Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
943 wpisy.
Barbara napisał/a 5 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Bożena napisał/a 3 stycznia 2019:
Matko Boża - błagam Cie - spraw aby 7 letni Krzyś wyzdrowiał.
Danuta napisał/a 3 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej spokojnej pracy u dobrych ludzi.
Basia napisał/a 2 stycznia 2019:
O uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej, depresji i myśli samobójczych, o uwolnienie od wypływów złych duchów.
Anka napisał/a 2 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wyzwolenia mnie z bezrobocia, problemów finansowych i samotności.
Joanna napisał/a 2 stycznia 2019:
Dobry Boże, pochylam się przed Tobą i proszę, aby na chłopaka, którego kocham spłynęły łaski zrozumienia i aby podjął właściwą decyzje w stosunku do mnie. By Duch Święty pokierował jego myślami na to co słuszne. Błagam o szczęśliwe dla mnie rozwinięcie sytuacji. Proszę, dla Kamila o łaski miłości i wybaczenia.
Joanna napisał/a 2 stycznia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji chłopaka, którego kocham, aby podjął słuszną decyzję w stosunku do mnie, aby Bóg pokierował jego czynami i dobrymi myślami.
Katarzyna napisał/a 1 stycznia 2019:
Błagam o modlitwę za Duszę Artura W. Bardzo potrzebuje Naszej modlitwy. Bóg zapłać
Ewa napisał/a 1 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za dobry wynik badań mamy, szybki i szczęśliwy poród dla siostry. Dla mnie o dobrego męża oraz za spokój duszy zmarłego Roberta.
krystyna napisał/a 1 stycznia 2019:
Najdroższy Jezu ulituj się nad Nimi, o łaskę błogosławieństwa dla moich znajomych o łaskę wytrwania w związku. Panie miej ich w swojej opiece.
Patrycja napisał/a 1 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji, aby w moim lewym oku ustąpiła wada wzroku, abym zaczęła widzieć ostro. Bóg zapłać!
Kamilla napisał/a 31 grudnia 2018:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencjach: - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców Haliny i Stanisława. - o zdrowie dla siostry Agnieszki i siostrzeńca Marka. - o zdrowie dla Kamili, znalezienie pracy w oświacie jako nauczyciel przez Kamilę. - o pokój w kraju.
Kamilla napisał/a 31 grudnia 2018:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencjach: - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców Haliny i Stanisława. - o zdrowie dla siostry Agnieszki i siostrzeńca Marka. - o zdrowie dla Kamilli, znalezienie pracy w oświacie jako nauczyciel przez Kamillę.
Kamilla napisał/a 31 grudnia 2018:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencjach: - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców Haliny i Stanisława. - o zdrowie dla siostry Agnieszki i siostrzeńca Marka. - o zdrowie dla Kamilli, znalezienie pracy w oświacie jako nauczyciel przez Kamillę. - o pokój w kraju i na świecie.
Wiktor napisał/a 31 grudnia 2018:
Błagam o uratowanie mojego małżeństwa.
Malgorzata napisał/a 30 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę o poprawienie mojej sytuacji finansowej, napisanie jak najlepszego licencjatu, znalezienie pracy, o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie.
Janina napisał/a 30 grudnia 2018:
Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.
Teresa napisał/a 30 grudnia 2018:
Bardzo dziękuję za modlitewne wsparcie. Kolejny raz bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji wnuczki Zosi. Wnuczka ma 40 dni i juz drugi raz jest w szpitalu . Blagam o modlitwę w intenji zdrowia Zosi i moc Duch Świętego dla jej rodziców Moniki i Sławka. Z darem modlitwy - Teresa
Joanna napisał/a 30 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej
Marta napisał/a 30 grudnia 2018:
Proszę o uzdrowienie teściowej, która jest po zawale, o zdrowie dla mojej mamy oraz uzdrowienie mnie z nerwicy. Dziękuję Ci Panie, że doświadczam Twojego działania każdego dnia mojego życia