierpnia 2021
Proszę o modlitwę w intencji o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich znajomych. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać.