Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2656 wpisów.
Barbara napisał/a 4 lutego 2019
W intencji ciężko chorego Dariusza z prośbą o łaskę powrotu do zdrowia.
Nicola napisał/a 4 lutego 2019
Szczęść Boże. Jutro o 14.00 odbędzie się ważne spotkanie dotyczące naszej Wspólnoty, bardzo proszę o modlitwę.
Gosia napisał/a 4 lutego 2019
Proszę o modlitwę żebym znowu była sprawna ruchowo, nauczyła się chodzić, siedzieć itd. Szczęść Boże.
Weronika napisał/a 4 lutego 2019
Proszę o wsparcie w modlitwie o łaskę uzdrowienia z niedosłuchu prawego ucha, które pojawiło się po infekcji grypowej. Jezu Ufam Tobie, Kocham Ciebie. Zajmij się moim zdrowiem. Chcę słyszeć Twoje Słowa i dzielić się nimi z innymi. Proszę usłysz me wołanie. Weronika.
Jola napisał/a 4 lutego 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na nowotwór mózgu Pawła - prosi zrozpaczona matka. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Dariusza. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij. Amen.
Mariusz napisał/a 4 lutego 2019
O rentę dla Mariusza. O zdrowie dla Alicji, Krystyny, Ryszarda, Bartka, Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Marii. Serdeczne Bóg zapłać!
Renata napisał/a 3 lutego 2019
Proszę o łaskę zdrowia w rodzinie. O poprawę sytuacji w pracy, abym przestała się bać wszystkiego i wszystkich. Za dusze czyśćcowe o dar nieba. Amen.
Basia napisał/a 3 lutego 2019
O łaskę dobrej Spowiedzi i wiary dla Mateusza.
Agnieszka napisał/a 2 lutego 2019
Proszę o uzdrowienie na ciele i duszy. Panie Boże ratuj mnie. Jezu ufam Tobie. Agnieszka.
Edyta napisał/a 2 lutego 2019
O uzdrowienie z choroby. Bóg zapłać.
Helena napisał/a 1 lutego 2019
Proszę o łaskę zdrowia dla ojca byłych moich przedszkolaków, by Pan Bóg powołując do siebie ich matkę, kiedy byli mali, zachował przy życiu i w zdrowiu ich ojca. Chwała Ci Panie, niech się dzieje Twoja wola, nie moja.
Justyna napisał/a 1 lutego 2019
Proszę o modlitwę za maleńkiego Miłoszka, o łaskę zdrowia dla niego. Bóg zapłać.
Joanna napisał/a 1 lutego 2019
Gorąco proszę o modlitwę w intencji otrzymania łask przez rodzinę Szczepańskich. Bóg zapłać.
Halina napisał/a 1 lutego 2019
Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z epilepsji i upośledzenia psychoruchowego oraz za Halinę i Zbigniewa, za duszę Henryka. Bóg zapłać za modlitwę.
Katarzyna napisał/a 1 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogów członków mojej rodziny. O zdrowie, pomoc w załatwianiu trudnych spraw sądowych, ochrony przed oszczerstwami, o pomyślność w pracy. Dziękuję Bogu za dotychczasowe łaski.
Paulina napisał/a 1 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji całkowitego cudownego uzdrowienia córeczki Nadii Marii. Bóg zapłać.
Ewelina napisał/a 1 lutego 2019
Proszę, Boże przez Twego Syna i Maryję o łaskę uwolnienia z panicznego lęku przed psami, który odbiera mi radość życia, aby Bóg uleczył mnie z nerwicy lękowej, wybuchów złości, miej w opiece moją córeczkę, męża i tatę, abym znalazła pracę, w której wykorzystam talenty dane mi przez Boga. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać za modlitwę.
Agata napisał/a 31 stycznia 2019
Proszę o zgodę z moim byłym mężem, o pojednanie nas i pomoc w nawiązaniu dobrych relacji. Pobłogosław Boże.
Agata napisał/a 31 stycznia 2019
Z taką wiarą jaką teraz mam, może nie najlepszą, proszę o błogosławieństwo Boże w moim życiu, o dobre wybory, aby moje życie osobiste mogło się wreszcie poukładać. Proszę o łaski potrzebne dla moich dzieci, aby Dobry Bóg strzegł je na ich drogach życia. Boże błogosław nam przez modlitwę Sióstr Felicjanek, do których nie raz mogłam przyjechać. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka napisał/a 31 stycznia 2019
Z ufnością proszę o łaskę zdrowia dla moich Rodziców, dla Beaty, a dla siebie o dobrego męża.