Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2071 wpisów.
Anna napisał/a 4 maja 2021:
Mam duże problemy ze zdrowiem, proszę o modlitwę.
Katarzyna napisał/a 4 maja 2021:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji przemiany małżeństwa Patrycji i Dawida.
Elżbieta napisał/a 4 maja 2021:
Z całego serca proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia, jeśli to jest zgodne z wolą Bożą, mojej mamy Sabinki, która z powodu niedającej się wyleczyć choroby, przestała chodzić i wstawać z łóżka. Dziękuję jednocześnie Tobie, Miłosierny Jezu za wszystkie łaski, które otrzymałam ja i moja rodzina, za Twoją Miłość i Miłosierdzie, a także naszej Mateczce za Matczyną opiekę i wstawiennictwo u Syna. Bóg zapłać. Jezu, ufam Tobie.
Wiktor napisał/a 3 maja 2021:
O uratowanie mojego małżeństwa.
Tomasz napisał/a 3 maja 2021:
Szczęść Boże Siostrom, Mam na imię Tomasz, mam 37 lat. Od ponad 3 lat cierpię na nieznanego pochodzenia bóle biodra i barku, które nie potrafię zdiagnozować. Modliłem się wiele o uzdrowienie, bądź choćby diagnozę. Ból nie przechodzi po lekach, dlatego błagam z całego serca Siostry o modlitwę, by Bóg łaskawie uzdrowił mnie z tego, bądź pozwolił dojść lekarzom diagnozę, by lekami przynieść uleczenie. To dla mnie bardzo ważne, ból jest ponad moje siły, dziękuję Siostrom z góry...
Piotr napisał/a 2 maja 2021:
Panie Boże proszę żeby Piotr miał zawsze przyznawaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS żeby Piotr był na rencie do emerytury żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum orzekania o niepełnosprawności otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym i kartę parkingowa dla osób niepełnosprawnych.
Klaudia napisał/a 2 maja 2021:
Proszę o modlitwę, za wysokie wyniki ma maturze, dostanie się na dobre studia, znalezienie dobrze płatnej pracy, oraz poprawę zdrowia, o uzdrowienie z chorób fizycznych i psychicznych. Bóg zapłać.
Jakub napisał/a 1 maja 2021:
O powrót Iwony i uzdrowienie związku z Iwoną.
Wojciech napisał/a 1 maja 2021:
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie psychiczne, duchowe z lęków, klaustrofobii, zranień duchowych i fizyczne z problemów z oddychaniem, przełykania, urazów kręgosłupa, ochronę przed covidem... Dziękuję. Z Bogiem.
Aneta napisał/a 30 kwietnia 2021:
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny oraz potrzebne łaski dla moich dzieci szczególnie dla Emilki. Proszę o modlitwę za Krzysztofa w 1 rocznicę śmierci żeby cieszył się życiem wiecznym przy Panu Bogu. Bóg zapłać.
Edyta napisał/a 28 kwietnia 2021:
O zdrowie wszelkie potrzebne laski dla mich synków a szczególnie jednego o dobry rozwój umysłowy i aby nie miał autyzmu.
Agnieszka napisał/a 28 kwietnia 2021:
O pomyślne zdanie matury przez Marysię. Bóg zapłać.
Łukasz napisał/a 27 kwietnia 2021:
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Wojciecha.
Gabi napisał/a 25 kwietnia 2021:
Kochana Matko Angelo błagam Cię rozjaśnij umysł mojemu dziecku i aby zdał do 4 klasy.
Piotr napisał/a 25 kwietnia 2021:
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby Anna nigdy nie była przeniesiona na inny wydział żeby pracowała cały czas tu gdzie pracuje.
Piotr napisał/a 25 kwietnia 2021:
Panie Jezu proszę żeby Piotr miał zawsze przyznawaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS i był na rencie cały czas, żeby otrzymał pomoc finansową żeby na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum orzekania o niepełnosprawności otrzymał orzeczenie w stopniu znacznym.
Przemek napisał/a 25 kwietnia 2021:
Gorąco proszę o modlitwę za mojego tatę, który zarażony COVID w stanie bardzo ciężkim walczy o życie pod respiratorem w szpitalu. Proszę o modlitwę także za moją chorującą na raka piersi mamę i za całą naszą rodzinę, abyśmy potrafili wypełniać i przyjmować wolę dobrego Boga. Bardzo proszę także o modlitwę o łaskę rozeznania powołania.
Ewka napisał/a 25 kwietnia 2021:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. Spotkanie dobrego i kochającego męża.
Ewa napisał/a 25 kwietnia 2021:
Proszę o modlitwę za zmarłą żonę kuzyna, tatę koleżanki, kuzyna Krzysztofa, Roberta, Olgę.
Anna napisał/a 25 kwietnia 2021:
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z bolesnej choroby układu moczowego.