Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2808 wpisów.
LSE napisał/a 5 marca 2019
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 22-24.03.2019 r. Niech Dobry Bóg obdarzy kursantów oraz członków ekipy potrzebnymi łaskami i zrealizuje Swoje dzieło w uczestnikach. Bóg zapłać. LSE Miriam.
S.Agnieszka napisał/a 5 marca 2019
Gorąco proszę o modlitwę w intencji Ojca Klaudiusza o święte przeżycie Wielkiego Postu, światło Ducha Świętego na czas wszystkich głoszonych konferencji, nieustanną opiekę Niepokalanej i ogromną ochronę Aniołów Stróżów.
Adam napisał/a 5 marca 2019
Za Magdalenę o zdrowie szczęście błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej dla niej aby wyzdrowiała i nie miała zwyrodnienia kolana i osteoporozy.
Ryszard napisał/a 5 marca 2019
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia w naszej rodzinie ostatnio tak bardzo doświadczonej próbami. Oby następne wizyty w szpitalu przyniosły wreszcie poprawę.
Józef napisał/a 5 marca 2019
Bogu niech będą dzięki za życie syna Rafała po tragicznym zdarzeniu. Proszę o uzdrowienie, prawidłowy rozwój i Bożą łaskę na dalsze życie. Proszę aby go Bóg strzegł od wszelkich złych zdarzeń w jego życiu oraz bronił od szatana i złych mocy. Bogu polecam ludzi którzy udzielali mu pomocy, okazują życzliwość oraz się modlą za niego, niech Bóg im błogosławi. Szczęść Boże.
Fryderyk napisał/a 4 marca 2019
Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Jezu Kochany pomóż mi. Pomóż mi znaleźć dobrą pracę, abym dał radę pracować bez bólu. Aby nikt mnie już nie skrzywdził. Jezu, proszę Cię o dobre dni. Miej mnie w swojej opiece.
Adrian napisał/a 4 marca 2019
Proszę o modlitwę - o znalezienie dobrze płatnej, stałej pracy w Londynie. O rozeznanie woli Bożej dla mnie. O dobrą żonę, siły, rozum Boży, jasność umysłu, zdrowie.
Tadeusz napisał/a 4 marca 2019
Proszę serdecznie o modlitwę w następującej intencji: o pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia. Operacja ma być jutro tj. piątego marca. Bóg zapłać za modlitwę. Tadeusz.
Rafał napisał/a 4 marca 2019
W intencji Kasi o pokój i radość serca oraz obfitość łask Bożych dla jej małżeństwa.
Stanisław napisał/a 3 marca 2019
Proszę pokornie o modlitwę za moją córkę Monikę, aby dobry Bóg miał ją w swojej opiece, aby zachował ją w zdrowiu duszy i ciała. Proszę o siły, radość życia dla niej, by pozostawała nieustannie w mocy i łasce Ducha Świętego. Proszę o chęci i zdolności do nauki, aby pomyślnie ukończyła szkołę i dokonywała dobrych, zgodnych z wolą Bożą wyborów. Całe jej życie zawierzam Bogu w Trójcy Jedynemu przez Niepokalane Serce Maryi. Proszę o modlitwę za moją żonę, o Bożą opiekę dla niej, siły do życia, wiarę, nadzieję i miłość. Proszę za mojego tatę o spokojną i pogodną starość dla niego, o zbawienie duszy dla mojej mamy. Proszę aby Dobry Bóg miał w opiece wszystkie moje siostry, ich dzieci i mężów. Siebie samego Bogu zawierzam i o Jego błogosławieństwo proszę. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka napisał/a 3 marca 2019
W intencji Bogu wiadomej.
Rafał napisał/a 3 marca 2019
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców o uleczenie relacji małżeńskich.
Rafał napisał/a 3 marca 2019
Proszę o modlitwę w intencji Pawła o uzdrowienie małżeństwa.
Rafał napisał/a 3 marca 2019
Proszę o modlitwę w intencji Anety o uleczenie jej małżeństwa.
Anna napisał/a 3 marca 2019
Bardzo proszę o modlitwę, aby Joachim wybaczył mi zło, które mu wyrządziłam, abym z pomocą Boga zmieniła się na lepsze i byśmy trwali na zawsze razem przed Panem Bogiem. Amen.
Agnieszka napisał/a 2 marca 2019
Proszę o dobre i pokojowe rozwiązanie sprawy mieszkaniowej, tak aby objawiła się Twoja chwała Boże i Twoje zwycięstwo. Proszę o dar pokoju serca, ufności, nadziei, światła oraz o wzajemne przebaczenie - dla wszystkich osób, zaangażowanych w tę sprawę.
Danuta napisał/a 1 marca 2019
Please pray for the change in my heart, deliverence and the healing of soul and mind so that I become a better wife and a mother and a godly, decent and humble woman, so that there will be peace in my family. Please pray for forgiveness, breaking curses within my family, for my fight with binge eating and alcohol, sleeping problems, for a good job for me and a good new flat, for forgiveness of my sins, for the souls in purgatory and of my dead ancestors. God bless you. (Proszę o modlitwę by odmieniło się moje serce, o uwolnienie i wyleczenie duszy, myśli, abym mogła stać się lepszą żoną i matką oraz pobożną, przyzwoitą i pokorną kobietą, co przyniesie pokój w mojej rodzinie. Proszę pomódlcie się o przebaczenie, zakończenie kłótni wewnątrz mojej rodziny, za moją walkę z upijaniem się i alkoholem, problemami ze spaniem, o dobrą pracę dla mnie i dobre nowe mieszkanie, o przebaczenie moich grzechów, za dusze w czyśćcu i za moich zmarłych przodków. Niech was Bóg błogosławi!)
Anna napisał/a 1 marca 2019
Proszę o modlitwę za mnie, bym weszła w swoje powołanie, bym wypełniła wolę Bożą w moim życiu. Bym umiała posługiwać się tym wszystkim co we mnie złożył na Jego większą chwałę, bym z mocą głosiła Jezusa. Amen.
Anna napisał/a 28 lutego 2019
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i Bożą ochronę, prowadzenie i błogosławieństwo dla rodziny Anny, a dla zmarłych o dar nieba.
Anna napisał/a 28 lutego 2019
Proszę o modlitwę aby pewnym ludziom nie udało się niecnym podejściem okraść nas z majątku. Proszę aby Pan nas chronił i strzegł przed wszelkim złem, zamętem i podstępem oraz o modlitwę o nawrócenie tych ludzi względem Boga i względem nas.