Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane zostanę przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
1014 wpisów.
Weronika napisał/a 11 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia, o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder, a także aby udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko, a także o radość życia i pokój serca i Boże Błogosławieństwo.
Ewa napisał/a 11 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mnie i za wszystkich cierpiących.
Rafał napisał/a 11 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Jagody i Iwony o przebaczenie wszystkich zranień jakie im zadałem.
Wiktor napisał/a 11 marca 2019:
Błagam o uratowanie mojego małżeństwa.
Joanna napisał/a 10 marca 2019:
Błagam o modlitwę w intencji o uzdrowienie i uwolnienie od złego Aleksandry.
maria napisał/a 10 marca 2019:
Bardzo proszę o nowy dom i pracę dla mojego męża Mieczysława. Bóg zapłać!
Rafał napisał/a 10 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Moniki Kasprzyk o uleczenie wszelkich krzywd jakie mogłem jej wyrządzić.
Rafał napisał/a 10 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji dawnej mojej sympatii Agnieszki, aby wybaczyła mi wszystkie moje przewinienia i zaniechania wobec niej, wszystko czym mogłem ją zranić i zawieść.
Agata napisał/a 10 marca 2019:
Proszę o modlitwę za mojego syna Pawła, o jego uzdrowienie wewnętrzne, przemianę myślenia i stosunku do nauki, o pomyślne ukończenie szkoły, zdanie matury i rozpoznanie Bożej woli co do przyszłości. Proszę o ufność, nadzieję, siłę i cierpliwość dla mnie. Bóg zapłać za modlitwę.
Katarzyna napisał/a 10 marca 2019:
Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badań mojej mamy Marianny i uzdrowienie jej z guza piersi.
Radek napisał/a 9 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. Proszę także o modlitwę o uwolnienie mnie z nałogu alkoholowego, silnej nerwicy, bardzo poważnego problemu ze spaniem i ogromnych jak dla mnie długów finansowych.
Magdalena napisał/a 9 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa. Bóg zapłać.
Liza napisał/a 8 marca 2019:
Proszę o zdrowie, błogosławieństwo, opiekę Bożą, o odpuszczenie wszystkich win, grzechów, przewinień, o uzdrowienie z ciężkich chorób mojej kochanej mamy Barbary.
Julia napisał/a 8 marca 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego byłego chłopaka, aby wypełniła się wola Boża względem nas. Bóg zapłać.
Magdalena napisał/a 8 marca 2019:
Proszę o modlitwę o miłość męża Łukasza. O wybaczenie, zgodę i powrót do siebie. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 8 marca 2019:
Miłosierny Panie Jezu, błagam Cię o łaskę całkowitego i trwałego uzdrowienia z choroby nowotworowej. Panie Jezu spraw aby wyniki moich badań były dobre, a rak już nigdy więcej do mnie nie powrócił. Dodaj mi sił podczas chemioterapii, proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Szymona, o Twoje Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla całej rodziny, a zwłaszcza dla męża Tomka o łaskę zdrowia, o pokój na świecie i o pokój w ludzkich sercach oraz o potrzebne łaski dla wszystkich tych, którzy ich potrzebują, a zwłaszcza dla Madzi. Jezu Ufam Tobie.
Maria napisał/a 8 marca 2019:
O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej i dobre wyniki badań.
Marcin napisał/a 7 marca 2019:
Proszę siostry o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej. Pozdrawiam serdecznie - Marcin.
Iwona napisał/a 7 marca 2019:
O pojednanie, dobro, miłość, wierność i uczciwość w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o nie wtrącanie się osób trzecich.
Ania napisał/a 6 marca 2019:
Bardzo proszę o modlitwę uzdrowienia mojego taty Władysława z nowotworu złośliwego.