Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Anna napisał/a 11 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Ani oraz za całą jej rodzinę aby Bóg za przyczyną Matki Najświętszej obdarzał ich błogosławieństwem i łaskami swymi.
Patrycja napisał/a 10 maja 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojej samotności, aby powróciły chęci i radość życia oraz o Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać.
Robert napisał/a 10 maja 2019:
Błogosławiona Matko Angelo, Ty która jesteś już w domu Pana i orędujesz za swoimi duchowymi córkami. Wyproś proszę łaskę życia wiecznego dla SM Barbary którą nagle Pan powołał do siebie i dla SM Beaty i SM Januarii oraz wyjednaj moc łask dla wszystkich sióstr Felicjanek.
Anna napisał/a 10 maja 2019:
Maryjo, Mamo! Pomóż mi w odnalezieniu dokumentów odzyskanych od Państwa D i uporządkowanie spraw majątkowych w jak najszybszym czasie. Pomóż mi tez w jak najszybszym i najsprawniejszym przejęciem majątku po moim ojcu, o zgodę i jedność w naszej rodzinie aby moja rodzina zaakceptowała mnie jako osobę wierzącą i nie oceniała źle z tego powodu oraz sama się nawróciła. Pomóż mi w rozeznaniu czy wyjechać za granice do pracy opiekując się ludźmi i w z w znalezieniu dobrze płatnej pracy.
Łukasz napisał/a 9 maja 2019:
Proszę o modlitwę o opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Michała.
Joanna napisał/a 9 maja 2019:
Proszę Cię Błogosławiona Angelo Truszkowska o wstawiennictwo do Najświętszej Maryi i Pana Jezusa w intencji cudu uzdrowienia Ojca Krzysztofa franciszkanina za wstawiennictwem wszystkich świętych i Dusz w Czyśćcu cierpiących. Proszę tez abyś to Ty Maryjo kierowała rękami lekarzy tego kapłana.
Krzysztof napisał/a 9 maja 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji i uzdrowienia z choroby dla mojej siostry Ani. Bóg zapłać.
Rafał napisał/a 8 maja 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o pomyślny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej uwieńczony zdobyciem upragnionej pracy. Serdeczne Bóg zapłać.
beata napisał/a 8 maja 2019:
Proszę błogosławieństwa Matko Angelo Truszkowska o wstawiennictwo w mojej prośbie o uzdrowienie mojego syna Łukasza z choroby nowotworowej który wskutek chemioterapii dostał wylewu, proszę błogosławiona Matko wstaw się za nami, on ma dopiero 25 lat i malutka córeczkę, proszę pomóż nam.
Kasia napisał/a 8 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Magdy i jej małżeństwa. O ratunek dla niej przed przemocą psychiczną, fizyczną i zaniedbywaniem rodziny ze strony jej męża. O ochronę dla ich córki Łucji.
LSE Miriam napisał/a 8 maja 2019:
Szczęść Boże, jesteśmy Lubelską Szkołą Ewangelizacji Miriam i w ten weekend 10-12.05.2019 prowadzimy kurs Emaus na temat relacji z Jezusem Słowo i mocy Słowa. Bardzo chcielibyśmy prosić o modlitwę za ekipę prowadzącą, wszystkich uczestników, osoby zaangażowane w pomoc. To piękny czas, kiedy możemy doświadczyć uzdrowienia wewnętrznego dzięki mocy Słowa Bożego, dlatego walka o każdego z nas jest duża. W mocy Ducha Świętego, Miriam, Gwiazdo Nowej Ewangelizacji - prowadź nas! Dziękujemy serdecznie! 
Rafał napisał/a 7 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji 36-letniego księdza Sebastiana Heliosza, który dostał wylewu, aby dobry Bóg go uzdrowił.
Rafał napisał/a 7 maja 2019:
W intencji mojej rodziny aby szatan się w niej nie panoszył.
katarzyna napisał/a 6 maja 2019:
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, uwolnienia od złego i szkodliwych przyjaźni.
Paweł B. napisał/a 6 maja 2019:
Maryjo wyproś u Syna łaskę wyremontowania cieknącego dachu... Jezu, Tobie to oddaję, Ty się tym zajmij. Mamo, miej w opiece siostry felicjanki. Amen.
Dawid napisał/a 5 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wyciszenia trudnej sprawy i o pokój serca.
Kasia napisał/a 5 maja 2019:
Proszę o opiekę i łaskę zdrowia dla mojej rodziny i mojej siostry. Matko Boża, Panie Jezu, Święty Józefie módl się za nami.
Hanna napisał/a 5 maja 2019:
Proszę o modlitwę za moje zdrowie bym znowu chodziła jak kiedyś po astroskopi biodra... Dziękuję.
Marta napisał/a 5 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Elżbiety z nowotworu i licznych przerzutów. O potrzebne łaski na ten trudny czas choroby.
Kornelia napisał/a 5 maja 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego chrześniaka Oliviera o łaskę zdrowia i uzdrowienie w jego chorobie o dar hormonu wzrostu by mógł normalnie rosnąć i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Szczęść Boże.