Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2808 wpisów.
Piotr z Warszawy napisał/a 28 lutego 2019
Proszę o nawrócenie i uzdrowienie (jeśli zgodne jest to z Najświętszą Wolą Bożą) znajdującego się w ciężkim stanie Adama z Krakowa - mojego brata stryjecznego. Z góry dziękuję drogim siostrom.
Manuel J. napisał/a 28 lutego 2019
Please pray for a special intention for my son and his wife. (Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i jego żony.) Dr. manuel J. Ferreira, jr. USA Lodi NJ
Barbara napisał/a 28 lutego 2019
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.
Czarek napisał/a 27 lutego 2019
Bardzo proszę Kochane Siostry o modlitwę za mnie o powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego i o jedność w mojej rodzinie. Serdecznie dziękuję i jestem bardzo wdzięczny. Zrozpaczony i schorowany Czarek. Z Panem Bogiem.
Monika napisał/a 27 lutego 2019
Szczęść Boże! Błagam o modlitwę za Dominika, o uratowanie jego życia. Okazało się, że duchowo jest martwy, jest jak dolina wyschłych kości z Ez 37. Polecam szczególnie jego seksualność, korzystanie z wszelakich używek, Internetu, materializm, sferę relacji z ludźmi, która kuleje i brak kontaktu z Bogiem, a także brak świadomości godności dziecka Bożego, dramatycznie niskie poczucie własnej wartości. Oddaję również w modlitwie wszystko, co związane z moją relacją z nim. Dziękuję!
Ola napisał/a 27 lutego 2019
Kochane Siostrzyczki, bardzo proszę o modlitwę, abyśmy mogli z narzeczonym pracować razem. Bóg wie jakie to dla mnie ważne. Proszę o dobrą pracę dla nas. Aby wreszcie wszystko się ułożyło i było dobrze... Proszę o Bożą opiekę nad nami.
Edyta napisał/a 27 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Huberta aby nie bał się wizyty u dentysty i pozwolił wyleczyć swoje zęby. Niech Matka Najświętsza ma go w opiece, pomoże mu opanować strach, a nam rodzicom da siłę, cierpliwość i pomoże nam w codziennych różnych sytuacjach.
Kasia napisał/a 26 lutego 2019
Kochane Siostry Felicjanki proszę Was o modlitwę za w krytycznym stanie Rafała i jego żonę nauczycielkę Kasię i ich małe dzieci, bo sama już nie daję rady tego wymodlić. Ja, Kasia jestem po nowotworze złośliwym i mam jeszcze komplikacje. Proszę o modlitwę za moją siostrę, opiekunkę, chorą Justynkę, która choruje od kilku tygodni na wirus grypowy i za moją Mamę Lucynkę i rodzeństwo starsze i ich rodziny.
Magda napisał/a 26 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji jak najszybszego i pomyślnego kupna mieszkania, spokój na stancji, dobrego męża, spełnienia pragnień, odnowienie relacji z Eweliną, o przyjaźń i miłość, szczęście w relacjach z ludźmi i Bogiem, o dobrego animatora.
Małgorzata napisał/a 25 lutego 2019
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Basię, która ma zdiagnozowanego raka z przerzutami. O cud uzdrowienia. Dziękuję.
Kazimiera napisał/a 24 lutego 2019
Proszę o modlitwę o uzdrowienie małżeństwa Mieczysława i Teresy. O przemianę ich serc, aby zwrócili się ku sobie i byli dalej razem szczęśliwym małżeństwem. O łaskę przebaczenia sobie nawzajem. Prosi siostra.
Danuta napisał/a 24 lutego 2019
Szczęść Boże. Kochane Siostrzyczki proszę o modlitwę w intencji jutrzejszej pomyślnej operacji. Z Bogiem.
Liza napisał/a 24 lutego 2019
Proszę o błogosławieństwo opiekę Bożą o pomoc w nowej pracy w laboratorium o szybkie przyswojenie wiedzy związanej z pracą, o dobrą współpracę z nowymi koleżankami w pracy, o podpisanie umowy o pracę dla Lizy.
Dziewczyna napisał/a 24 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji Ewy, aby niebawem poznała i znalazła człowieka, w którym zakocha się z wzajemnością, ułoży sobie życie.
Małgorzta napisał/a 24 lutego 2019
Proszę o modlitwę o Bożą opiekę nad naszą rodziną, pomoc Matki Bożej w przeciwnościach losu i natchnienie Ducha Świętego w podejmowanych decyzjach.
Łukasz napisał/a 24 lutego 2019
O łaskę nawrócenia dla mojej prawie 16 o letniej córki Agnieszki, która będąc hojnie obdarowana przez Boga i Kościół, pod wpływem rówieśników stała się przeciwnikiem duchowieństwa, twierdząc że nie zachęca młodzieży do bycia w kościele.
Marzena napisał/a 24 lutego 2019
Proszę o modlitwę o znalezienie dobrej i długoterminowej pracy i błogosławieństwo Boże, a także o dobrą spowiedź.
Agnieszka napisał/a 23 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji śp. Grzegorza Nalepy o dar nieba w 3 miesiąc po śmierci. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Maia napisał/a 22 lutego 2019
Za siostrę Zbigniewę Balcer, za jej opiekę i poświecenie.
Norbert napisał/a 22 lutego 2019
Błagam o cudowne uzdrowienie Agnieszki, o wyjście z choroby nowotworowej.