Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1309 wpisów.
Beata napisał/a 21 marca 2020:
O uleczenie mojej córki z bolesnych menstruacji.
Urszula napisał/a 20 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uleczenia z natrętnych myśli (nerwica natręctw stwierdzona).
Ewa napisał/a 19 marca 2020:
O uzdrowienie, nawrócenie i opamiętanie dla syna.
Basia napisał/a 17 marca 2020:
Proszę o modlitwę za ojca Antoniego o powrót do zdrowia dla niego i poprawę wyników badań oraz o zdrowie dla syna Michała o uwolnienie go z nerwicy natręctw i migren.
Krzysztof napisał/a 17 marca 2020:
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i potrzebne łaski.
Emilian napisał/a 17 marca 2020:
(W intencji Bogu wiadomej!)
Barbara napisał/a 16 marca 2020:
O łaskę nawrócenia, zdrowia na ciele, duszy i duchu Damiana, o dar ojcostwa, o Boże miłosierdzie.
Piotr napisał/a 13 marca 2020:
Proszę o modlitwę za uzdrowienie i uwolnienie Karola i jego bliskich.
Iwona napisał/a 12 marca 2020:
Bardzo proszę o łaskę uwolnienia mnie od ataków, straszliwych dręczeń, zniewolonego mężczyzny, od wszelkich cierpień i bólów, szkód w zdrowiu, które spowodował. Proszę o całkowite odcięcie go ode mnie i uzdrowienie oraz o jego nawrócenie.
Małgorzata napisał/a 11 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji Mariana, Małgorzaty, Ewy z prośbą zdrowie, Boże błogosławieństwo, ochronę od wszelkiego zła, przed zarazą.
Beata napisał/a 11 marca 2020:
Za mego syna Łukasza z okazji 35 urodzin.
Magda napisał/a 11 marca 2020:
Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny
Lucyna napisał/a 10 marca 2020:
O czystą miłość dla Darii, uczciwego męża
Paula napisał/a 10 marca 2020:
O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. Odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.
Dominika napisał/a 9 marca 2020:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego sakramentalnego małżeństwa przed rozstaniem w czasie kryzysu, który teraz przechodzimy. O zaniechanie przez mojego męża myśli o rozstaniu. O Boże Błogosławieństwo dla naszego małżeństwa.
DOMINIKA napisał/a 9 marca 2020:
Proszę o modlitwę za mnie, abym odnalazła sens życia i pokonała trudności. Abym odrzuciła wszelki lęk, smutek i złość. Aby Bóg postawił na mej drodze właściwego mężczyznę, który będzie kochał mnie szczerze i prawdziwie.
Paulina napisał/a 9 marca 2020:
O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. O odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.
Zofia napisał/a 9 marca 2020:
Bardzo proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia Zuzi, Frania i Kingi. Dziękuję za wszystko. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 9 marca 2020:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę: za powrót do Boga Janka, łaskę uzdrowienia z uzależnienia od narkotyków i alkoholu oraz pomyślne zdanie matury. Bóg zapłać. Zrozpaczona Matka.
Robert napisał/a 9 marca 2020:
Proszę o akceptacje postulatu i przyjęcie do życia zakonnego, pełne nawrócenie i zawierzenie się Bogu, Błogosławieństwo Ojca Niebieskiego oraz całej Trójcy Przenajświętszej, opiekę Maryi Królowej Polski, św. Michała Archanioła o modlitwę za mnie wszystkich świętych i aniołów. Nawrócenie wszystkich z mojej rodziny i znajomych oraz wyzwolenie ich z wszelkich nałogów i zniewoleń. Wszelkiego zdrowia i błogosławieństwa w rodzinie Pani Kingi. O szybkie dostąpienie nieba dala zmarłych oczekujących naszej modlitwy w czyśćcu i pokrzepienia oraz łask dla chorych i umierających.