Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1620 wpisów.
Felicyta napisał/a 24 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Michaliny i Artura, Joanny i Jakuba - o uratowanie ich małżeństw, o powrót do Sakramentów Świętych. Proszę o modlitwę za Pawła - o ułożenie jego życia zgodnie z Wolą Bożą, o uwolnienie z uzależnień, chorób. Proszę o nawrócenie moich bliskich - Andrzeja, Magdaleny, Anny i ich rodzin, o żywą wiarę dla nich i łaskę modlitwy. Bóg zapłać!
Joanna napisał/a 23 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za Kamilka ochronę od wszelkiego zła, o obfite dary Ducha Świętego, o utwierdzenie go w wierze, pobożności i miłości Boga i Maryi. Bóg zapłać.
Matka napisał/a 23 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za syna o jego nawrócenie i przemianę życia.
Iwona napisał/a 23 kwietnia 2019:
O jedność, cierpliwość o uzdrowienie ran i wszystkiego co chore w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.
Marek napisał/a 23 kwietnia 2019:
Za Marka o umorzenie sprawy i nie postawienie zarzutów, abym zawsze był z moimi synami.
Magdalena napisał/a 23 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa - Magdaleny i Rafała o jego uzdrowienie i ocalenie, aby powróciła miłość, radość, pokój i wzajemne zrozumienie.
Mariusz napisał/a 23 kwietnia 2019:
O uzdrowienie mojej mamy z raka.
Rafał napisał/a 22 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego starszego brata.
Agnieszka napisał/a 22 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za rodzinę, w której małżonkowie nie mogą się dogadać o łaskę pokoju dla nich, za Krzysztofa o uzdrowienie z depresji, za Barbarę i Łukasza o nawrócenie i by wzięli ślub kościelny.
Rafał napisał/a 22 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich pogrążonych w nałogu alkoholowym, o łaskę zdrowienia dla nich.
Ela napisał/a 21 kwietnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego siostrzeńca Witka o jego powrót do zdrowia aby mógł spotkać człowieka który się zajmie dogłębnie jego problemem i pokieruje jego prawidłowym leczeniem. Bóg zapłać.
Rafał napisał/a 21 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich kobiet.
Przemysław napisał/a 20 kwietnia 2019:
Proszę bardzo o modlitwę za moją przyjaciółkę Lidię o uproszenie błogosławieństwa znalezienia dobrego męża i ułożenia sobie życia. Dziękuję bardzo za modlitwę. Z Panem Bogiem.
Nela napisał/a 20 kwietnia 2019:
Poproszę o modlitwę, aby ustąpiła moja depresja.
Sylwia napisał/a 19 kwietnia 2019:
Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZĘ WIELE RADOŚCI, MIŁOŚCI I POKOJU! Proszę o modlitwę: - o dar trzeźwości i mądrości dla Romana. - o cud remontu domu w złym stanie technicznym i cud doprowadzenia wody do posesji. - o wyjście z choroby i z ubóstwa dla Sylwii i Jakuba oraz Romana a także o Boże Miłosierdzie dla zmarłych z ich rodzin. Ojcze nasz, bądź wola Twoja! Dziękuję - Sylwia
Magdalena napisał/a 18 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za męża Łukasza o jego nawrócenie i miłość.
Paulina napisał/a 17 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie z choroby. Bóg zapłać.
Barbara napisał/a 17 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Aleksandra napisał/a 15 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o uwolnienie i uzdrowienie mojego męża z relacji z kochanką. O pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej, zbawienie duszy małżonka i pragnienie nieustannego nawracania serca do Boga.
Grażyna napisał/a 15 kwietnia 2019:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji otrzymania zleceń na pracę. Bóg zapłać za modlitwę.