Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1057 wpisów.
Marcin napisał/a 7 marca 2019:
Proszę siostry o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej. Pozdrawiam serdecznie - Marcin.
Iwona napisał/a 7 marca 2019:
O pojednanie, dobro, miłość, wierność i uczciwość w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o nie wtrącanie się osób trzecich.
Ania napisał/a 6 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę uzdrowienia mojego taty Władysława z nowotworu złośliwego.
Paulina napisał/a 6 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji całkowitego uzdrowienia córeczki Nadii Marii ❤️ Bóg zapłać
Iwona napisał/a 6 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość. Aby mój mąż zakończył chorą znajomość jaką utrzymuje z inną kobietą.
Ula napisał/a 6 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa przechodzącego kryzys, o ducha przebaczenia dla męża.
Katarzyna napisał/a 5 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za moją chorą mamę, aby ulżyć jej bólu, oraz za mnie, żebym wyszła z chorób od kilku lat mnie meczących. Bóg zapłać za modlitwę.
Katarzyna napisał/a 5 marca 2019:
Proszę pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Spraw o Boże, abym dała sobie radę i odzyskała wiarę we własne siły. Otocz mnie Boże opieką i postaw na mojej drodze dobrych ludzi.
Katarzyna napisał/a 5 marca 2019:
Dziękuję za moją rodzinę i za wszelkie łaski jakie na nas spływają. Bardzo proszę o zdrowie dla moich dzieci Helenki i Miłosza, męża Zbyszka oraz o siłę i zdrowie dla mamy.
LSE napisał/a 5 marca 2019:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 22-24.03.2019 r. Niech Dobry Bóg obdarzy kursantów oraz członków ekipy potrzebnymi łaskami i zrealizuje Swoje dzieło w uczestnikach. Bóg zapłać. LSE Miriam.
S.Agnieszka napisał/a 5 marca 2019:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji Ojca Klaudiusza o święte przeżycie Wielkiego Postu, światło Ducha Świętego na czas wszystkich głoszonych konferencji, nieustanną opiekę Niepokalanej i ogromną ochronę Aniołów Stróżów.
Adam napisał/a 5 marca 2019:
Za Magdalenę o zdrowie szczęście błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej dla niej aby wyzdrowiała i nie miała zwyrodnienia kolana i osteoporozy.
Ryszard napisał/a 5 marca 2019:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia w naszej rodzinie ostatnio tak bardzo doświadczonej próbami. Oby następne wizyty w szpitalu przyniosły wreszcie poprawę.
Józef napisał/a 5 marca 2019:
Bogu niech będą dzięki za życie syna Rafała po tragicznym zdarzeniu. Proszę o uzdrowienie, prawidłowy rozwój i Bożą łaskę na dalsze życie. Proszę aby go Bóg strzegł od wszelkich złych zdarzeń w jego życiu oraz bronił od szatana i złych mocy. Bogu polecam ludzi którzy udzielali mu pomocy, okazują życzliwość oraz się modlą za niego, niech Bóg im błogosławi. Szczęść Boże.
Fryderyk napisał/a 4 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Jezu Kochany pomóż mi. Pomóż mi znaleźć dobrą pracę, abym dał radę pracować bez bólu. Aby nikt mnie już nie skrzywdził. Jezu, proszę Cię o dobre dni. Miej mnie w swojej opiece.
Adrian napisał/a 4 marca 2019:
Proszę o modlitwę - o znalezienie dobrze płatnej, stałej pracy w Londynie. O rozeznanie woli Bożej dla mnie. O dobrą żonę, siły, rozum Boży, jasność umysłu, zdrowie.
Tadeusz napisał/a 4 marca 2019:
Proszę serdecznie o modlitwę w następującej intencji: o pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia. Operacja ma być jutro tj. piątego marca. Bóg zapłać za modlitwę. Tadeusz.
Rafał napisał/a 4 marca 2019:
W intencji Kasi o pokój i radość serca oraz obfitość łask Bożych dla jej małżeństwa.
Stanisław napisał/a 3 marca 2019:
Proszę pokornie o modlitwę za moją córkę Monikę, aby dobry Bóg miał ją w swojej opiece, aby zachował ją w zdrowiu duszy i ciała. Proszę o siły, radość życia dla niej, by pozostawała nieustannie w mocy i łasce Ducha Świętego. Proszę o chęci i zdolności do nauki, aby pomyślnie ukończyła szkołę i dokonywała dobrych, zgodnych z wolą Bożą wyborów. Całe jej życie zawierzam Bogu w Trójcy Jedynemu przez Niepokalane Serce Maryi. Proszę o modlitwę za moją żonę, o Bożą opiekę dla niej, siły do życia, wiarę, nadzieję i miłość. Proszę za mojego tatę o spokojną i pogodną starość dla niego, o zbawienie duszy dla mojej mamy. Proszę aby Dobry Bóg miał w opiece wszystkie moje siostry, ich dzieci i mężów. Siebie samego Bogu zawierzam i o Jego błogosławieństwo proszę. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka napisał/a 3 marca 2019:
W intencji Bogu wiadomej.