Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
852 wpisy.
Krystyna napisał/a 5 września 2019:
Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz jasność umysłu dla Sylwii. Proszę o porozumienie z Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.
Rafał napisał/a 5 września 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o siłę do przezwyciężania trudnych sytuacji. Serdeczne Bóg zapłać
Irena napisał/a 4 września 2019:
Proszę o modlitwę za ciężko chorych Jana i Zbigniewa oraz o siłę i Boże błogosławieństwo dla rodziny.
Kasia napisał/a 3 września 2019:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie mojego męża.
Ewa napisał/a 3 września 2019:
Proszę modlitwę w intencji: o uzdrowienie z półpaśca i odzyskanie sił dla mamy Elżbiety, a także o udaną koronografię i operację kolana dla niej. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stasia i dobry rok szkolny dla niego. Proszę Jezu błogosław mężowi Arturowi - wlej w jego serce wiarę i miłość, ulecz jego duszę i ciało. Proszę o zgodę i miłość w rodzinie. Ulecz moje wypadające włosy i złe wyniki badań i obdarz potrzebnymi siłami, nadzieją i zdrowiem.
Ann napisał/a 2 września 2019:
W intencji Panu Bogu wiadomej. Bóg zapłać.
Wiktor napisał/a 2 września 2019:
Proszę o oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony Marii.
Krzysztof napisał/a 2 września 2019:
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i w innych potrzebach.
Agnieszka napisał/a 2 września 2019:
O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Michała (25 l.) oraz o potrzebne łaski dla duszy i psychiki chorego.
Krzysztof napisał/a 1 września 2019:
Proszę o uzdrowienie żony Anny i pokój w rodzinie
Barbara napisał/a 31 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego, z chorób fizycznych oraz o dary Ducha Świętego.
Aneta napisał/a 30 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja, o uzdrowienie z depresji i myśli samobójczych oraz żeby wreszcie spotkał wymarzoną żonę o którą prosi Boga.
ewa napisał/a 30 sierpnia 2019:
Modlitwa o zdrowie dla Grzegorza.
Joanna napisał/a 29 sierpnia 2019:
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze dobrego Męża i błogosławieństwo.
Iwona napisał/a 29 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę o dobry rozwój mowy u Danielka i o zdrowie oraz potrzebne łaski. Bóg zapłać.
Marta napisał/a 28 sierpnia 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji zbliżających się młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych "Droga do Głębi Relacji", które odbędą się w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.
Adrian napisał/a 27 sierpnia 2019:
Matko Częstochowska proszę pomóż łaskę wiary dla mnie, dobrą pracę, stałą, dobrze płatną. O zdrowie, siły, rozum Boży, jasność umysłu, cierpliwości.
Ewa napisał/a 27 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę wstawienniczą za uzdrowienie 2 letniego Piotrusia z choroby (guz) oraz o siłę dla rodziców: Sylwii i Jędrzeja, o mądrych i rozważnych lekarzy oraz o przyjęcie woli Bożej. Podziękowanie Bogu za Jego wielką dobroć i miłosierdzie oraz Jego obecność. Z prośbą o opiekę Maryi oraz Jej wstawiennictwo do Syna o cudowne uzdrowienie Piotrusia.
Mery napisał/a 27 sierpnia 2019:
Bardzo serdecznie proszę o modlitwę wstawienniczą za moje małżeństwo, które wisi na włosku - mąż chce się rozwieźć. Mamy 2 dzieci 12 i 16 lat, jesteśmy 17 lat po ślubie. Źle mnie traktuje, przestał chodzić do kościoła i spowiadać się. Ma zaburzenia osobowości, które nie pozwalają mu się nawrócić. Błagam o modlitwę, póki jeszcze mieszkamy razem... Nasze cierpienie staje się chwilami nie do wytrzymania.
Adam hektor08@o2.pl napisał/a 26 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać.