Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1150 wpisów.
Jolanta napisał/a 1 maja 2019:
W pewnej intencji.
Norbert napisał/a 30 kwietnia 2019:
Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej.
Ela napisał/a 29 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji chorego Witka o łaskę powrotu do zdrowia, łaskę wiary nadziei i radości z życia.
Milena napisał/a 29 kwietnia 2019:
Szczęść Boże! Błagam o dar modlitwy za Wojtka prosząc o jego nawrócenie, by dłużej nie błądził i nie grzeszył.
Ludwika napisał/a 29 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego Szymona oraz o nawrócenie Anny i Łukasza.
maria napisał/a 29 kwietnia 2019:
Proszę o ratunek dla małżeństwa Pawła i Klaudyny, które po ludzku już nie istnieje. Proszę dla byłych małżonków o nawrócenie. Dziękuję.
Paulina napisał/a 28 kwietnia 2019:
O zdrowie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Agnieszki.
Krystyna napisał/a 27 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o modlitwę, aby wszystkie zwierzęta, które zostały po mojej Mamie trafiły w dobre ręce. Proszę o łaskę uzdrowienia zaburzeń psychicznych siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.
Iwona napisał/a 25 kwietnia 2019:
Dziękuję Ci Panie Jezu za wszystkie łaski, którymi obdarzyłeś moją rodzinę. Proszę o łaskę głębokiej wiary dla moich dzieci, aby nigdy nie odeszły od Ciebie Jezu. Chwała Panu.
Iwonka napisał/a 24 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za mojego tatę żeby się zmienił na lepsze, był dobry i o długie życie dla niego. Bóg zapłać.
Felicyta napisał/a 24 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Michaliny i Artura, Joanny i Jakuba - o uratowanie ich małżeństw, o powrót do Sakramentów Świętych. Proszę o modlitwę za Pawła - o ułożenie jego życia zgodnie z Wolą Bożą, o uwolnienie z uzależnień, chorób. Proszę o nawrócenie moich bliskich - Andrzeja, Magdaleny, Anny i ich rodzin, o żywą wiarę dla nich i łaskę modlitwy. Bóg zapłać!
Joanna napisał/a 23 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za Kamilka ochronę od wszelkiego zła, o obfite dary Ducha Świętego, o utwierdzenie go w wierze, pobożności i miłości Boga i Maryi. Bóg zapłać.
Matka napisał/a 23 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za syna o jego nawrócenie i przemianę życia.
Iwona napisał/a 23 kwietnia 2019:
O jedność, cierpliwość o uzdrowienie ran i wszystkiego co chore w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.
Marek napisał/a 23 kwietnia 2019:
Za Marka o umorzenie sprawy i nie postawienie zarzutów, abym zawsze był z moimi synami.
Magdalena napisał/a 23 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa - Magdaleny i Rafała o jego uzdrowienie i ocalenie, aby powróciła miłość, radość, pokój i wzajemne zrozumienie.
Mariusz napisał/a 23 kwietnia 2019:
O uzdrowienie mojej mamy z raka.
Rafał napisał/a 22 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego starszego brata.
Agnieszka napisał/a 22 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę za rodzinę, w której małżonkowie nie mogą się dogadać o łaskę pokoju dla nich, za Krzysztofa o uzdrowienie z depresji, za Barbarę i Łukasza o nawrócenie i by wzięli ślub kościelny.
Rafał napisał/a 22 kwietnia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich pogrążonych w nałogu alkoholowym, o łaskę zdrowienia dla nich.