Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Ewa napisał/a 9 listopada 2019:
Proszę o modlitwę o cud życia dla mojego męża Bogusława o cud uzdrowienia jego nerek aby uniknął dializ i uzdrowienie serca.
Ewa napisał/a 9 listopada 2019:
Proszę o modlitwę o wybaczenie złorzeczeń wobec bliskiej osoby i cofnięcie ich i o otoczenie błogosławieństwem Bożym tej osoby.
Viola napisał/a 8 listopada 2019:
Jezu, przeprowadź mnie przez trudne sprawy sądowe. Amen.
Anna napisał/a 8 listopada 2019:
Proszę o modlitwę aby Pani Ewa i Pani o którą modli się Siostra Barbara nie popełniły aborcji aby dzieciątka przeżyły i doświadczyły miłości i czułości matczynej i w rodzinie. Proszę też o modlitwę za Wiesława, Dariusza, Mariana, Barbarę, Teresę, Ewę z rodzinami o łaskę nawrócenia i przemiany życia i wszelkie błogosławieństwo dla rodzin oraz przebłaganie za grzechy popełnione w rodzinach.
Barbara napisał/a 8 listopada 2019:
O łaskę nawrócenia, uzdrowienia na ciele, duszy i duchu dla Damiana i Asi. Bóg zapłać.
Jan napisał/a 7 listopada 2019:
Proszę Boże Ojcze za wstawiennictwem Matki Angeli dla Nataszy, Martyny, Michała i Jana o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w całym życiu.
Karol napisał/a 7 listopada 2019:
Proszę o modlitwę za znajomą, która w swoim barze będzie promować czytanie kart Tarota. Proszę także o modlitwę za jej klientów, którzy będą brać udział w tym okultystycznym przedsięwzięciu.
Marcin napisał/a 6 listopada 2019:
Proszę o modlitwę o uwolnienie z długów i możliwość spłaty swoich zobowiązań.
Paweł napisał/a 6 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Bogu wiadomych osób, relacji, sytuacji, Bogu wiadome intencje. Bóg zapłać.
Kasia napisał/a 6 listopada 2019:
Proszę o modlitwę za Darka, żeby otrzymał pracę o którą się stara. Bóg zapłać za modlitwę.
Gabi napisał/a 5 listopada 2019:
Kochany Panie Jezu proszę Cię o rozjaśnienie umysłu mojemu synkowi aby nauczył się dobrze czytać oraz żeby napisał sprawdzian z przyrody i języka angielskiego.
sara napisał/a 5 listopada 2019:
Skrzywdziłam kogoś, kogo kocham. Proszę Boga, by pozwolił mi naprawić zło, które wyrządziłam, by ta osoba znowu potrafiła mnie pokochać. Sprawa jest po ludzku beznadziejna, ale dla Boga nie ma niemożliwego, więc modlę się i proszę o modlitwę: o powrót narzeczonego i jego dawnej miłości do mnie. Bóg zapłać.
Stanisława napisał/a 5 listopada 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo przy budowie domu i naszego przyszłego małżeństwa, o najodpowiedniejszą dla mnie pracę - bez 3- ich zmian, o szczęście wieczne dla zmarłych z naszych rodziny oraz o Bożą pomoc, abym potrafiła wykonać wszystkie zaplanowane prace porządkowe. Z całego serca Bóg zapłać za modlitwę.
Rafał napisał/a 4 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego taty, aby trudne rozmowy, które się odbędą między nami przyniosły właściwy owoc - pokój, zgodę i pojednanie, oraz o światło Ducha Świętego jak je przeprowadzić. Serdeczne Bóg zapłać.
Renata napisał/a 4 listopada 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej i dobre wyniki tomografu i za męża który ma przyrost guza o uzdrowienie i dobry wynik i za mnie - Renatę o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Magdalena napisał/a 4 listopada 2019:
Boże wysłuchaj mojego błagania, spraw aby Zdzisław się nawrócił na drogę chrześcijańską odzyskał do mnie zaufanie miłość i abyśmy resztę życia spędzili razem.
B napisał/a 3 listopada 2019:
Szczęść Boże, serdecznie proszę o modlitwę o uwolnienie kochanej osoby od złych wpływów, nałogów. Bóg zapłać.
Stanisław napisał/a 3 listopada 2019:
Proszę pokornie o modlitwę za moją córkę Monikę, aby dobry Bóg zachował ją w zdrowiu duszy i ciała, stworzył w niej serce czyste i odnowił moc Ducha Świętego. Proszę, aby doświadczyła wielkiej, oczyszczającej łaski wiary, nadziei i miłości. Niech żyje nieustannie w łasce Pana naszego Jezusa Chrystusa wykonując swoją pracę oraz w życiu rodzinnym; proszę aby założyła własną, zdrową rodzinę pełną mocy Ducha Świętego. Proszę za moją żonę, o zdrowie dla niej, czyste serce, pokój wewnętrzny, silną wiarę oraz umocnienie naszej miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Proszę za mojego tatę, o zdrowie duszy i ciała dla niego, spokojną starość i silną wiarę, niech raduje się w Duchu Świętym. Proszę za duszę mamy, aby dostąpiła zbawienia i radości życia wiecznego w Bogu. Proszę za wszystkie moje siostry, o pokój i miłość w ich rodzinach, o wielką łaskę nawrócenia i powrotu do Boga, zdrowie duszy i ciała. Proszę za mojego szwagra, aby Bóg uwolnił go z nałogu pijaństwa, a Maryja ukryła w głębi Swego Niepokalanego Serca i by odkupił swoje grzechy na chwałę Pana naszego Jezusa Chrystusa. Siebie samego Bogu oddaję, Jego opiece zawierzam swoje ciało i duszę w pokorze. Bóg zapłać za modlitwę.
Barbara napisał/a 3 listopada 2019:
O uzdrowienie z bezsenności, depresji, nowotworu Damiana. O pomoc i wszelkie potrzebne mu łaski. O wiarę, nawrócenie, uwolnienie. Bóg zapłać.
Paulina napisał/a 2 listopada 2019:
W Intencji Agnieszki o uzdrowienie dla niej, Boże Błogosławieństwo, potrzebne Łaski, opiekę i pomoc Matki Bożej, dla niej i całej rodziny.