Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Mariusz napisał/a 6 czerwca 2020:
O cud uzdrowienia dla Mariusza, Marysi, Bartka. O zdanie matury przez Artura. Za Artura, Ewę, Krystynę, Ryszarda, Jolę. Za ludzi których skrzywdziłem. Za dusze śp Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Ryszarda, Marii. O zatrzymanie epidemii. Serdeczne Bóg zapłać!
Alicja napisał/a 6 czerwca 2020:
Proszę o potrzebne łaski dla Pawła, o zdrowie duszy i ciała dla niego by zaczął poważnie myśleć o nauce i maturze. By ustały kłótnie w jego rodzinie.
Alicja napisał/a 6 czerwca 2020:
Proszę o potrzebne łaski dla Tomasza i jego rodziny. Proszę o zdrowie duszy i ciała dla wszystkich członków rodziny i Boże błogosławieństwo.
Barbara napisał/a 6 czerwca 2020:
Aby Dobry Pan dał Filipowi łaskę wiary oraz Chrztu Świętego, oby zechciał wezwać go do siebie po imieniu.
Adrian napisał/a 4 czerwca 2020:
Św. Feliksie, proszę pomóż rozwiązać trudne problemy finansowe. O uzdrowienie pamięci. O uzdrowienie duszy i ciała Czesława. Nawrócenie całej rodziny Bryków. O dobrze płatną stałą pracę.
Eliza napisał/a 4 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla nienarodzonego jeszcze synka.
Maria napisał/a 2 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Żanetki o potrzebne siły w walce z chorobą nowotworową i wytrwałość w kolejnych chemioterapiach. Z Bogiem.
Dika napisał/a 2 czerwca 2020:
Szczęść Boże Kochane Siostry. Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża danego mi od Boga, wiernego towarzysza życia, o łaskę pięknej miłości, o ratunek z samotności. Pokornie proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemianę życia Łukasza, o wypełnienie się woli Bożej w naszej relacji. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małego Tomaszka i Angelę z choroby skórnej. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i ciche cuda. Bóg zapłać za modlitwę.
Rafał napisał/a 2 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Bożą opiekę przed złym.
Wiktor napisał/a 1 czerwca 2020:
O uratowanie mojego małżeństwa
Aga napisał/a 1 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę o łaskę żeby słodycze przestały mi smakować, żebym szybciej wyzdrowiała oraz o łaskę daru rady Ducha Świętego. Bóg zapłać
Kamila napisał/a 1 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę i uproszenie łaski uzdrowienia z wszystkich chorób dla Władysława. Szczególnie oddalenie choroby nowotworowej, uleczenie serc, wątroby, nerek i płuc, o siłę wewnętrzną i zewnętrzną.
Joanna napisał/a 31 maja 2020:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia (od ponad roku nie byłam u spowiedzi).
Joanna napisał/a 30 maja 2020:
Gorąco proszę o łaski dla rodziny Szczepańskich. Bóg zapłać
Agnieszka napisał/a 30 maja 2020:
Proszę o modlitwę za zmarłą Wandę Wars.
Anna Maria Zawadzka napisał/a 30 maja 2020:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji JAVIERA /HAWIERA/ BRIZ, z prośbą o łaskę uleczenia z ciężkiej choroby raka. Bóg zapłać.
Izabela napisał/a 29 maja 2020:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Izabela
Elżbieta napisał/a 29 maja 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia ze skutków okultyzmu (już nawrócona), o uwolnienie z dręczeń diabelskich, o uwolnienie z natrętnych, niechcianych myśli, o spokój wewnętrzny, spokój ducha, o to by moje problemy się dobrze rozwiązały, i żeby w moim życiu wszystko się dobrze ułożyło, żebym znalazła kapłana który będzie chciał mi pomóc. O to bym mogła się skoncentrować na nauce i na innych czynnościach, i o bardzo dobrze zdaną maturę. Żeby moja rodzina a zwłaszcza rodzice nie zarazili się koronawirusem. Za wszystkie modlitwy Bóg zapłać.
Adam napisał/a 29 maja 2020:
Szczęść Boże. Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Barbara napisał/a 29 maja 2020:
O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, pomoc, prowadzenie dla Barbary na sobotnie zebranie.