Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2656 wpisów.
Katarzyna napisał/a 1 stycznia 2019
Błagam o modlitwę za Duszę Artura W. Bardzo potrzebuje Naszej modlitwy. Bóg zapłać
Ewa napisał/a 1 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za dobry wynik badań mamy, szybki i szczęśliwy poród dla siostry. Dla mnie o dobrego męża oraz za spokój duszy zmarłego Roberta.
krystyna napisał/a 1 stycznia 2019
Najdroższy Jezu ulituj się nad Nimi, o łaskę błogosławieństwa dla moich znajomych o łaskę wytrwania w związku. Panie miej ich w swojej opiece.
Patrycja napisał/a 1 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji, aby w moim lewym oku ustąpiła wada wzroku, abym zaczęła widzieć ostro. Bóg zapłać!
Kamilla napisał/a 31 grudnia 2018
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencjach: - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców Haliny i Stanisława. - o zdrowie dla siostry Agnieszki i siostrzeńca Marka. - o zdrowie dla Kamili, znalezienie pracy w oświacie jako nauczyciel przez Kamilę. - o pokój w kraju.
Kamilla napisał/a 31 grudnia 2018
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencjach: - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców Haliny i Stanisława. - o zdrowie dla siostry Agnieszki i siostrzeńca Marka. - o zdrowie dla Kamilli, znalezienie pracy w oświacie jako nauczyciel przez Kamillę.
Kamilla napisał/a 31 grudnia 2018
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencjach: - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców Haliny i Stanisława. - o zdrowie dla siostry Agnieszki i siostrzeńca Marka. - o zdrowie dla Kamilli, znalezienie pracy w oświacie jako nauczyciel przez Kamillę. - o pokój w kraju i na świecie.
Wiktor napisał/a 31 grudnia 2018
Błagam o uratowanie mojego małżeństwa.
Malgorzata napisał/a 30 grudnia 2018
Proszę o modlitwę o poprawienie mojej sytuacji finansowej, napisanie jak najlepszego licencjatu, znalezienie pracy, o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie.
Janina napisał/a 30 grudnia 2018
Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.
Teresa napisał/a 30 grudnia 2018
Bardzo dziękuję za modlitewne wsparcie. Kolejny raz bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji wnuczki Zosi. Wnuczka ma 40 dni i juz drugi raz jest w szpitalu . Blagam o modlitwę w intenji zdrowia Zosi i moc Duch Świętego dla jej rodziców Moniki i Sławka. Z darem modlitwy - Teresa
Joanna napisał/a 30 grudnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej
Marta napisał/a 30 grudnia 2018
Proszę o uzdrowienie teściowej, która jest po zawale, o zdrowie dla mojej mamy oraz uzdrowienie mnie z nerwicy. Dziękuję Ci Panie, że doświadczam Twojego działania każdego dnia mojego życia
Damian napisał/a 30 grudnia 2018
Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła. O pełne zdrowie dla nich o Ducha Świętego i Jego 7 darów, znacznie więcej pieniędzy , rozwiązanie ich trudnych problemów , spraw, wyjście z kryzysowych ciężkich sytuacji, dobrych ludzi na drodze , zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów od moich rodziców oraz o potrzebne łaski. Bóg zapłać !
Małgorzata napisał/a 29 grudnia 2018
O łaskę nawrócenia i przemiany źycia uzdrowienia duszy i ciała doświadczenia Bożej milosci dla Andrzeja Macieja i Agaty
Anna napisał/a 29 grudnia 2018
Panie Jezu proszę Cię o wspaniałego męża.
Piotr napisał/a 28 grudnia 2018
Proszę o Modlitwę za Pielgrzymkę do Medjugorie z Poznania od 19.12 do 06.01. 2019-o bezpieczną podróż,owocne pielgrzymowanie ochrone dla uczestników i ich rodzin.
Agnieszka napisał/a 28 grudnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca o zdrowie psychiczne, uwolnienie z nałogu o naprawienie relacji z mamą i bratem. Aby dobry i łaskawy Pan odmienił jego serce.
Ewa napisał/a 28 grudnia 2018
Proszę o modlitwę za Mariusza o siłę w pokonaniu choroby alkoholowej i dla mnie proszę o pracę. Jezu Ufam Tobie.
Córka napisał/a 28 grudnia 2018
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Gertrudy i Edwina o potrzebne łaski dla ich małżeństwa oraz pojednanie i zgodę zwaśnionej całej rodziny.