Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2656 wpisów.
Anna napisał/a 31 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, o nawrócenie Waldemara o sakrament pokuty dla niego, odwagę aby zerwał relację z inną kobietą, o uzdrowienie go z nałogu alkoholizmu, o błogosławieństwo Boże w domu i pracy dla małżonków.
Barbara napisał/a 31 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Izabela napisał/a 31 stycznia 2019
O łaskę rozeznania swojego życiowego powołania oraz o odwagę, by podążyć tą drogą.
Tomasz napisał/a 30 stycznia 2019
O dobre wyniki badań dla mamy. O uzdrowienie dla niej z białaczki. O pozytywny wyniki egzaminu. O zdrowie w całej rodzinie - prosi syn.
michał napisał/a 30 stycznia 2019
Prośba o modlitwę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ciężko chorej Janiny.
Ewa napisał/a 30 stycznia 2019
Chciałabym prosić o modlitwę w intencji uzdrowienia z chorób nóg. Jestem młodą osobą, a po raz kolejny w swoim życiu muszę zmagać się z bólem kończyn dolnych, co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Dziękuję za modlitwę, z Panem Bogiem!
Ala napisał/a 30 stycznia 2019
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny.
Lidia napisał/a 29 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i maluszka, o szczęśliwy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie. Bóg zapłać!!!
Kasia napisał/a 29 stycznia 2019
Błagam pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła, gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
Wojciech napisał/a 28 stycznia 2019
W intencji Wojciecha o Boże błogosławieństwo w pracy i opiekę Matki Bożej.
Renata napisał/a 28 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia, o uwolnienie z uzależnienia syna Adama.
Jolanta napisał/a 28 stycznia 2019
Bardzo proszę o modlitwę przebłagalną o darowanie win i szczęśliwą śmierć dla Zofii i Genowefy.
Patrycja napisał/a 28 stycznia 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji: znalezienia przeze mnie pracy oraz nowego miejsca do zamieszkania. Bóg zapłać!
Rafał napisał/a 27 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o zjednoczenie jej, aby zapanowały pokój, miłość i wzajemne zrozumienie
Aneta napisał/a 27 stycznia 2019
Gorąco proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Janusza.
Jarek napisał/a 27 stycznia 2019
Jarek prosi o modlitwę za Alinę, która mieszka w Rosji, grozi Jej więzienie. Nie odprowadziła podatku od sprzedaży mieszkania, ma zablokowane konto.
Łukasz napisał/a 27 stycznia 2019
Panie Jezu. Ty znasz mnie najlepiej. Ty znasz moją przeszłość i przyszłość. Podaruj mi proszę rodzinę. Pozwól by spotkał tą niewiastę, którą pokocham i z którą się zwiążę na całe życie. Pozwól mi też mieć dzieci. Wszystko to ku Twojej chwale. A jeśli jest wolą Świętą Twoją, bym żył bezżennie to daj mi siły na ten trud życia. Proszę Was Drodzy o modlitwę za mnie w intencji przyszłej rodziny i Woli Bożej w moim życiu, bo już tracę nadzieję i bliski jestem rozpaczy. Dziękuję.
wioletta napisał/a 26 stycznia 2019
Mateczko, proszę o przemianę serca mojego męża aby zerwał kontakty z kochanką, aby wycofał pozew rozwodowy.
Karolina napisał/a 26 stycznia 2019
Proszę o uzdrowienie zatok i odzyskanie zmysłu węchu.
Bożena Małgorzata napisał/a 26 stycznia 2019
Bł. Matko Angelo Truszkowska - wstaw się, proszę, w intencji zdrowia dla Krzysia.