Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2656 wpisów.
Martyna napisał/a 21 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o ulgę w cierpieniu, zaufanie Bogu, szybki powrót do zdrowia - prawidłową diagnozę lekarza i dobrze dobrane leki bez skutków ubocznych. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, aby relacje w mojej rodzinie uległy znacznej poprawie. Bóg zapłać.
Grzegorz napisał/a 21 stycznia 2019
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę, o owocne rekolekcje ewangelizacyjne z O. Antonello Cadeddu - ,,Przyjdźcie do Mnie wszyscy" dla uczestników i organizatorów w parafii p.w. Ducha Świętego w Zambrowie, Wspólnota ,,JUDA" które odbędą się w dn. 22-24 lutego 2019. Bóg zapłać za modlitwę. My, jako wspólnota również będziemy modlić się o wszelkie łaski, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla waszego zgromadzenia.
Urszula napisał/a 21 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Urszuli i Marka o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Marka o jego powrót do rodziny i uwolnienie ze zniewolenia.
teodora napisał/a 21 stycznia 2019
Proszę o wzajemne wybaczenie i zgodę z Michałem.
Klaudia napisał/a 21 stycznia 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozeznania mojego powołania. O całkowite otwarcie serca na Największą Miłość tego świata, by to własnie ona rozpalała moje serce, pobudzała mnie do życia, i dawała ukojenie.
Marek napisał/a 21 stycznia 2019
Bardzo proszę o modlitwę o jedność i miłość w naszym narodzie, aby wzajemne oskarżenia, ostry i pogardliwy język w debacie i przestrzeni publicznej oraz nawoływanie do przemocy do drugiego człowieka, zostały uzdrowione mocą naszego Pana Jezusa Chrystusa. Serdeczne Bóg zapłać.
Marzena z dziewięcioletnią córką napisał/a 20 stycznia 2019
Błagam O POMOC, były mąż od lat zakłada mi sprawy w różnych urzędach, straszy, nęka mnie i córkę. Jego konkubina to adwokat, jego siostra to policjant. Dzięki nim, ludzie wyrzucają mnie z pracy. Teraz walczą o wyrok sądu dla mnie. Chcą rozdzielić mnie z córką. To ateiści bez sumienia. Córka też ich się boi. Mają znajomości. Jestem u kresu sił, jeżeli Bóg nie zlituje się nad nami i nie ukryje nas przed nękaniem tych duchów złych...Błagam o modlitwę, niech Bóg uwolni nas!
Maria napisał/a 20 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji syna Mateusza o wiarę nadzieję i miłość oraz łaskę życia zgodnego z wolą Bożą.
Maria napisał/a 20 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Bartłomieja o łaskę nawrócenia z nałogów, o miłosierdzie Boże i przebaczenie jego grzechów oraz wiarę nadzieję i miłość dla całej rodziny.
wiesia napisał/a 20 stycznia 2019
Maryjo, pomóż mi się podnieść i żyć, chcę żyć. Ratuj Maryjo, wyproś mi łaskę przebaczenia.
Dorota napisał/a 20 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej, żeby ból i gorączka ustąpiły. O wytrwałość i cierpliwość, siłę oraz zakończenie kłopotów finansowych i zdrowie dla całej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Sławek napisał/a 20 stycznia 2019
Św. Józefie. Dziękuję Ci za opiekę i wyproszone łaski. Dzisiaj proszę Cię, pomóż nam podjąć tę jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Uproś u Pana Jezusa Ducha Bożej Mądrości. Św. Józefie, módl się za nami.
gOSIA napisał/a 19 stycznia 2019
Proszę o modlitwę szturmującą Niebo w mojej sprawie, by Matka Boża pochyliła się nade mną i wyciągnęła z cierpienia, samotności, marzę o dobrym mężu lub pasjonującym zajęciu, które pozwoli zapomnieć o samotności. Ostatnie dwa lata też mnie bardzo rozbiły. Nie wiem o co mam prosić, mam od lat stany depresyjne, a chcę spełniać wolę Bożą, nie wiem jednak jak. Błagam zatem o modlitwę za mnie.
Danuta napisał/a 19 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Od dziś zaczynamy rekolekcje. Oboje z mężem jesteśmy bardzo poranieni grzechami swoimi i naszych rodziców. Moja mama poczęła mnie przez gwałt, który miał miejsce częściowo z jej winy, przez co mam dużo problemów duchowych ale i psychicznych, gdyż ona nie radzi sobie z tym, że żyję i niszczy mnie na każdym kroku. Proszę o łaskę uwolnienia, przebaczenia i mądrości jak mam z nią postępować. O ochronę w Krwi Chrystusa dla moich dzieci. Dziękuję. Danuta z Marcinem i 6 dzieciaków.
Rita napisał/a 19 stycznia 2019
19.01.19r. PILNE - Bardzo proszę o modlitwę w intencji 20-letniego chłopaka który jest w bardzo ciężkim stanie po wypadku. Dziękuję za wsparcie!
Maria napisał/a 19 stycznia 2019
Proszę o nowy dom i o pracę dla mojego męża. Dziękuję.
Katarzyna napisał/a 18 stycznia 2019
Błagam o gorliwą modlitwę o uzdrowienie mojej babci z całkowitej niewydolności nerek. Teraz tylko cud pomoże błagam sprawa jest bardziej niż pilna.
Danusia. napisał/a 18 stycznia 2019
O znalezienie mieszkania dla mojej rodziny. Uzdrowienie z anoreksji dla Oli i Kasi. Uratowanie nogi dla Sylwka. O nawrócenie Krystyny i Mirosława.
Kasia napisał/a 18 stycznia 2019
Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia mojej babci Janiny, która przebywa w szpitalu w stanie krytycznym, nie odzyskała przytomności i w każdej chwili może umrzeć jak mówią lekarze. Babcia jest całym moim życiem, nie mam nikogo oprócz niej na świecie.
magda napisał/a 17 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w spawie rozwiązania problemów finansowych i związanych z pracą.