Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1620 wpisów.
Paweł B. napisał/a 15 kwietnia 2019:
Bogu dziękuję za wszystkie dobrodziejstwa duchowe i materialne jakimi mnie obdarzył. Wam siostry za wsparcie modlitewne. Proszę natomiast tym razem o pomoc finansową na remont domu i ochronę dla mojego małżeństwa i dzieci przed wszelkim złem. Bóg zapłać.
Małgorzata napisał/a 15 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia syna Marka od uzależnień i jego szczere nawrócenie, aby mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę.
Monika napisał/a 15 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji taty o jego nawrócenie.
błagajaca napisał/a 14 kwietnia 2019:
Szczęść Boże. Błagam o modlitwę w intencji mojej Koli o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Z Bogiem.
Maria napisał/a 14 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy z nowotworu.
Paulina napisał/a 13 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za Agnieszkę o uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski. O zdrowie dla Doroty i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Rafał napisał/a 13 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Anety, aby Bóg zesłał jej ulgę w cierpieniu spowodowanym rozpadem jej małżeństwa.
Rafał napisał/a 13 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie sfery pożądliwości seksualnej.
mama napisał/a 13 kwietnia 2019:
Proszę Siostry o modlitwę o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojego syna Sławomira. Od wielu lat choruje i jest bardzo nerwowy. Porzuciła go żona i utrudniła mu kontakty z synem. Bardzo wszystko przeżywa, jest załamany. Wierzę, że dzięki modlitwom zanoszonym do Boga szczęśliwie ułoży mu się życie. Proszę Jezusa Chrystusa i Matkę Najświętszą o opiekę nad synem w pracy i życiu codziennym. Wdzięczna matka.
Klaudia napisał/a 13 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża, Bożego człowieka z którym założę rodzinę Bogiem silną - prosząc by Pan Bóg zadział w sprawie jak najprędzej. Również o zdrowie mojej mamy i taty i o zgodę i miłość w małżeństwie mojej siostry Moniki.
Agnieszka napisał/a 12 kwietnia 2019:
Proszę o pomyślne zdanie egzaminów przez Daniela, o dary Ducha Świętego dla niego. Proszę o błogosławieństwo w nowej pracy dla Andrzeja.
Dagmara napisał/a 12 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji naprawienia relacji w mojej rodzinie, o rozwiązanie sprawy z moją mamą i o uzdrowienie Michała z nienawiści do ludzi.
Marcin napisał/a 12 kwietnia 2019:
Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i swoich świętych. O wypełnienie się woli Bożej. O Boże błogosławieństwo potrzebne laski, Dary Ducha Świętego opiekę Maryi i ochronę przed wszelkim złem. W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu ufam Tobie. Dziękujemy Ci Ojcze nasz.
Zbigniew napisał/a 11 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za moją wnuczkę Iwonkę o uzdrowienie duszy i ciała, o uwolnienie z lęków, fobii, od pesymistycznych myśli, uzdrowienie z mutyzmu, o napełnienie radością i odnalezienie sensu życia oraz zainteresowań. Aby zrozumiała jak wielkie zło sobie wyrządza i zechciała pracować nad swoim charakterem i przyszłością.
Renata napisał/a 11 kwietnia 2019:
Proszę o poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego dla Marty i Renaty. Bóg Zapłać.
Adrianna napisał/a 11 kwietnia 2019:
Modlitwa z podziękowaniem św. Józefowi za wysłuchanie moich próśb i modlitw.
Urszula napisał/a 10 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla Michała. Bóg zapłać.
Beata napisał/a 10 kwietnia 2019:
Za moich Rodziców Marię i Tadeusza z okazji 53 rocznicy ślubu.
Aneta napisał/a 10 kwietnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie o pozytywną komisję, o wyjście z trudnej sytuacji życiowej, o uwolnienie z depresji i lęków oraz o znalezienie dobrej, spokojnej pracy. Bóg zapłać.
Jola napisał/a 10 kwietnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa, o uwolnienie go z patologicznego syndromu zbieractwa i zakupoholizmu, a syna Roberta o uwolnienie z nienawiści. Serdeczne Bóg zapłać.