Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1459 wpisów.
Joanna napisał/a 29 sierpnia 2019:
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze dobrego Męża i błogosławieństwo.
Iwona napisał/a 29 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę o dobry rozwój mowy u Danielka i o zdrowie oraz potrzebne łaski. Bóg zapłać.
Marta napisał/a 28 sierpnia 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji zbliżających się młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych "Droga do Głębi Relacji", które odbędą się w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.
Adrian napisał/a 27 sierpnia 2019:
Matko Częstochowska proszę pomóż łaskę wiary dla mnie, dobrą pracę, stałą, dobrze płatną. O zdrowie, siły, rozum Boży, jasność umysłu, cierpliwości.
Ewa napisał/a 27 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę wstawienniczą za uzdrowienie 2 letniego Piotrusia z choroby (guz) oraz o siłę dla rodziców: Sylwii i Jędrzeja, o mądrych i rozważnych lekarzy oraz o przyjęcie woli Bożej. Podziękowanie Bogu za Jego wielką dobroć i miłosierdzie oraz Jego obecność. Z prośbą o opiekę Maryi oraz Jej wstawiennictwo do Syna o cudowne uzdrowienie Piotrusia.
Mery napisał/a 27 sierpnia 2019:
Bardzo serdecznie proszę o modlitwę wstawienniczą za moje małżeństwo, które wisi na włosku - mąż chce się rozwieźć. Mamy 2 dzieci 12 i 16 lat, jesteśmy 17 lat po ślubie. Źle mnie traktuje, przestał chodzić do kościoła i spowiadać się. Ma zaburzenia osobowości, które nie pozwalają mu się nawrócić. Błagam o modlitwę, póki jeszcze mieszkamy razem... Nasze cierpienie staje się chwilami nie do wytrzymania.
Adam hektor08@o2.pl napisał/a 26 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i bł. Matki Angeli Truszkowskiej o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać.
alicja napisał/a 26 sierpnia 2019:
Proszę o uwolnienie od wszelkich złych duchów i zniewoleń dla Darka, o nawrócenie i żywą wiarę dla niego, aby chciał leczyć swoją nerwicę i podjął terapię psychologiczną/farmakologiczną. Jezu Ty się tym zajmij.
Ewa napisał/a 25 sierpnia 2019:
Szczęść Boże! Polecam modlitwie zdrowie rodziców, rodzeństwa i ich dzieci. Dobre wyniki badań mamy oraz spotkanie dobrego i wartościowego człowieka na mej drodze.
Mirela napisał/a 25 sierpnia 2019:
Prosimy o modlitwę w intencji Wiesławy, która jest w ciężkim stanie i walczy o życie, o łaskę uzdrowienia oraz Miłosierdzia, by Pan Bóg przemienił w dobro tę trudną sytuację, a także o potrzebne łaski i pomoc dla rodziny.
Grzegorz napisał/a 25 sierpnia 2019:
O łaskę zdrowia dla mamy Krystyny.
Adam napisał/a 25 sierpnia 2019:
Strzeż, broń i chroń nie pozwól aby sąsiedzi i urzędnicy ponownie nas krzywdzili swoimi decyzjami. Daj mnie i mojej rodzinie siłę w dążeniu do prawdy.
Halina napisał/a 24 sierpnia 2019:
Maryjo, wspieraj moich synów każdego dnia i upraszaj dla nich błogosławieństwo Jezusa. Proszę za Pawłem.
Aneta napisał/a 23 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za Norberta o wytrwanie w powołaniu zakonnym
Katarzyna napisał/a 23 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę za Kacpra o uwolnienie od narkotyków i alkoholu i o łaskę poznania Jezusa. Kacper ma 18 lat. Jezu, ratuj!
Renata napisał/a 23 sierpnia 2019:
Z całego serca proszę o modlitwę za przemianę w sercu i umyśle mojego męża Michała, aby przestał dążyć do intercyzy i podziału majątku, aby wybrał ratowanie naszego małżeństwa, aby nie doszło do rozwodu tylko odbudowania naszej miłości, zaufania oraz szacunku. Amen.
Katarzyna napisał/a 22 sierpnia 2019:
Proszę o łaskę uwolnienia dla Tomasza
Michał napisał/a 22 sierpnia 2019:
W intencji zdrowia i obfitości! Proszę o modlitwę bo jest krucho. Niech Wam Dobry Bóg błogosławi+
Rafał napisał/a 20 sierpnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mamy o siłę i cierpliwość do znoszenia przeciwności i ciosów.
Aneta napisał/a 19 sierpnia 2019:
Proszę Siostry o modlitwę o głęboki pokój Boży dla mnie, uspokojenie myśli, uzdrowienie z wyczerpania oraz radość Bożą. Bóg zapłać.