Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
697 wpisów.
Rafał napisał/a 13 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji starszego brata, aby miał siłę i odwagę by wybaczyć. Bóg zapłać
kasia napisał/a 13 lipca 2019:
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę w intencji stałego zatrudnienia. W czerwcu tego roku zlikwidowano gimnazjum w którym pracowałam 21 lat. Mimo posiadanych kwalifikacji i dużego doświadczenia nie mogę znaleźć pracy stałej w żadnej szkole w mojej miejscowości. Mam jeszcze 17 lat do emerytury i jestem samotną matką z 2 dzieci. Bardzo potrzebuję stałego zatrudnienia. Bóg zapłać, Kasia.
Marek napisał/a 12 lipca 2019:
Matko Boża Nieustającej Pomocy, za Twoim pośrednictwem proszę, uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę wiecznego zbawienia dla mojego Syna śp. Pawła. Proszę Cię o opiekę nad mą Mamą i Wnukiem.
Sabina napisał/a 11 lipca 2019:
Proszę o cud uzdrowienia z choroby córeczki Rozalki, za syna Michała chorego na nerwicę natręctw, o łaskę nawrócenia i przemiany serca Adama i Joanny, za Franusia i Anielkę, którzy maja problemy natury fizjologicznej, o Boże Błogosławieństwo dla Dawida i Mateusza na nowym miejscu zamieszkania i w nowej pracy, o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem w rodzinie Sabiny, za udręczonego duchowo i fizycznie męża Stanisława.
Wieslawa napisał/a 11 lipca 2019:
Maryjo, św. Józefie - oproście dobre warunki wynajmu mieszkania, proszę o światło Ducha Świętego dla właścicieli, chwała Ci Panie za to, że dałeś mi to mieszkanie i pomoc w przeprowadzce.
Rafał napisał/a 10 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji aby Bóg dał mi potrzebne łaski i siły do odpierania prowokacyjnych zachowań seksualnych ze strony płci pięknej. Serdeczne Bóg zapłać.
Rafał napisał/a 10 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców o potrzebne łaski do przezwyciężenia problemów i trudności w budowaniu małżeńskiej komunii. Serdeczne Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 9 lipca 2019:
Błagam o modlitwę w intencji zgody w rodzinie o pogodzenie się z siostrą, by w końcu zrozumiała swoje postępowanie i opamiętała się nie odrzucała rodziny.
Agnieszka napisał/a 9 lipca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdania mojego egzaminu magisterskiego. Bóg zapłać
Malgorzata napisał/a 8 lipca 2019:
Proszę o Miłosierdzie Boże oraz błogosławieństwo Boże dla Mirosławy i jej rodziny.
Paulina napisał/a 7 lipca 2019:
O zdrowie potrzebne łaski i szczęśliwą operacje dla Agnieszki
Agnieszka napisał/a 7 lipca 2019:
Proszę gorąco o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie. Cierpię na chorobę układu pokarmowego z której nie mogę się wyleczyć. Jezu ufam Tobie Agnieszka.
Kaja napisał/a 6 lipca 2019:
Błagam o modlitwę o Bożą pomoc w uratowaniu małżeństwa Mieczysława o nawrócenie i przemianę dla Jego żony Teresy. Za ich syna Kasperka.
Dorota napisał/a 5 lipca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia Bożą Opatrzność i błogosławieństwo dla mojej mamy Lucyny, Rafała, Natalii i Małgorzaty. O dobrych i życzliwych przyjaciół którzy pomogą rozwiązać trudne sprawy finansowe. Bóg zapłać.
Mateusz napisał/a 5 lipca 2019:
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji tego, abym mógł iść na Mszę Św. i przyjąć Pana Jezusa do serca. Od kilku miesięcy w związku z moją chorobą nie jestem w stanie iść do kościoła, a nawet mam kłopoty z oglądnięciem na komputerze. Bóg zapłać.
babcia napisał/a 5 lipca 2019:
Proszę o modlitwę za mojego wnuka Dawida, oby Pan Bóg i Matka Najświętsza otoczyli go swoja opieką i wskazali dobrych przyjaciół na jego młodzieńczej dalszej drodze życia.
Adam napisał/a 5 lipca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie z gnuśności i jej konsekwencji, abym stał się odpowiedzialny, pracowity i aktywny.
Jola napisał/a 4 lipca 2019:
O cud uzdrowienia dla Genowefy. Bóg zapłać
Hanna napisał/a 4 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o spokój i skupienie na egzaminie w poniedziałek na prawo jazdy. Bym zdała. Długo czekałam na niego...
Paweł B. napisał/a 4 lipca 2019:
Maryjo, najwspanialsza Matko, miej w opiece moją żonę, udziel jej łaski Bożej mądrości, by umiała się odnaleźć w powołaniu do którego została wezwana jako żona i matka. Chroń ją przed wszelkim złem i nigdy nie pozwól by to Twoje dziecko zginęło. Amen.