Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1588 wpisów.
Marcin napisał/a 1 kwietnia 2019:
W podziękowaniu za łaskę trzeźwości.
aneta kołowacik napisał/a 31 marca 2019:
Proszę o uzdrowienie zarówno fizyczne (w szczególności zatok, serca, nerwów i tarczycy, kręgosłupa, żołądka, jelit - bardzo mi dokuczają wszystkie te dolegliwości) jak i duchowe i psychiczne oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja, zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
Marek napisał/a 31 marca 2019:
Prośba o modlitwę za Grażynę i Marka. O wszelakie łaski - niech sam Dobry Bóg nas umacnia, prowadzi i Błogosławi na dalsze wspólne lata.
ewa napisał/a 31 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie, abym znalazła pracę. Ewa.
Anna napisał/a 31 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Ewa napisał/a 31 marca 2019:
O Boży pokój, miłosierdzie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny oraz za wstawiennictwem Maryi łaskę nawrócenia. Szczęść Boże.
Kornelia napisał/a 30 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mojego chrześniaka Oliviera o potrzebne łaski Boże, dary Ducha Świętego na czas nauki, a szczególnie o łaskę zdrowia i cud uzdrowienia w chorobie nowotworowej, jak również o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Szczęść Boże.
Beata napisał/a 30 marca 2019:
Proszę o modlitwę o Światło i Dary Ducha Świętego dla syna podczas obrony pracy inżynierskiej.
Ewa napisał/a 30 marca 2019:
Szczęść Boże. Dziękuję Kochane Siostry za taką możliwość, a proszę o modlitwę w intencji moich najbliższych męża i córki o uzdrowienie relacji pomiędzy nami, o wyzbycie się żalu i pretensji. Niech Maryja weźmie nas w swoją opiekę i wstawia się za nami do Boga.
Hanna napisał/a 29 marca 2019:
Błagam o łaskę uzdrowienia, aby choroba i ból minęły. Bóg zapłać.
Iwona napisał/a 29 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Patrycji. Aby zakończyła chorą relację jaką tworzy z żonatym mężczyzną.
Mateusz napisał/a 29 marca 2019:
Chciałbym prosić o wsparcie modlitewne w intencji, żebym otrzymał właściwą pomoc medyczną, psychologiczną i duszpasterską w trudnych zaburzeniach psychicznych z wizjami, urojeniami i trudnymi do zniesienia silnymi negatywnymi emocjami.
Ewa napisał/a 29 marca 2019:
Proszę o uzdrowienie naszej koleżanki Anety z choroby kobiecej, aby wyniki histopatologiczne się poprawiły, choroba nowotworowa cofnęła, żeby nie było żadnych przerzutów. Bóg zapłać.
Kasia napisał/a 29 marca 2019:
Proszę Boga Ojca naszego, Syna Jego Jezusa, Matkę Najświętszą o uleczenie mojego kochanego Tatusia, o to aby znów mógł wstać i chodzić oraz aby mógł znowu poruszać prawą ręką.
Rodzice napisał/a 28 marca 2019:
Prośba o modlitwę o uzdrowienie Kamili z choroby anoreksji. Aby zdecydowała się na leczenie i aby leczenie się powiodło. Prosimy również o siłę dla rodziny na ten trudny czas walki z chorobą. Bóg zapłać.
Joanna napisał/a 28 marca 2019:
O pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy.
Tomasz napisał/a 28 marca 2019:
Matko, ja Twój syn, upadłszy po raz wtóry, zwracam się do Ciebie o pomoc. Wiem, że często byłem daleko gdy Ty, o Droga Matko byłaś na wyciągnięcie ręki. Przepraszam i błagam o wybaczenie, Proszę Cię ukochano Maryjo wyjednaj łaskę przebaczenia i miłosierdzia u Syna Twego Jezusa Chrystusa. Proszę również za Twoim wstawiennictwem o łaskę zdrowia dla Magdaleny, Franciszka, Mateusza, Jakuba, Katarzyny, proszę również za siebie o łaskę zdrowia i dobre wyniki badań, aby Dobry Bóg zechciał obdarzyć Swym niezmierzonym Miłosierdziem i obdarzyć łaską o którą Go usilnie proszę.
Jola napisał/a 28 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dachu nad głową.
mama napisał/a 28 marca 2019:
Proszę o potrzebne łaski dla moich dzieci, aby mój syn urósł.
siostra napisał/a 28 marca 2019:
Proszę o zdrowie dla Małgorzaty i Weroniki chorych na raka.