Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1620 wpisów.
ewa napisał/a 5 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za mnie, abym otrzymała mieszkanie.
Agnieszka napisał/a 5 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby płuc dla męża.
Justyna napisał/a 4 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę bym znalazła dobrego męża. Bardzo pragnę zostać żona i matką.
Kinga napisał/a 4 kwietnia 2019:
O zaakceptowanie mnie i mojego związku z chłopakiem przez jego rodzinę.
dawid cieśliński dawidekk33@wp.pl napisał/a 4 kwietnia 2019:
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MAŁŻEŃSTW: AGNIESZKA i SŁAWEK WNUK, GRAŻYNA i ANTONI CIEŚLIŃSCY, MAGDA i DAWID CIEŚLIŃSCY, FRANCISZKA i ADAM CIEŚLIŃSCY, ELEONORA I JULIAN CIEŚLIŃSCY, KATARZYNA I IGNACY CIEŚLIŃSCY, BRONISŁAWA i MIECZYSŁAW CIEŚLIŃSCY, JANINA i JÓZEF WNUK, JANINA i TADEUSZ KAŻMIERCZAK, MARIA i ANTONI WRONA, MICHAŁ i ANIELA MAZÓR, MARIANNA I SZCZEPAN WRONA, HELENA i ANDRZEJ NOROWSCY, JÓZEFA i LUDWIK WNUK, JULIANNA i WAWRZYNIEC WNUK, MARIANNA i PIOTR SZEWC, JÓZEFA i ŁUKASZ SZEWC, EWA i JAN HOŁUJ, MARIANNA i KAROL PERKUSZEWSKI, MARIA I JAN STĘPIEŃ, TEKLA I SZYMON STĘPIEŃ, ZOFIA I FELIKS STĘPIEŃ, JANINA I STANISŁAW KAŻMIERCZAK, MARIANNA I KAZIMIERZ TYCZYŃSCY, HELENA I LESZEK ROMANOWICZ.
Marek napisał/a 3 kwietnia 2019:
Za Marka o umorzenie sprawy i jej szczęśliwe zakończenie aby moja rodzina zawsze była razem.
Gosia napisał/a 2 kwietnia 2019:
Potrzebuję przyjaciela, towarzysza, proszę o modlitwę by taka osoba pojawiła się w moim życiu i bym mogła spokojnie wyleczyć się z depresji i wyjść z samotności. Proszę też o nieustanną modlitwę za zawzięte i niewierzące serce Piotra chorego na schizofrenię oraz za zagubionego Krzysia. Za moją siostrę by zmiany rakowe w jej piersi zniknęły, bo ona ma dwóch synków małych i ma dla kogo żyć.
ewa napisał/a 2 kwietnia 2019:
Błagam o cud uzdrowienia. Błagam o prawidłowy wynik badań krwi i badań markerów nowotworowych jajnika.
Monika napisał/a 2 kwietnia 2019:
O wyjście Marcina z trudnej sytuacji życiowej i Boże Miłosierdzie na sprawie sądowej.
Mama napisał/a 1 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji córki Ani o światło Ducha Świętego pomoc w nauce i szczęście w miłości z dobrym chłopakiem katolikiem oraz zdrowie.
Mama napisał/a 1 kwietnia 2019:
Maryjo, proszę ulituj się nad samotnością Emilki i ześlij dla niej dobrego chłopaka katolika wolnego od nałogów, zdrowie i błogosławieństwo Boże w całym życiu.
Małgorzata napisał/a 1 kwietnia 2019:
Maryjo błagam weź w swoją opiekę naszą rodzinę, a szczególnie córki i proszę o dobrych mężów katolików i szczęśliwe rodziny oraz zdrowie. Proszę o Dary i Owoce Ducha Świętego dla Córek i szczęśliwą sesję dla Emilki.
Marcin napisał/a 1 kwietnia 2019:
W podziękowaniu za łaskę trzeźwości.
aneta kołowacik napisał/a 31 marca 2019:
Proszę o uzdrowienie zarówno fizyczne (w szczególności zatok, serca, nerwów i tarczycy, kręgosłupa, żołądka, jelit - bardzo mi dokuczają wszystkie te dolegliwości) jak i duchowe i psychiczne oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja, zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
Marek napisał/a 31 marca 2019:
Prośba o modlitwę za Grażynę i Marka. O wszelakie łaski - niech sam Dobry Bóg nas umacnia, prowadzi i Błogosławi na dalsze wspólne lata.
ewa napisał/a 31 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie, abym znalazła pracę. Ewa.
Anna napisał/a 31 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Ewa napisał/a 31 marca 2019:
O Boży pokój, miłosierdzie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny oraz za wstawiennictwem Maryi łaskę nawrócenia. Szczęść Boże.
Kornelia napisał/a 30 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mojego chrześniaka Oliviera o potrzebne łaski Boże, dary Ducha Świętego na czas nauki, a szczególnie o łaskę zdrowia i cud uzdrowienia w chorobie nowotworowej, jak również o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Szczęść Boże.
Beata napisał/a 30 marca 2019:
Proszę o modlitwę o Światło i Dary Ducha Świętego dla syna podczas obrony pracy inżynierskiej.