Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Antonina napisał/a 11 czerwca 2019:
Proszę o pilną i intensywną modlitwę za Antoninę z Gliwic o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, zbawienie duszy i nawrócenie na drogę Bożą. Bardzo dziękuję.
Paulina napisał/a 11 czerwca 2019:
O zdanie ostatniego egzaminu.
Lucia napisał/a 10 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w celu rozwiązania problemów zdrowotnych, problemów gospodarczych i pracy. Lucia z Włoch.
paulina napisał/a 10 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za Marcina o potrzebne łaski do walki z kryzysem, przyjęcie życia takim jakie jest, przebaczenie, odnalezienie sensu i pokoju serca, o uzdrowienie z achalazji oraz o dobre przeżycie kryzysu małżeńskiego.
Anna napisał/a 9 czerwca 2019:
Proszę o pomyślne wyniki badań guza mózgu i siły do walki z chorobą dla Jerzego, całkowity powrót do zdrowia, wiarę i nadzieję w lepsze jutro, a także o spokój i błogosławieństwo dla najbliższych. Matko wyproś nam u Twojego syna potrzebne mu łaski. Jezu ufam Tobie!
Beata napisał/a 9 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za Czarka, który każdej nocy zmaga się z demonicznym nękaniem o uwolnienie go.
Karina napisał/a 9 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Piotra. Aby dobry Bóg otworzył jego serce i obdarzył łaską nawrócenia.
Anna napisał/a 8 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca męża Tomasza jego uwolnienie, nawrócenie i powrót do rodziny oraz o przerwanie węzłów sił zniewalających męża. Bóg zapłać.
nela napisał/a 8 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę, by natrętne myśli całkowicie zniknęły.
Krzysztof Wrzos napisał/a 7 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za Wiolę moją córkę ma 25 lat, zdiagnozowano chorobę której nie można leczyć jest bardzo źle, pozdrawiam serdecznie - Krzysztof.
Justyna napisał/a 7 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę za Miłosza o łaskę zdrowia dla niego. Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.
Wojciech napisał/a 7 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę, o siłę do walki gdy przyjdą silne pokusy oraz o szczęśliwe rozwiązanie trudnej sytuacji. Ks. Wojciech. Bóg zapłać.
beata napisał/a 6 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę wstawiennicza o uzdrowienie mojego syna Łukasza, proszę pomóżcie nam, lekarze nie widzą już żadnych szans ale ja wierze, że Dobry Bóg wysłucha naszych próśb i uzdrowi nam syna, proszę.
Dorota napisał/a 6 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, powrót Jacka do domu od tej kobiety i jego nawrócenie.
Damian napisał/a 6 czerwca 2019:
Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za moją siostrę Ewelinę o zdrowie dla niej, prace, rozum, Ducha Świętego i Jego 7 Darów, dobrych ludzi na drodze, rozwiązanie trudnych problemów, wyjście z kryzysowych sytuacji oraz o potrzebne łaski Bogu wiadome.
Joła napisał/a 5 czerwca 2019:
Błagam o gorącą modlitwę przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z prośbą o zakwalifikowanie i bezpieczną operację oraz szybki powrót do zdrowia dla 4 letniej Karolinki, a także o spokój i błogosławieństwo dla najbliższych. Jezu ufam Tobie!
Karolina napisał/a 5 czerwca 2019:
O światło Ducha Świętego i odwagę w podjęciu życiowych decyzji. O pomoc w kwestiach finansowych.
Agnieszka napisał/a 5 czerwca 2019:
Kochane siostry bardzo proszę o modlitwę o moje uzdrowienie fizyczne, duchowe i całego mojego życia od poczęcia oraz o łaskę dobrej pracy. Bóg zapłać.
Katarzyna napisał/a 5 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogów moich braci, pomyślnego załatwienia spraw sądowych i Opieki Bożej nad całą rodziną.
Aneta napisał/a 5 czerwca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i mieszkania przez Magdalenę i Sebastiana.