Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Mama napisał/a 4 sierpnia 2019:
Mateńko, błagam ulituj się nad samotnością córek i obdarz je piękną miłością katolicką.
Mateusz napisał/a 4 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca i opamiętania dla mojej dziewczyny Ani. Boże spraw, aby do mnie wróciła. Proszę o uzdrowienie relacji między nami, miłość i zawarcie małżeństwa.
Teresa napisał/a 4 sierpnia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego ks. Jerzego. Proszę również o modlitwę w intencji samotnej 88 - letniej p. Gieni o szybkie przyznanie jej miejsca w domu opieki.
Kornelia napisał/a 4 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojego chrześniaka Oliviera, by Matka Boska każdego dnia otaczała go swoją opieką, a miłosierny Pan Bóg mu błogosławił i dawał siły na każdy dzień w walce z pokonywaniem różnych trudności. Bóg zapłać.
Władysława napisał/a 4 sierpnia 2019:
Maryjo, bądź patronka Wyborów Parlamentarnych 13 października. Porusz sumienia Polaków i spraw cud przemiany Ducha Narodu Polskiego. Chroń naszą Ojczyznę przed zalewem zła wewnętrznego i zewnętrznego, okryj nas płaszczem Swej opieki.
Liza napisał/a 4 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za moją umierającą mamę Barbarę.
Mateusz napisał/a 3 sierpnia 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji Bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Kasia napisał/a 3 sierpnia 2019:
Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji w Krościenku - o światło Ducha Świętego dla prowadzących oraz uczestników.
Adam napisał/a 3 sierpnia 2019:
O uzdrowienie psychiczne i racjonalne myślenie. Abym nie brał więcej kredytów i spłacił szczęśliwie moje dotychczasowe długi. O uwolnienie od nałogu hazardu.
Edyta napisał/a 2 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za zmarłego teścia, o nawrócenie męża, o zdrowie dla całej rodziny.
waldek napisał/a 1 sierpnia 2019:
Proszę o wsparcie modlitewne za żonę Annę, aby opuścił ją zły duch, nienawiść, by przestała czynić zło, dotrzymała przysięgi małżeńskiej. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 31 lipca 2019:
Najukochańsza Mateńko proszę o światło Ducha Świętego, pokój w sercu, błogosławieństwo i łaskę opanowania stresu w czasie przesłuchania w sądzie.
Marcin napisał/a 31 lipca 2019:
Jezu ufam Tobie
Mateusz napisał/a 31 lipca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji ponownego rozpalenia miłości Ani i Mateusza oraz uzdrowienia ich relacji i powrotu do związku.
Teresa napisał/a 31 lipca 2019:
Z prośbą o uzdrowienie, uwolnienie dla Pawła
Gres napisał/a 30 lipca 2019:
Błagam o modlitwę o uwolnienie mojego męża Krzysztofa z patologicznego syndromu zbieractwa i zakupoholizmu. Bóg zapłać.
Marek napisał/a 30 lipca 2019:
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę uproś u Twego Syna łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Mamy.
Patrycja napisał/a 30 lipca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie: ochronę podczas pomagania mojej przyjaciółce w walce ze złym. Bóg zapłać!
Ola napisał/a 30 lipca 2019:
Proszę o modlitwę o nawrócenie Maćka - by odnalazł Jezusa, wrócił do Kościoła i został uwolniony od nałogów i grzechów, w których trwa. Także o uzdrowienie zranień, o przyjaciół, którzy będą go wspierać w dobrym, o zdrowie, siły, lepszą pracę, miłość do samego siebie - i wszystko, czego chce dla niego Bóg. Bóg zapłać +
Karolina napisał/a 29 lipca 2019:
W intencji Kościoła w Polsce o jedność i odwagę w głoszeniu prawdy, aby pozostał światłem naszego narodu.