Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Jacek napisał/a 14 czerwca 2020:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji poprawy i pogłębienia relacji w moim małżeństwie, a także o uwolnienie mojej żony od wszelkich chorób ciała i ducha. Bóg zapłać.
Joanna napisał/a 14 czerwca 2020:
Z największą ufnością proszę o cud uzdrowienia Małgosi i o łaski dla niej potrzebne. Joanna.
Grzegorz napisał/a 14 czerwca 2020:
O uzdrowienie dla Grzegorza z kontuzji.
Aleksandra napisał/a 13 czerwca 2020:
Szczęść Boże. Błagam o modlitwę za zdrowie Pawła, który zmaga się ze złośliwym nowotworem. O łaskę zdrowia dla niego i potrzebną siłę w walce z chorobą. O wiarę i nadzieję dla niego. Niech Dobry Pan ulituje się nam nim. Bóg zapłać za wszystkie słowa modlitwy.
JOLANTA napisał/a 11 czerwca 2020:
O dobre, pobożne i szczęśliwe życie dla Klaudii i Nataniela, o uwolnienie od złych ludzi, zwłaszcza od Mateusza I jego rodziny, o dobrego męża dla Klaudii i tatę dla Natanielka. O uwolnienie od nałogów dla Roberta i Małgorzaty oraz Arkadiusza. O nawrócenie dla Wandy, Roberta, Małgorzaty i Klaudii. Amen.
Agnieszka napisał/a 11 czerwca 2020:
Proszę najgoręcej o łaskę uzdrowienia serca, duszy i ciała z chorób dla Grzegorza, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. Proszę o łaskę nieba dla dusz w czyśćcu cierpiących i konających, proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, rodziny Grzegorza. Boże, bądź nam miłościw.
Barbara napisał/a 11 czerwca 2020:
O Boże błogosławieństwo, opiekę, prowadzenie Barbary w leczeniu jej zębów. O światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne jej łaski. Bóg zapłać.
Grzegorz napisał/a 9 czerwca 2020:
Przez wstawiennictwo św. Józefa i Najświętszej Maryi Panny i wszystkich świętych proszę w intencji Grzegorza o czyste serce, ułożenie życia, rozwiązanie spraw, łaskę zdolności do miłości, dobrą żonę i założenie rodziny.
Krystyna napisał/a 9 czerwca 2020:
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Magdalena napisał/a 8 czerwca 2020:
Błagam Boże aby Zdzisław szczęśliwie rozwiązał swoje problemy i był ze mną w zdrowiu i miłości do końca życia. Amen
Gość napisał/a 8 czerwca 2020:
Maryjo, uproś u Jezusa łaskę uzdrowienia z depresji dla Ani, o łaskę żywej wiary dla niej, a także kogoś bliskiego z kim mogłaby przebywać, rozmawiać, rozwijać się. Proszę także o łaskę zadania matury i wybór drogi życia zgodnego z wolą Bożą dla Piotrka - o łaskę wiary dla niego i jego rodziny, z którą mieszka. Polecam Ci, Maryjo, Janusza, Alinę, Ninę, Heńka, Wiktorię, Różę, Wojtka, Mariusza, Iwonę, Adama, Tomka, Elę, Kubę, Kamila. Dorotę, Julkę, Kacpra, Karolinę, Roberta, Marcela i Jaśka - proszę o łaskę żywej wiary dla nich i nawrócenia, Boże błogosławieństwo i zdrowie, wypełnienie woli Bożej.
Grzegorz napisał/a 8 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla Grzegorza.
Natalia napisał/a 8 czerwca 2020:
Błagam o modlitwę w intencji nawiązania ponownego kontaktu między Mikołajem i Natalią, w intencji ich wzajemnego przebaczenia i wytrwania dla siebie w czystości. O dobrego męża dla Natalii.
Hanna napisał/a 8 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji córki Magdaleny. Jest na drugim roku studiów i ma do zaliczenia bardzo trudne egzaminy. Proszę również o modlitwę w intencji córki Natalii, 10 czerwca br. ma obronę pracy magisterskiej. Hanna. Z serca Bóg zapłać za modlitwę.
Robert Budziński napisał/a 8 czerwca 2020:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny: Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże, o łaski dla mojej kochanej rodziny, mojej córki Juli, córki Oliwi, żony Kingi oraz proszę o nasz powrót do Polski z emigracji do roku 2022 jeżeli taka wola Pana. Bóg zapłać za modlitwę Dziękuję. Robert
Barbara napisał/a 8 czerwca 2020:
O błogosławieństwo, pomoc, opiekę, prowadzenie dla Barbary w jej leczeniu. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 7 czerwca 2020:
Proszę o łaskę zdrowia dla rodziców Zdzisławy i Jana.
Emil napisał/a 6 czerwca 2020:
Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski. Prosimy o dalszą Twoją opiekę. O łaskę zawierzenia się Maryi według Św. Ludwika de Montfort, uchronienia przed ludźmi, którzy nas krzywdzą. Prosimy o uwolnienie z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej, stałej i dobrej pracy, uwolnienia od nałogów.
Angelika napisał/a 6 czerwca 2020:
Chciałabym prosić o modlitwę, o zdrowe oczy mojej córki Julki. Dziękuję
Przemysław napisał/a 6 czerwca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga, o świętą wytrwałość w łasce Bożej, o przymnożenie wiary, o mądrość, o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny, a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła.