Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1150 wpisów.
Maia napisał/a 22 lutego 2019:
Za siostrę Zbigniewę Balcer, za jej opiekę i poświecenie.
Norbert napisał/a 22 lutego 2019:
Błagam o cudowne uzdrowienie Agnieszki, o wyjście z choroby nowotworowej.
Iwona napisał/a 22 lutego 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość.
Paweł i Kinga napisał/a 22 lutego 2019:
O cud uzdrowienia oka dla syna Nikodema. Bóg zapłać.
Paweł napisał/a 22 lutego 2019:
Za wszystkie siostry felicjanki o potrzebne łaski i wytrwałość, w podziękowaniu za modlitwę którą nam wszystkim ofiarują.
Adam napisał/a 22 lutego 2019:
Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w bardzo ważnej sprawie.
Ada napisał/a 21 lutego 2019:
Proszę o powrót do Kościoła Jakuba. Już raz uprosiłam u bł. Marii Angeli Truszkowskiej tę prośbę. Ale ponownie proszę, bo od 2 lat ponownie mam ten problem.
Grzegorz napisał/a 21 lutego 2019:
Za narzeczonych Małgorzatę i Grzegorza, aby poukładali swoje życie zgodnie z wolą Boga. O odwagę i otwartość do dalszego budowania związku, o umocnienie i wzrost miłości, o pokonanie trudów i przeciwności losu. O zamknięcie przeszłości, o rozwiązanie wszystkich problemów. O błogosławieństwo dla nich, jak również dziecka Piotra.
Grazyna napisał/a 21 lutego 2019:
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zleceń na pracę. Bóg zapłać za modlitwę.
Piotr napisał/a 21 lutego 2019:
Proszę o zdrowie i poukładanie każdej sprawy.Bł. Mario Angelo chroń mnie od złego. Dziękuję za wszystko co mi już wyjednałaś u Pana Boga. Dziękuję za szczęście, którym mnie obdarzasz.
Paulina napisał/a 21 lutego 2019:
Proszę o modlitwę w intencji całkowitego cudownego uzdrowienia córeczki Nadii Marii. Bóg zapłać ❤️
Anna napisał/a 21 lutego 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Żanety aby w jej życiu wypełniła się wola Boża.
wiesia napisał/a 21 lutego 2019:
Polecam moją mamę Danutę, jej chore oczy i serce, o zmniejszenie bólu fizycznego, proszę o dar radości i optymizmu dla niej.
Mariola napisał/a 21 lutego 2019:
O uzdrowienie mnie z choroby pęcherza moczowego. Bóg zapłać.
Ala napisał/a 20 lutego 2019:
O potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny.
Żona napisał/a 20 lutego 2019:
Proszę o potrzebne siły w walce duchowej dla męża Stanisława oraz za ojca Mateusza, egzorcystę, który ma pomóc rodzinie i dzieciom.
matka napisał/a 20 lutego 2019:
Proszę o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego i straż Aniołów dla syna Dawida w dniu jego 26 urodzin.
sabina napisał/a 20 lutego 2019:
Proszę w intencji uzdrowienia duszy i ciała dla syna Michała, który ma nerwicę natręctw, nie może uczyć się ani pracować, a egzorcysta twierdzi, że podłoże choroby jest duchowe.
Klaudia napisał/a 20 lutego 2019:
Za pełne nawrócenie męża Darka do Boga, uwolnienie go od zła, ratowanie i uzdrowienie naszego małżeństwa, nawrócenie naszych rodzin i uwolnienie nas i naszych rodzin od zła.
Michał napisał/a 19 lutego 2019:
Proszę Cię Matko Boża o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.