Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Monika napisał/a 25 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Rafała, który dowiedział się, że ma nowotwór złośliwy jelita grubego, o zdrowie i potrzebne łaski dla niego i rodziny.
Paweł napisał/a 25 stycznia 2019:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Zwracam się z ogromną prośbą o pilną modlitwę w intencji mojej mamy Anieli, która od co najmniej półtora roku poddawana jest cierpieniom duchowym i fizycznym. Szczęść Boże, syn Paweł.
ANNA napisał/a 24 stycznia 2019:
PODZIĘKOWANIE przede wszystkim za otrzymane łaski, opiekę i prowadzenie Ducha Świętego. Proszę o modlitwę za męża Tomka o uwolnienie od opętania (ma stwierdzone) oraz jego nawrócenie, zdrowie (podejrzenie chłoniaka) powrót do nas oraz o uzdrowienie dusz, pokój serca, wybaczenie sobie i innym, dobre relacje z Bogiem i Maryją, o Dary Ducha Świętego uwolnienie od zniewoleń i uzależnień. O potrzebna łaski dla mnie i dla dzieci.
Iwona napisał/a 24 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i ożywienia mojego małżeństwa z Piotrem. Aby w sercu mojego męża zagościła miłość do mnie. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża. O uwolnienie go od złych nawyków i od ludzi sprowadzających go na drogę grzechu. Proszę o modlitwę aby zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą. Proszę też o modlitwę za tą kobietę o uwolnienie jej od uczuć skierowanych do mojego męża.
Dorota napisał/a 24 stycznia 2019:
Bardzo proszę Siostry o wsparcie modlitewne i wyproszenie dla mnie daru poczęcia upragnionego dziecka. Proszę również o Boże Błogosławieństwo dla mojego małżeństwa i rodziny.
Monika napisał/a 24 stycznia 2019:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Edytę. O poznanie głównej przyczyny zniewolenia. O dobre relacje z jej mamą i całą jej rodziną. O siły do walki dla Niej i egzorcysty, który bardzo stara się jej pomóc.
Krystyna napisał/a 24 stycznia 2019:
Proszę o łaskę wiary dla Mamy. Proszę o modlitwę w intencji Sylwii, aby dokonywała mądrych wyborów życiowych.
Damian napisał/a 24 stycznia 2019:
Błagam o modlitwę za moją żonę Martynę i naszą ciążę 31 tydzień. Błagam o pełne zdrowie dla mojej żony. Zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe. Błagam o dojrzałość emocjonalną, psychiczną, Boży pokój, Ducha Świętego i Jego 7 darów, gorącą akceptowalną miłość między mną a moją żoną oraz o opiekę Boga i jego aniołów i świętych. Bóg zapłać!
Aneta napisał/a 23 stycznia 2019:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Janusza.
Bogumiła napisał/a 23 stycznia 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencjach które powierzam Panu Jezusowi Chrystusowi przez wstawiennictwo NMP, zwłaszcza te w sprawach trudnych i beznadziejnych...Bóg zapłać.
Damian napisał/a 23 stycznia 2019:
Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła. O pełne zdrowie dla nich, o Ducha Świętego i Jego 7 darów, znacznie więcej pieniędzy, rozwiązanie ich trudnych problemów, spraw, wyjście z kryzysowych ciężkich sytuacji, dobrych ludzi na drodze oraz o potrzebne łaski. Bóg zapłać !
Ewa i Ela napisał/a 22 stycznia 2019:
Proszę w intencji Bogu wiadomej. Proszę o wysłuchanie tej intencji, jeśli jest zgodna z Wolą Boga. Bóg zapłać.
Gosia napisał/a 22 stycznia 2019:
Kochana Matko Angelo proszę o zdrowie dla mojej mamy i szczęście w pracy dla Macieja, a dla Ewy i Aleksandry o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę w każdej chwili życia. Bóg spłacić za dar modlitwy. Szczęść Boże!
Kasia napisał/a 22 stycznia 2019:
Błagam o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu dobrej pracy, w której będę szanowana i doceniana.
GRAZYNA napisał/a 22 stycznia 2019:
JEZU MÓJ KOCHANY, PRZEZ TWOJE RĘCE, PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEGO WNUCZKA BRUNONKA - PROSI ZATROSKANA BABCIA. POZDRAWIAM WSZYSTKIE SIOSTRY.
Grazyna napisał/a 22 stycznia 2019:
O nawrócenie dla mnie.
Marcin napisał/a 22 stycznia 2019:
Proszę siostry o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej. Pozdrawiam serdecznie siostry - Marcin.
Sylwia napisał/a 21 stycznia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę, aby Bóg pobłogosławił mi dobrym mężem. Niech Jego opatrzność kieruje moim życiem aby nasze drogi się już spotkały, a my przyjęli dar miłości. Proszę też o szczere pojednanie, chęć dania sobie miłości, troski, łagodności i szacunku dla mnie i Marcina. Amen.
Martyna napisał/a 21 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę o ulgę w cierpieniu, zaufanie Bogu, szybki powrót do zdrowia - prawidłową diagnozę lekarza i dobrze dobrane leki bez skutków ubocznych. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, aby relacje w mojej rodzinie uległy znacznej poprawie. Bóg zapłać.
Grzegorz napisał/a 21 stycznia 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę, o owocne rekolekcje ewangelizacyjne z O. Antonello Cadeddu - ,,Przyjdźcie do Mnie wszyscy" dla uczestników i organizatorów w parafii p.w. Ducha Świętego w Zambrowie, Wspólnota ,,JUDA" które odbędą się w dn. 22-24 lutego 2019. Bóg zapłać za modlitwę. My, jako wspólnota również będziemy modlić się o wszelkie łaski, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla waszego zgromadzenia.