Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1218 wpisów.
wiesia napisał/a 25 marca 2019:
Miłosierny Boże polecam ludzi którym jest mi trudno przebaczyć, tych co mnie wykorzystywali, poniżali, przez Serce Maryi i św. Józefa proszę o łaskę przebaczenia, pokory i skruchy dla mnie, o uwolnienie od pychy i zazdrości.
Katarzyna napisał/a 25 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w wierze, łaskę życia w Duchu Świętym i uzdrowienie kręgosłupa oraz o łaskę nawrócenia dla Andrzeja, Kamilka i Kuby oraz całej rodziny.
Marta napisał/a 25 marca 2019:
Proszę o dar modlitwy w intencji brata Michała, o łaskę nawrócenia na drogę którą prowadzi do Jezusa Chrystusa. Roztocz Maryjo swój płaszcz nad całą jego rodziną. Błogosław każdego dnia.
Mirosława napisał/a 24 marca 2019:
O Boże Błogosławieństwo szczęśliwy przebieg operacji szybki powrót do zdrowia dla mamy Teresy. Bóg zapłać.
edek i renata napisał/a 24 marca 2019:
Za moje małżeństwo 30 letnie, zdrowie i koleżankę i za przyjaciółkę Martę z osiedla Borelowskiego z Przemyśla.
Jadwiga napisał/a 23 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Henryka i osoby z nim związanej, aby się nawrócili, otwarli na miłość, potrafili się porozumieć i żyli zgodnie z duchem Ewangelii.
Katarzyna napisał/a 22 marca 2019:
Proszę o szczerą miłość wzajemną dla Mateusza i Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa; uzdrowienie Doroty z nowotworu.
Halina napisał/a 22 marca 2019:
Szczęść Boże! Dziękuję i proszę nadal za Jakuba modlitwę o całkowite uzdrowienie z epilepsji i upośledzenia psychoruchowego, poprawna mowę, żeby był zdrowym chłopcem. Jezus uzdrawia jego i Chwała Jezusowi za to co czyni w Jakuba życiu. Mama.
Tomek napisał/a 22 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji taty który czeka na operację o zdrowie i Boże Błogosławieństwo.
Barbara napisał/a 22 marca 2019:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Ewelina napisał/a 21 marca 2019:
Proszę o modlitwę za moją córkę Milenę, aby odzyskała wiarę w Boga i za mnie, żebym miała siłę przybliżać ją do Pana Boga.
Janina napisał/a 21 marca 2019:
Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.
Krystyna napisał/a 21 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji syna Tomka o łaskę nawrócenia, spowiedź. O czystą, piękną miłość na całe życie.
Aleksandra napisał/a 20 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie Pawła. Bóg zapłać!
Iwona napisał/a 20 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby Bóg przemieniał i uzdrawiał nasze serca.
Agnieszka i Mariusz napisał/a 19 marca 2019:
Panie Jezu, prosimy Cię pokornie o pomoc w sprzedaży domu, jeśli nie jest to sprzeczne z Twoją Wolą.
Ewa napisał/a 19 marca 2019:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z zapalenia stawów kolanowych i skokowych oraz bólu w prawej pachwinie. Z Panem Bogiem !+
Weronika napisał/a 19 marca 2019:
Błagam o modlitwę za zdrowie Józia przebywającego w szpitalu i jego mamę Olę.
Michal napisał/a 19 marca 2019:
Proszę o łaskę uwolnienia od długów finansowych. Bóg zapłać.
Elżbieta napisał/a 18 marca 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Agnieszki aby zdała do następnej klasy. Bóg zapłać.