Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2609 wpisów.
Agnieszka napisał/a 15 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o udane rozwiązanie ciąży zagrażającej dziecku oraz matce, aby przestała cierpieć psychicznie i fizycznie.
M napisał/a 15 stycznia 2019
Proszę o potrzebne dary i owoce Ducha Świętego do przemiany życia i rozwiązania trudnych spraw.
M napisał/a 15 stycznia 2019
Bardzo proszę siostry o modlitwę za Agnieszkę i jej dzieci. O łaskę zdrowia i potrzebne łaski w czasie choroby dla Moniki i Bernarda. Także o uwolnienie od wszelkich schematów i swoich planów, o łaskę przebaczenia dla całej rodziny. Proszę o Boże Błogosławieństwo dla sąsiadów i ich bliskich, o przebaczenie, darowanie urazów, przemianę serca i życia.
Marta napisał/a 15 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojej Mamy. W czwartek czeka ją trudna operacja. Niech Pan Bóg ma ją w swojej opiece i prowadzi operujących lekarzy. Bóg zapłać.
Kasia napisał/a 15 stycznia 2019
Błagam o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.
s.Illona napisał/a 14 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnych spraw rodzinnych, o dar potomstwa dla Barbary i Łukasza oraz o załatwienie trudnej sprawy mieszkaniowej dla Jarosława. O nawrócenie. Bóg zapłać.
Jacek napisał/a 14 stycznia 2019
O pomyślną sprzedaż domu i Boże nowe miejsce dla rodziny, znalezienie pracy, rozwiązanie problemów finansowych i rodzinnych. O opiekę Maryi i Boże Błogosławieństwo, wiarę oraz zgodę w tym rudnym czasie dla całej rodziny. Również za zmarłą Krystynę Irenę i Leona.
Agata napisał/a 14 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za mojego syna Pawła, o wiarę dla niego, aby zerwał ze swoimi nałogami, zaczął się więcej uczyć i szczęśliwie zdał maturę, aby odnalazł swoją drogę zgodną z Bożym planem. Proszę o jego przemianę. Agata
Genowefa napisał/a 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za Genowefę i jej męża -Krzysztofa w 25 rocznicę zawarcia przez nich Sakramentu Małżeństwa oraz ich dzieci ( Edytę i Roberta) o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej a także o zdrowie psychiczne, fizyczne, duchowe, umysłowe. O zgodę, jedność, harmonię rodzinną i wszelkie łaski im potrzebne. Amen
Ala napisał/a 13 stycznia 2019
Za męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny.
Maria napisał/a 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia odpowiedniej pracy dla Mieczysława. Bóg zapłać.
Piotr napisał/a 13 stycznia 2019
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo serdecznie proszę o wsparcie mnie w modlitwach o nawrócenie dla Marcina. Z góry bardzo dziękuję za każde westchnienie w sprawie ratowania jego duszy.
Grazyna napisał/a 13 stycznia 2019
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania nowych zleceń na pracę dla mnie oraz o zdrowie dla mnie i dla mojej córki. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka napisał/a 13 stycznia 2019
Serdecznie dziękuję Panu Bogu za wszystkie otrzymywane łaski. Pokornie proszę o łaskę zdrowia dla moich kochanych Rodziców, a dla siebie o dobrego męża, na którego czekam tak długo.
Rafał napisał/a 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji Pani Wiesławy o uzdrowienie z nowotworu i potrzebne łaski.
Agnieszka napisał/a 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy.
Dorota napisał/a 13 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za cud uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej i wytrwałość i cierpliwość, siłę podczas pracy oraz zakończenie kłopotów finansowych i zdrowie dla całej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Dorota napisał/a 12 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za moją córkę Magdalenę, o dobrego męża dla niej, by już nie cierpiała samotności i depresji, by odzyskała radość życia i nie myślała o śmierci.
Robert napisał/a 11 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za moją kochaną przyjaciółkę Ewusie, która zmarła nagle podczas drogi do pracy na oddziale położniczym.
Karolina napisał/a 11 stycznia 2019
O nawrócenie Eweliny i jej rodziny, o uwolnienie męża od pornografii lub rozwiązanie tej trudnej sytuacji.