Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
852 wpisy.
alicja napisał/a 26 sierpnia 2019:
Proszę o uwolnienie od wszelkich złych duchów i zniewoleń dla Darka, o nawrócenie i żywą wiarę dla niego, aby chciał leczyć swoją nerwicę i podjął terapię psychologiczną/farmakologiczną. Jezu Ty się tym zajmij.
Ewa napisał/a 25 sierpnia 2019:
Szczęść Boże! Polecam modlitwie zdrowie rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. Dobre wyniki badań mamy oraz spotkanie dobrego i wartościowego człowieka na mej drodze.
Mirela napisał/a 25 sierpnia 2019:
Prosimy o modlitwę w intencji Wiesławy, która jest w ciężkim stanie i walczy o życie, o łaskę uzdrowienia oraz Miłosierdzia, by Pan Bóg przemienił w dobro tę trudną sytuację, a także o potrzebne łaski i pomoc dla rodziny.
Grzegorz napisał/a 25 sierpnia 2019:
O łaskę zdrowia dla mamy Krystyny.
Adam napisał/a 25 sierpnia 2019:
Strzeż, broń i chroń nie pozwól aby sąsiedzi i urzędnicy ponownie nas krzywdzili swoimi decyzjami. Daj mnie i mojej rodzinie siłę w dążeniu do prawdy.
Halina napisał/a 24 sierpnia 2019:
Maryjo, wspieraj moich synów każdego dnia i upraszaj dla nich błogosławieństwo Jezusa. Proszę za Pawłem.
Aneta napisał/a 23 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za Norberta o wytrwanie w powołaniu zakonnym
Katarzyna napisał/a 23 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za Kacpra o uwolnienie od narkotyków i alkoholu i o łaskę poznania Jezusa. Kacper ma 18 lat. Jezu, ratuj!
Renata napisał/a 23 sierpnia 2019:
Z całego serca proszę o modlitwę za przemianę w sercu i umyśle mojego męża Michała, aby przestał dążyć do intercyzy i podziału majątku, aby wybrał ratowanie naszego małżeństwa, aby nie doszło do rozwodu tylko odbudowania naszej miłości, zaufania oraz szacunku. Amen.
Katarzyna napisał/a 22 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę uwolnienia dla Tomasza
Michał napisał/a 22 sierpnia 2019:
W intencji zdrowia i obfitości! Proszę o modlitwę bo jest krucho. Niech Wam Dobry Bóg błogosławi+
Rafał napisał/a 20 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mamy o siłę i cierpliwość do znoszenia przeciwności i ciosów.
Aneta napisał/a 19 sierpnia 2019:
Proszę Siostry o modlitwę o głęboki pokój Boży dla mnie, uspokojenie myśli, uzdrowienie z wyczerpania oraz radość Bożą. Bóg zapłać.
Ann napisał/a 19 sierpnia 2019:
O uzdrowienie na ciele i duchu i o silę do powrotu do szkoły i zdanie egzaminów dla Oli. Bóg zapłać.
Krzysztof napisał/a 18 sierpnia 2019:
Proszę o uzdrowienie żony Anny i pokój w rodzinie.
Agnieszka napisał/a 17 sierpnia 2019:
Proszę o nawrócenie i przemianę serca bratowej, o zgodę w rodzinie brata, szacunek i miłość do rodziców
Grzegorz napisał/a 16 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę wyzwolenia, uzdrowienia, czystego serca dla Grzegorza
Krystyna napisał/a 16 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz o jasność umysłu dla Sylwii.
Wojciech napisał/a 15 sierpnia 2019:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z lęków, klaustrofobii, zranień wewnętrznych, kręgosłupa, problemów z przełykaniem, oraz za moją rodzinę, Zygmunta, ks. Piotra. Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.
Kasia napisał/a 14 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za: mamą Elę, o potrzebne łaski po śmierci taty Leszka; o łaskę nawrócenia naszego rodzeństwa; o zdrowie i jedność w naszych rodzinach; o znalezienie pracy; o potomstwo we właściwym czasie.