Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
852 wpisy.
Michał napisał/a 17 grudnia 2018:
Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz łaskę wiary dla żony Magdaleny oraz syna Jakuba.
Joanna napisał/a 17 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę o zdrowie, pokój, uwolnienie i obronę mnie i dzieci Kamila i Kingę od zła wszelkiego, od przekleństw, uroków, złorzeczeń, przemocy, od chorób, o ochronę Boża i pomoc w codzienności i siły, o pomoc dla mnie w sprawach finansowych, o samochód i dar bezpiecznego go prowadzenia abym mogła lepiej służyć bliźnim i częściej jeździć na nabożeństwa charyzmatyczne, które sa tak daleko- jeśli Bóg pozwoli,o dary i owoce Ducha Św, o nawrócenie męża, we wszystkim prosze o pomoc i prowadzenie Boże i Maryii, Bóg zapłać!
Magdalena napisał/a 17 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji Magdaleny i Daniela.
Jacek napisał/a 17 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę z całego serca w intencji przemiany mojego życia rozwiązanie problemów, sprzedaż domu wyjście rodziców ze spirali długów, zdrowie, silną wiarę dla rodziców, rozwiazanie trudnych sytuacji które noszę w sercu,pracę, wybór właściwej drogi życiowej i zawodowej oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
Monika napisał/a 16 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji żeby moja córka była przy mnie żeby mi nikt jej nie zabrał (żebyśmy zawsze były razem) i zebym wygrala na rozprawie rozwodowej. Prosze cie o pomoc w ograniczeniu praw rodzicielsk8ch mojemu mężowi bo jest alkoholikiem.
U. napisał/a 16 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Przemka, aby Pan Bóg poprowadził go drogą, która wskaże mu co jest ważne w życiu i pozwoli mu dostrzec swoje błędy i zrozumieć co powinien zmienić w swoim życiu, aby stać się lepszym człowiekiem. Proszę o łaskę dojrzałości duchowej dla niego, aby umiał podejmować właściwe decyzje. Proszę także w intencji Grażyny o ratowanie jej małżeństwa przed rozwodem.
Teresa napisał/a 16 grudnia 2018:
Z ufnościa i nadzieja proszę gorąco o modlitwe w intencji córki Alejsandry, o pomoc i błogosławieństwa Matki Bożej ,znalezienie drogi życia, łaskę pięknej opartej na wzajemnym szacunku miłości. Uwolnienia ze zranien,zdrowie psychiczne i fizyczne Matko Przenajswietsza,Matko Pięknej miłość weź moje dziecko w swoją opieką, okaz jej swoje miłosierdzie
agnieszka napisał/a 16 grudnia 2018:
Miłosierny Jezu proszę o światło Ducha Św, pokój w sercu i łaskę opanowania stresu w czasie jutrzejszej rozmowy z Kierownikiem i współpracownicami. Najukochańszy Jezu proszę aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie. Jezu proszę o odmianę serca koleżanek aby zrozumiały jaki ból zadają swoim postępowaniem.
Janina napisał/a 14 grudnia 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Zbyszka który najprawdopodobniej jest zniewolony przez demony.
Helena napisał/a 12 grudnia 2018:
Matko Boża, proszę o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła i przemiany życia dla Heleny.
GRAŻYNA napisał/a 12 grudnia 2018:
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI SYNA PIOTRA O UZDROWIENIE CIAŁA, DUSZY I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO, O MIŁOŚĆ I ZDROWIE W RODZINIE, O ŁASKI PRZEBACZENIA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.
Ewa napisał/a 11 grudnia 2018:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za siostrę. O lekki poród dla niej, o dobre decyzje lekarza. Opiekę Bożą dla maleństwa. Proszę też o dobry wynik biopsji dla mamy.