Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2175 wpisów.
Adam napisał/a 20 września 2021
Proszę o pomoc w uwolnieniu się z sideł kłamstwa i zastąpieniu Bożym błogosławieństwem.
Marzena napisał/a 19 września 2021
Proszę o miłość Dawida do Marzeny. Abym nie była mu obojętna. Aby Dawid się odezwał.
Daniel napisał/a 19 września 2021
Proszę o znalezienie pracy na uczelni od 1 października br. dla Daniela, by wszystkimi talentami służył Bogu.
Maria napisał/a 17 września 2021
Przez wstawiennictwo bł. M. Angeli proszę o pomyślny przebieg egzaminu.
Marcin napisał/a 17 września 2021
Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz, proszę abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem. Z wszystkie grzechy błędy, przewinienia, zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie. Prosimy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Niech się spełnia Boża wola.
Emil napisał/a 17 września 2021
Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski . Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach rozwiązania trudnych spraw zawodowych, finansowych dla Małgorzaty i Emila. Proszę również o łaskę i światło Ducha Świętego w realizacji pewnej istotnej sprawy, która zapewniłaby mi podstawowe bezpieczeństwo na rynku pracy. Święty Józefie, najczulszy oblubieńcze Bogarodzicy wstaw się za nami.
Halina napisał/a 17 września 2021
Św. Anielo proszę Cię o łaskę zdrowia dla Ani poważnie chorej oraz o łaskę umocnienia dla Niej. Dziękuje.
Sylwia napisał/a 16 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich znajomych. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać.
Janusz napisał/a 14 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia dla mnie z chorób które mi dokuczają.
Modlitwa napisał/a 13 września 2021
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej żony Renaty z zapalenia płuc i COVID-19.
Bożena napisał/a 12 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Krzysztofa o trzeźwość i nawrócenie oraz zdrowie.
Katecheta napisał/a 12 września 2021
Bardzo proszę o modlitwę by Pan Bóg błogosławił moją posługę katechetyczną w nowym roku szkolnym.
I napisał/a 12 września 2021
Proszę o modlitwę za Julkę, Grzesia i Dawida - o nawrócenie i powrót na właściwą drogę.
Małgorzata napisał/a 11 września 2021
Proszę o łaski i zdrowie dla całej rodziny. Bóg zapłać.
Karol napisał/a 10 września 2021
Proszę o wiarę dla siebie i mojej najbliższej rodziny, o zdrowie dla Mateusza, o uratowanie małżeństwa Moniki i Marcina.
Sylwia napisał/a 9 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Dawida który leży w ciężkim stanie w szpitalu.. O uzdrowienie go z chorób. O wybudzenie go ze śpiączki. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 7 września 2021
Jezu Miłosierny błagam Cię o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia
Krystyna napisał/a 7 września 2021
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii.
Sylwia napisał/a 4 września 2021
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Dawida który leży w ciężkim stanie w szpitalu. O uwolnienie go z chorób. O wybudzenie go ze śpiączki. Bóg zapłać.
O uratowanie małżeństwa napisał/a 4 września 2021
Błagam o cud Boga Wszechmogącego o uratowanie małżeństwa Marcina i Moniki, aby jej serce skruszało i na nowo zabiło dla jej męża Marcina. Niech Miłość zwycięży i znowu przybliży to małżeństwo do siebie. Aby Marcin się nie załamywał, bo teraz pęka mu serce z żalu i rozpaczy. Michale Archaniele Strzeż to małżeństwo. Jezu Ty się tym zajmij. Amen