Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2023 wpisy.
Ilonka napisał/a 22 maja 2021:
Proszę o modlitwę za mój związek z Grzegorzem, aby panował w nim szacunek i miłość. Prosi żona. Bóg zapłać!!!
Jolanta napisał/a 22 maja 2021:
Proszę o gorącą modlitwę za Agnieszkę i Marcina o dar potomstwa.
Grześ napisał/a 22 maja 2021:
O dar zdrowia i uzdrowienie z ciężkich chorób.
Matka napisał/a 21 maja 2021:
Matko Boża, błagam wyjednaj dla mojej córki łaskę zdrowia. Proszę uproś Boga o potrzebne łaski, aby moja córka nie dziedziczyła po mniej choroby genetycznej. Błagam o Twoje wstawiennictwo dla mojej rodziny. Bądź Nam pomocą zwłaszcza dla Mojego dziecka. Oddal ode mnie lęk, który niepokoi me serce. Amen.
Joanna napisał/a 21 maja 2021:
Matko Boża racz spojrzeć łaskawie na Annę i Grzegorza i przyjdź im z pomocą, której teraz tak bardzo potrzebują. Proszę aby sytuacja, w której się znaleźli miała szczęśliwe dla nich zakończenie. Miej ich w swojej opiece.
Ewa napisał/a 20 maja 2021:
Proszę o modlitwę za szczęśliwy poród dla mnie i mojego dziecka oraz o zdrowie dla całej rodziny. Bóg zapłać.
Paula napisał/a 20 maja 2021:
Za zmarłego dzisiaj dziadzia.
Marta napisał/a 20 maja 2021:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji zmarłego wczoraj ks. Stanisława i o wiarę dla Agnieszki.
Joanna napisał/a 19 maja 2021:
Maryjo błagam zniszcz już wszelką pychę, egoizm, narcyzm, kłamstwa, bezbożność, mojego męża, nie pozwól mu już czynić zła i wyjeżdżać, otwórz mu oczy, uproś mu pokutę i nawrócenie, świadomość czekającej go śmierci, sądu i sprawiedliwości Bożej i ocalenie od piekła, proszę zniszcz diabła, wszelkie jego wpływy, dzieła, sługi, pułapki, sidła, plany wobec nas, zniszcz duchy niezgody, kłótni, niszczenia naszej jedności, bliskości, wierności małżeńskiej, niszczenia naszych relacji i kontaktu, napraw nas i wszystko Mamo, bo my nie potrafimy.
Agnieszka napisał/a 19 maja 2021:
Proszę o modlitwę o doświadczenie mocnej obecności, miłości Ducha świętego dla mnie i mojej rodziny. Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże dla mojej działalności artystycznej i mocny dotyk Maryi w tym dziele.
Krystyna napisał/a 19 maja 2021:
Proszę o modlitwę za rodzinę o wzajemne poszanowanie, przebaczenie i miłość. Aby Duch św. umacniał cała rodzinę do mężnego wyznawania wiary i korzystania z sakramentów św.
Michał napisał/a 19 maja 2021:
Dobry Jezu, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się prosić o odpuszczenie, przebaczenie i zapomnienie grzechów dziadka Władysława oraz wuja Kazimierza, aby jak najprędzej doznali pociechy i dostąpili zaszczytu oglądania Bożej światłości. Ośmielam się też prosić o łaskę nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty, cioci Marii, babci Pelagii. Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad i słów. Dobry Jezu, Matko Najświętsza, Aniołowie Stróże, Aniołowie proszę wysłuchajcie.
Wanda i Barbara napisał/a 18 maja 2021:
Prosimy o modlitwę o powrót do zdrowia Siostry Bernardy.
Łukasz napisał/a 18 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji Wojciecha o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
Bernadeta napisał/a 18 maja 2021:
Proszę o modlitwę o łaski przebaczenia i pojednania.
Mária napisał/a 15 maja 2021:
Za oswobodzenie syna od alkoholu.
Maria napisał/a 14 maja 2021:
Boże proszę Cię o ratunek za rodzinę naszej córki, która jest zagrożona rozwodem. Proszę o błogosławieństwo. Dziękuję.
Łukasz napisał/a 13 maja 2021:
W intencji młodego człowieka o doświadczenie Bożej bliskości i poprawę trudnego dla niego położenia.
Łukasz napisał/a 13 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji Michała o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
B napisał/a 12 maja 2021:
Za duszę w czyśćcu cierpiące z Rodziny.