Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Ela napisał/a 29 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej koleżanki córki. Ośmioletnia Kasia walczy o życie w szpitalu w Prokocimiu w Krakowie. Pękł 6-cio cm tętniak. Najbliższe trzy doby będą decydujące. Proszę gorąco o modlitwę.
Marek napisał/a 29 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji zbawienia i zdrowia dla mnie i mojej rodziny, poprawienia sytuacji finansowej, znalezienia pracy i szybkiego wyjścia z zadłużenia oraz w intencji odkrycia i zrealizowania powołania.
Gosia napisał/a 28 maja 2019:
Proszę o modlitwę za zdrowie Bogusława i moje. Dziękuję. Szczęść Boże.
Lidia napisał/a 28 maja 2019:
Proszę o szczęśliwy poród i zdrowie dla mnie i synka, oraz o pomyślny dla mnie wyrok w sądzie apelacyjnym. Bóg zapłać!!!
Violetta napisał/a 28 maja 2019:
Dziękuję Ci Jezu za Twą obecność w moim życiu, proszę, uzdrów mnie, zażegnaj bóle, lęki. Proszę, dopomóż mojej rodzinie we wszystkim z czym się zmagamy, obdarz nas zdrowiem. Kochamy Cię Jezu.
Rafał napisał/a 28 maja 2019:
Proszę o modlitwę intencji mojej i mojej mamy o rozwikłanie zawiłych kwestii w relacjach. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Irena napisał/a 28 maja 2019:
Proszę o modlitwę o ulgę w cierpieniu dla Jana, o dobre wyniki badań dla Ireny oraz o potrzebne łaski i rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie. Bóg zapłać za modlitwę.
Marek napisał/a 28 maja 2019:
Intencja: Za Hubercika (syna) i Urbana (Ojca) o potrzebne łaski, które pozwolą im pokonać wszelkie przeciwności które blokują i uniemożliwiają ich wspólne i regularne kontakty.
Krzysztof napisał/a 27 maja 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji mojej siostry Ani, która odbędzie się jutro o godzinie 8 rano w Warszawie. Bardzo dziękuję, Bóg zapłać.
Piotr napisał/a 26 maja 2019:
Proszę o modlitwę za rodzinę i nasze problemy. Z serca dziękuję. Piotr.
Anna napisał/a 26 maja 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej.
Andrea napisał/a 26 maja 2019:
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego Łukasza, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo pokochać mnie i wrócił do mnie zgodnie z wolą Pana Boga. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, zrozumienia i miłości między nami. O uzdrowienie naszych ran przeszłości miłością. Aby dał nam szansę na powrót do siebie i zawarcie sakramentu małżeństwa który planowaliśmy. Za Maję - proszę o jej oddalenie od naszego związku, by Jezus postawił na jej drodze mężczyznę z którym zawrze sakramentalny związek małżeński. Modlę się, żeby się wyleczył z nałogów razem z Bartkiem. Aby nasz problem materialny i mieszkaniowy się rozwiązał. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej siostry Angelki, o zdrowego chłopczyka. Proszę o modlitwę również za moją drugą siostrę Agnieszkę, żeby zdała wszystkie egzaminy, za jej zdrowie. Proszę o modlitwę za zdrowie moich Rodziców i najbliższych. Bardzo dziękuję z całego serca za otrzymane łaski i ciche cuda. Jezu Ufam Tobie. Bóg zapłać. Amen.
Gosia napisał/a 26 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia.
Krzysztof napisał/a 25 maja 2019:
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i w innych potrzebach.
Rafał napisał/a 25 maja 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji i mojego taty o odbudowanie zniszczonych relacji.
Diana napisał/a 24 maja 2019:
Proszę o modlitwę, by mój ukochany do mnie wrócił, by znów mnie kochał jak kiedyś i żebyśmy stworzyli zgodną i kochającą się rodzinę.
Teresa napisał/a 23 maja 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem bł. Matki Marii Angeli w intencji przemiany życia i postępowania dla kobiet i mężczyzn. O wybawienie ich z nienawiści do mnie i do rodziny oraz udaremnienie z ich strony rożnego rodzaju zła. Ufam w Twoją opiekę dla mnie i dla rodziny. Dziękuję bardzo.
Wojciech napisał/a 23 maja 2019:
Błogosławiony Honoracie proszę Cię w intencji powrotu do zdrowia dla Grzegorza oraz o podjęcie dobrej, stałej pracy. W intencji pomocy w moich sprawach Panu Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria napisał/a 23 maja 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o cudowną pomoc w pomyślnym rozwiązaniu mojej sprawy mieszkaniowej. O przemianę życia dla pewnego mężczyzny i jego oddalenie oraz nieprzyjaciół. W intencji zdrowia, bezpieczeństwa i Błogosławieństwa Bożego dla dzieci w sprawach zawodowych i w życiu. Dziękuję bardzo.
Rafał napisał/a 23 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata o porzucenie muzyki zawierającej w tekstach akcenty demoniczne. Serdeczne Bóg zapłać.