Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2808 wpisów.
Ewa napisał/a 8 lutego 2019
Proszę o łaskę sakramentu małżeństwa dla mojej córki, zdrowia i wzajemnego przebaczenia dla moich rodziców.
Izabela z Cieszyna napisał/a 8 lutego 2019
Proszę o w intencji mojego zdrowia, znalezienia pracy i rozwiązania spraw związanych z wypadkiem samochodowym, którego byłam ofiarą. Bóg zapłać.
Krystyna napisał/a 7 lutego 2019
Proszę o modlitwę: o szczęśliwe rozwiązanie, łaskę zdrowia dla Ewy i jej nienarodzonego syna. Niech ich Bóg błogosławi i strzeże. Chwała i uwielbienie Bogu Wszechmogącemu!
Małgorzata napisał/a 7 lutego 2019
Proszę o uzdrowienie Piotra, a dla mnie bym żyła, jak Jezus chce. Za moją siostrę by znalazła pracę.
Renata napisał/a 6 lutego 2019
Proszę o łaskę zdrowia w rodzinie. O poprawę sytuacji w pracy.
mama napisał/a 6 lutego 2019
Proszę o modlitwę w intencji syna, o dary Ducha Świętego, zaliczenie pierwszego semestru i pozostanie na studiach.
Paulina napisał/a 6 lutego 2019
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córeczki Nadii Marii K. Bóg zapłać.
Blanka napisał/a 6 lutego 2019
Proszę o wsparcie dla mojej rodziny, aby mój mąż się nawrócił, wyzdrowiał, aby nasza rodzina przetrwała ten kryzys i wyszła z niego silna, pełna miłości, wiary i nadziei.
Kasia napisał/a 5 lutego 2019
Pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła, gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem. Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.
Ala napisał/a 5 lutego 2019
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny.
grazyna napisał/a 5 lutego 2019
Proszę o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała z tego, co po ludzku nie jest możliwe. Dziękuję za modlitwę.
Aneta napisał/a 4 lutego 2019
Błagam o modlitwę w intencji mojego męża Bartka. O uwolnienie z nałogu i powrót do rodziny.
Barbara napisał/a 4 lutego 2019
W intencji ciężko chorego Dariusza z prośbą o łaskę powrotu do zdrowia.
Nicola napisał/a 4 lutego 2019
Szczęść Boże. Jutro o 14.00 odbędzie się ważne spotkanie dotyczące naszej Wspólnoty, bardzo proszę o modlitwę.
Gosia napisał/a 4 lutego 2019
Proszę o modlitwę żebym znowu była sprawna ruchowo, nauczyła się chodzić, siedzieć itd. Szczęść Boże.
Weronika napisał/a 4 lutego 2019
Proszę o wsparcie w modlitwie o łaskę uzdrowienia z niedosłuchu prawego ucha, które pojawiło się po infekcji grypowej. Jezu Ufam Tobie, Kocham Ciebie. Zajmij się moim zdrowiem. Chcę słyszeć Twoje Słowa i dzielić się nimi z innymi. Proszę usłysz me wołanie. Weronika.
Jola napisał/a 4 lutego 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na nowotwór mózgu Pawła - prosi zrozpaczona matka. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Dariusza. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij. Amen.
Mariusz napisał/a 4 lutego 2019
O rentę dla Mariusza. O zdrowie dla Alicji, Krystyny, Ryszarda, Bartka, Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny, Romana, Stefanii, Franciszka, Marii. Serdeczne Bóg zapłać!
Renata napisał/a 3 lutego 2019
Proszę o łaskę zdrowia w rodzinie. O poprawę sytuacji w pracy, abym przestała się bać wszystkiego i wszystkich. Za dusze czyśćcowe o dar nieba. Amen.
Basia napisał/a 3 lutego 2019
O łaskę dobrej Spowiedzi i wiary dla Mateusza.