Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Krystyna napisał/a 7 stycznia 2019:
Proszę o łaskę wiary dla Mamy.
Iwona i Piotr napisał/a 6 stycznia 2019:
Prosimy o modlitwę w intencji Genowefy o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby, opiekę Matki Bożej i Aniołów na każdy dzień oraz oświecenie Ducha Świętego co do właściwej terapii.
Mama napisał/a 6 stycznia 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z choroby, o Światło Ducha Świętego w załatwieniu dla niego szkoły branżowej oraz powierzam osoby pomagające. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.
Fryderyk napisał/a 6 stycznia 2019:
Jezu Kochany Ty się tym zajmij. Miej mnie w swojej opiece Jezu.
Maria napisał/a 6 stycznia 2019:
Proszę bardzo o trzeźwość, zdrowie i nawrócenie dla Andrzeja. Serdeczne Bóg zapłać!
Agnieszka napisał/a 6 stycznia 2019:
Najukochańszy Jezu proszę o pokój w sercu, światło Ducha Świętego, łaskę opanowania stresu w pracy, aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie. Jezu ufam Tobie!
Elżbieta napisał/a 5 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę.
Matka napisał/a 5 stycznia 2019:
Proszę o Boże opamiętanie krzywdzicieli, za zadane krzywdy czarami córkom i Marcinowi - prosi matka Danuta.
Matka napisał/a 5 stycznia 2019:
Proszę o zdrowie, małżeństwo, macierzyństwo i założenie szczęśliwej rodziny dla Katarzyny, Doroty i Marcina.
Izabela napisał/a 5 stycznia 2019:
O powrót do zdrowia taty koleżanki ze studiów po udarze i siłę dla całej ich rodziny oraz o błogosławieństwo i otwartość na Boga dla mojej rodziny.
Zofia napisał/a 5 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za naszych zmarłych bliskich, szczególnie za naszego brata Ryszarda, który zmarł tej nocy, o łaski Miłosierdzia Bożego i życia wiecznego w pokoju i radości wiecznej.Amen.
Barbara napisał/a 5 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Bożena napisał/a 3 stycznia 2019:
Matko Boża - błagam Cie - spraw aby 7 letni Krzyś wyzdrowiał.
Danuta napisał/a 3 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej spokojnej pracy u dobrych ludzi.
Basia napisał/a 2 stycznia 2019:
O uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej, depresji i myśli samobójczych, o uwolnienie od wypływów złych duchów.
Anka napisał/a 2 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wyzwolenia mnie z bezrobocia, problemów finansowych i samotności.
Joanna napisał/a 2 stycznia 2019:
Dobry Boże, pochylam się przed Tobą i proszę, aby na chłopaka, którego kocham spłynęły łaski zrozumienia i aby podjął właściwą decyzje w stosunku do mnie. By Duch Święty pokierował jego myślami na to co słuszne. Błagam o szczęśliwe dla mnie rozwinięcie sytuacji. Proszę, dla Kamila o łaski miłości i wybaczenia.
Joanna napisał/a 2 stycznia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji chłopaka, którego kocham, aby podjął słuszną decyzję w stosunku do mnie, aby Bóg pokierował jego czynami i dobrymi myślami.
Katarzyna napisał/a 1 stycznia 2019:
Błagam o modlitwę za Duszę Artura W. Bardzo potrzebuje Naszej modlitwy. Bóg zapłać
Ewa napisał/a 1 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za dobry wynik badań mamy, szybki i szczęśliwy poród dla siostry. Dla mnie o dobrego męża oraz za spokój duszy zmarłego Roberta.