Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1218 wpisów.
MARCIN napisał/a 10 lutego 2020:
Proszę o uwolnienie od zła dla Marcina przez wstawiennictwo świętych Archaniołów.
Renata napisał/a 10 lutego 2020:
O szczęśliwe urodzenie zdrowego dziecka dla Kasi. O pracę dla Renaty.
Barbara napisał/a 10 lutego 2020:
O uzdrowienie bólu w pachwinie, z torbieli i zębów Barbary. O światło dla lekarzy. O pomoc i prowadzenie. Bóg zapłać.
Monika napisał/a 9 lutego 2020:
Błagam o modlitwę w w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa i naprawienia relacji między nami. Aby Matka Boża pomogła mi przetrwać wszystkie problemy i uchroniła nasze małżeństwo przed rozwodem. Mateczko pokieruj naszym życiem tak aby nabrało sensu i aby mój mąż się nawrócił i nie żył w grzechu.
Ewa napisał/a 9 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za ks. Mieczysława o dobre wyniki badań i powrót do zdrowia.
Ewa napisał/a 9 lutego 2020:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. O dobre wyniki badań mamy. O spotkanie dobrego i wartościowego człowieka na mej drodze.
krystyna napisał/a 9 lutego 2020:
Jezu błagam o uzdrowienie duchowe z depresji, niechęci do życia i niewiary w siebie. Błagam otwórz mnie na pomaganie potrzebującym, wybaw z tego strasznego stanu.
Adam napisał/a 9 lutego 2020:
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Jolanta napisał/a 8 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego pogrążonego w nałogach męża oraz za cierpiącą z tego powodu rodzinę.
Lucia napisał/a 8 lutego 2020:
Módlcie się za mnie Nazywam się Lucia i mam poważny poważny problem ekonomiczny z panem Pietro, który musi w ciągu 40 dni podjąć decyzję o spłaceniu mi długu na bardzo wysoką kwotę. Jeśli mi nie zapłaci, będę miał poważne problemy. Dzięki.
ryszard napisał/a 7 lutego 2020:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji uczestników kursu „Nowe Życie”, aby stał się on dla Nich pogłębieniem relacji z Bogiem. Kurs odbędzie się w dniach 21-23 lutego br. W Radomiu. Poprowadzi go Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Marka ze Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA w Radomiu. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać. Z Panem Bogiem! Ryszard z Radomia.
Magdalena napisał/a 7 lutego 2020:
Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
Barbara napisał/a 7 lutego 2020:
O uleczenie Barbary z torbieli i pomoc w najlepszym rozwiązaniu dla leczenia jej chorych zębów.
Piotr napisał/a 6 lutego 2020:
Jezu przez wstawiennictwo Twojej Matki, oraz mojej świątobliwej Babci Teresy, Anioła Stróża oraz św. Antoniego i św. Benedykta błagam Cię o pomoc. Daj mi siłę bym nie brał więcej narkotyków, przestał kłamać, znalazł pracę i żył w czystości. Dziękuję CI za moment opamiętania - za to, że jesteś i wierzę w Twoje przebaczenie. Żałuję tego co zrobiłem, ile ludzi w życiu zgrzeszyło przeze mnie. Proszę Cię, pomóż mi naprawić wyrządzone zło w ich duszach oraz powrócić do równowagi mojej duszy. Wybacz im i mi Boże. W Tobie nadzieja, że dasz mi siłę by się zmienić. Piotr
Elzbieta napisał/a 6 lutego 2020:
Proszę o modlitwę za Kasię, aby jak najszybciej znalazła dobrą pracę, dzięki której wyjdzie z długów oraz aby Matka Boska pomogła Kasi i Markowi odnaleźć się i stworzyć rodzinę. O wzajemną miłość i zdrowie dla nich. Bóg zapłać.
Kamila napisał/a 5 lutego 2020:
Aby Adam odezwał się, abyśmy szczerze porozmawiali, abyśmy mogli być razem.
Rafal napisał/a 4 lutego 2020:
Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałość, umocnienie oraz w pewnej intencji.
Beata napisał/a 4 lutego 2020:
Proszę o zerwanie grzesznych więzów Marioli, przerwanie wszelkich złych kontaktów, nawrócenie i szybki powrót do domu.
Danuta napisał/a 4 lutego 2020:
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z chłoniaka i innych chorób, o uzdrowienie kręgosłupa dla męża, o zdrowie silna wiarę i potrzebne łaski dla syna Kasi i jej dzieci.
Mariola napisał/a 4 lutego 2020:
Proszę o cud rozstania i uwolnienia Roberta z grzesznego związku, o uwolnienie z grzechów bałwochwalstwa, jego nawrócenie, pokutę i oczyszczenie przez Krew Chrystusa i Niepokalane Serce Maryi.