Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2071 wpisów.
Wanda i Barbara napisał/a 18 maja 2021:
Prosimy o modlitwę o powrót do zdrowia Siostry Bernardy.
Łukasz napisał/a 18 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji Wojciecha o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
Bernadeta napisał/a 18 maja 2021:
Proszę o modlitwę o łaski przebaczenia i pojednania.
Mária napisał/a 15 maja 2021:
Za oswobodzenie syna od alkoholu.
Maria napisał/a 14 maja 2021:
Boże proszę Cię o ratunek za rodzinę naszej córki, która jest zagrożona rozwodem. Proszę o błogosławieństwo. Dziękuję.
Łukasz napisał/a 13 maja 2021:
W intencji młodego człowieka o doświadczenie Bożej bliskości i poprawę trudnego dla niego położenia.
Łukasz napisał/a 13 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji Michała o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
B napisał/a 12 maja 2021:
Za duszę w czyśćcu cierpiące z Rodziny.
B napisał/a 12 maja 2021:
Za duszę śp. Włodka.
B napisał/a 12 maja 2021:
O łaskę nawrócenia dla Leny.
Roman napisał/a 11 maja 2021:
Szczęść Boże! Bardzo proszę o wsparcie w modlitwie za Księdza Jacka, który od kilku dni jest w bardzo słabym stanie. Gorączka 38 stopni, bardzo silny kaszel do bólu brzucha. Słabnie w nogach, problemy z oddychaniem. Serdeczne Bóg zapłać!
Michał napisał/a 11 maja 2021:
Dobry Jezu, Matko Najświętsza wielbię Was i miłuję Aniele Stróżu, Aniołowie miłuję Was, św. Maksymilianie Kolbe miłuję Cię jak brata, dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i wyrazić głęboki żal, skruchę zwłaszcza za nierozpoznanie i nietaktowne zachowanie się wobec Matki Najświętszej. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów tego nierozpoznania i nietaktu, a także prosić mojego Anioła Stróża i św. Maksymiliana Kolbego o to, by przepraszali za to Matkę Najświętszą w moim imieniu oraz prosili o przebaczenie a także dziękowali za otrzymane łaski i prosili o kolejne. Abym wiedział kiedy i ile czasu się modlić. Aby relacja między mną a niebem stawała się coraz lepsza abym otrzymywał coraz więcej łask i abyśmy lepiej, coraz bardziej rozwojowo, czytelniej, otwarcie i szczerze się komunikowali. Dobry Jezu, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie św. Maksymilianie Kolbe proszę wysłuchajcie mnie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!
Joanna napisał/a 10 maja 2021:
Za Macieja, o nawrócenie, o wejście na drogę wg woli Bożej. O dobra pracę. O spokój serca, męstwo. Bóg zapłać.
Damian napisał/a 10 maja 2021:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Wioli i Katarzyny z choroby nowotworowej i za mnie aby moje włosy na głowie zaczęły odrastać. Bóg zapłać!
Agnieszka napisał/a 10 maja 2021:
Gorąco proszę o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Bóg ulitował się nade mną i uzdrowił mnie z depresji i nerwicy lękowej, moje dzieci z chorób skory i problemów z naczynkami a mężowi i rodzicom dał łaskę nawrócenia i zdrowia. Serdeczne Bóg zapłać.
Michał napisał/a 7 maja 2021:
Żal, skrucha, przeproszenie za grzechy moje i mojej rodziny. Prośba o przebaczenie ich i zapomnienie oraz o łaski nawrócenia, żalu, skruchy, pokuty, pokory, mądrości, cierpliwości, czystości, ogłady, łagodności, pokoju, zrozumienia dla mojej babci Pelagii, mamy Doroty oraz cioci Marii. Niech dobry Jezus, Matka Najświętsza, Aniołowie Stróże inni Aniołowie jak najprędzej się nimi zajmą.
Jakub napisał/a 6 maja 2021:
O powrót Iwony, miłość i uzdrowienie związku z Iwoną.
Bernadeta napisał/a 6 maja 2021:
Proszę o modlitwę za Rafała o uzdrowienie go z wszystkich jego chorób.
Mateusz napisał/a 6 maja 2021:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji Bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Józef napisał/a 5 maja 2021:
Do M. B. Różańcowej z Pompejów, prośba o zdrowie dla taty dla siostry i dla mnie. Proszę o modlitwę w tych intencjach. Szczęść Boże. Bóg zapłać za modlitwę.