Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1698 wpisów.
Ewa napisał/a 16 listopada 2020:
Proszę o modlitwę za Lucjana. O to żeby wyzbył się nienawiści do mnie, do mojej rodziny. Żeby znów był dobrym człowiekiem, odnalazł Boga w sercu. Proszę o to żeby panowała między nami miłość i szacunek, a jeśli to nie przeznaczone, to o napotkanie prawdziwej miłości. Bóg zapłać.
Krystyna napisał/a 16 listopada 2020:
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet.
Kasia napisał/a 16 listopada 2020:
Panie Jezu proszę spraw abym wraz z Pawłem pokochała Msze Świętą. Proszę Spraw abym pokochała Cię całym sercem, abyś był najważniejszą osobą w naszym życiu. Proszę także o łaskę żywej, głębokiej wiary dla nas. Duchu Święty proszę o prawdziwą miłość do Boga, bliźniego i siebie samego.
Agnieszka napisał/a 15 listopada 2020:
Panie Boże Miłosierny, pokornie proszę o uzdrowienie Beaty z choroby onkologicznej oraz z COVID-19. Matko Boża Fatimska, proszę otaczaj Beatę oraz jej rodzinę swoją opieką.
Joanna napisał/a 15 listopada 2020:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji otrzymania łask Bogu widomych przez Rodzinę. Bóg zapłać.
Pati napisał/a 14 listopada 2020:
Szczęść Boże. Proszę za dzieci, szczególnie te które cierpią, by dobry Bóg przemienił ich los. Bóg zapłać.
Krystyna napisał/a 12 listopada 2020:
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie.
Rafał napisał/a 11 listopada 2020:
Szczęść Boże chciałem prosić o modlitwę w intencji mojej mamy Grażyny o dar uzdrowienia z nowotworu złośliwego guza nerki. Ześlij dla niej moc łask i spraw aby otrzymała dobry wynik badania tomografii komputerowej. Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy prosi syn Rafał. Proszę o modlitwę w intencji mojego kierownika Krzysztofa, Adama, Karoliny i Małgorzaty. O wyjście z pijaństwa i alkoholizmu dla Bogdana. Za Joannę, i Zdzisława. O dar zmiany załogi, kierowcę i ładowacza dla Rafała. O uzdrowienie chorego stawu skokowego i dar przemiany dla wszystkich pracowników. Za Rafała, Krzysztofa. proszę o modlitwę w intencji mojej żony Julii o dar uzdrowienia z chorej ręki i nogi oraz o przemianę dla wszystkich pracowników.
Ewa napisał/a 10 listopada 2020:
Proszę o modlitwę za powrót do zdrowia dla Grzegorza, wybudzenie ze śpiączki i samodzielny oddech.
Tadeusz napisał/a 10 listopada 2020:
Wielokrotnie składałem prośby o różnego rodzaju łaski i otrzymywałem je za waszym pośrednictwem, z pomocą waszej modlitwy, pragnę podziękować za wszystkie otrzymane łaski, za każdy piękny dzień, za rodzinę, za pracę, za zrozumienie wielu rzeczy. Panie Boże bez Ciebie to Nic, pustka. Dziękuję za wszystko i proszę o Twoją opiekę, przewodnictwo, dar większej miłości, rozwój i poprawę dobrych stosunków w pracy. Bądź przy mnie zawsze.
Ola napisał/a 9 listopada 2020:
Proszę o cud uzdrowienia naszej poczętej córeczki.
Karolina napisał/a 9 listopada 2020:
Panie Jezu, Mamo Boża, tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę, brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem.
Aneta napisał/a 8 listopada 2020:
Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce Maryi z ufnością proszę o potrzebne łaski dla księdza Marcina z okazji Jego imienin - proszę o Twoje Panie błogosławieństwo, dar zdrowia oraz piękne i radosne przeżywanie Kapłaństwa. Matko Boża - Matko Kapłanów, czuwaj nad Księdzem Marcinem.
Zuzanna napisał/a 8 listopada 2020:
Proszę o modlitwę za mojego tatę Ryszarda, który miał udar i jest w bardzo ciężkim stanie. Dobry Jezu pomóż.
Emil napisał/a 6 listopada 2020:
Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski . Błagam o NIEZWŁOCZNĄ modlitwę wstawienniczą do Najświętszej Panienki w intencji Gosi - o uchronienie przed ludźmi, którzy ją krzywdzą i znalezienie godnej, dobrej i stałej pracy dla niej. Święty Józefie, najczulszy oblubieńcze Bogarodzicy, orędowniku w sprawach beznadziejnych wstaw się za Gosią.
Anna napisał/a 6 listopada 2020:
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Stanisław napisał/a 5 listopada 2020:
Proszę pokornie o modlitwę za moją córkę Monikę o łaskę nawrócenia dla niej, zdrowie duszy i ciała, pokój i radość serca. Proszę, aby założyła szczęśliwą i zdrową rodzinę a praca, którą wykonuje by przynosiła obfite owoce i poczucie sensu życia. Proszę, aby żyła i rozwijała się na chwałę Pana naszego Jezusa Chrystusa w otoczeniu ludzi czystego serca, by nigdy nie czuła się samotna. Bogu zawierzam moją żonę, mojego tatę, wszystkie moje siostry i ich rodziny oraz duszę zmarłej mamy. Bóg zapłać za modlitwę.
Aleksandra napisał/a 5 listopada 2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia poczętego dzieciątka w małżeństwie Oli i Kuby oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Oli.
Iwona napisał/a 5 listopada 2020:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Piotra. Proszę o modlitwę za mojego męża aby otworzył swoje serce na działanie Ducha Świętego.
Maria napisał/a 5 listopada 2020:
Matko Boża dziękuję bardzo za wysłuchanie mojej prośby i powrót do zdrowia z ciężkiej choroby córki Żanety, miej ją w swojej opiece na dalsze lata życia.