Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2023 wpisy.
Aga napisał/a 2 czerwca 2021:
Proszę o łaskę zdrowia dla naszego synka Maksymiliana, o uzdrowienie, jeśli to zgodne z Wolą Bożą, z problemów neurologicznych. I dla mnie, jego mamy o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby, bym mogła go wychować i cieszyć się darem macierzyństwa.
Wiktor napisał/a 1 czerwca 2021:
O uratowanie mojego małżeństwa.
ola napisał/a 30 maja 2021:
O łaskę uzdrowienia dla Iwony. O Uzdrowienie z nadciśnienia, naczyniaka, chorób oczu, układu krążenia i kręgosłupa i o potrzebne łaski dla Jadwigi. O łaskę uzdrowienia Kręgosłupa, arytmii, nadciśnienia, układu krążenia i o potrzebne łaski dla Edwarda.
Emil napisał/a 30 maja 2021:
Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski. Prosimy wstaw się u Najświętszego Serca Jezusowego za Małgorzatę i Emila w intencji uwolnienia od wszelakich przekleństw, o łaskę dobrej spowiedzi generalnej, nawrócenia dla nas i zawierzenia się Maryi, uchronienia (i uniezależnienia) przed ludźmi, którzy nas krzywdzą, znalezienia godnej, dobrej i stałej pracy.
Magdalena napisał/a 30 maja 2021:
Mateńko Maryjo błagam Cię Ukryj mnie i Tych co głęboko kocham w Swoim Niepokalanym Sercu.
Robert napisał/a 29 maja 2021:
W intencji Panu Bogu wiadomej.
Agnieszka napisał/a 29 maja 2021:
Proszę o modlitwę o trzeźwość i łaskę wiary dla syna Damiana i męża Jacka o opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Natalii i Jakuba oraz całej Rodziny.
Michał napisał/a 29 maja 2021:
W intencjach Bogu wiadomych.
D. napisał/a 28 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji Doroty, o bardzo dobrego męża dla niej i założenie szczęśliwej rodziny.
Michał napisał/a 27 maja 2021:
W intencjach Bogu wiadomych.
BW napisał/a 26 maja 2021:
Proszę o modlitwę za nawrócenie Leny oraz za śp. Włodka.
Natalia napisał/a 26 maja 2021:
Proszę o modlitwę, aby Natalia i Michał ponownie spotkali się w maju na swojej drodze i zaczęli razem współpracować w firmie.
Marcin napisał/a 25 maja 2021:
Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz proszę abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem. Za wszystkie grzechy, błędy, przewinienia i zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie i nawrócenie. Niech zawsze wypełnia się Twoja wola. Za wszelkie otrzymane łaski i wszelkie błogosławieństwa dziękujemy. Prosimy również za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich Świętych i Niepokalanym Sercu Maryi.
Michał napisał/a 25 maja 2021:
W intencji Bogu wiadomej.
Anna napisał/a 25 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji upragnionej pracy.
Violetta napisał/a 25 maja 2021:
Aby Dobry Bóg i Matka Boża uwolnili mnie od chorób, również o to, aby moja rodzina była szczęśliwa i bezpieczna. Amen.
Babcia napisał/a 24 maja 2021:
Błagam o modlitwę w intencji jednorocznego Tymka o uzdrowienie i dobre wyniki oraz dobrą diagnozę.
Magdalena napisał/a 24 maja 2021:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie moich córeczek bliźniaczek.
Edyta napisał/a 23 maja 2021:
O zdrowie, Boże Błogosławieństwo potrzebne łaski dla moich dwóch synów, a szczególnie jednego w intencji Panu Bogu wiadomej.
Adam napisał/a 23 maja 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa. O Dary Ducha Świętego - wybaczenia i pojednania całej rodziny. Bóg zapłać.