Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2708 wpisów.
Maria napisał/a 20 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Bartłomieja o łaskę nawrócenia z nałogów, o miłosierdzie Boże i przebaczenie jego grzechów oraz wiarę nadzieję i miłość dla całej rodziny.
wiesia napisał/a 20 stycznia 2019
Maryjo, pomóż mi się podnieść i żyć, chcę żyć. Ratuj Maryjo, wyproś mi łaskę przebaczenia.
Dorota napisał/a 20 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej, żeby ból i gorączka ustąpiły. O wytrwałość i cierpliwość, siłę oraz zakończenie kłopotów finansowych i zdrowie dla całej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Sławek napisał/a 20 stycznia 2019
Św. Józefie. Dziękuję Ci za opiekę i wyproszone łaski. Dzisiaj proszę Cię, pomóż nam podjąć tę jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Uproś u Pana Jezusa Ducha Bożej Mądrości. Św. Józefie, módl się za nami.
gOSIA napisał/a 19 stycznia 2019
Proszę o modlitwę szturmującą Niebo w mojej sprawie, by Matka Boża pochyliła się nade mną i wyciągnęła z cierpienia, samotności, marzę o dobrym mężu lub pasjonującym zajęciu, które pozwoli zapomnieć o samotności. Ostatnie dwa lata też mnie bardzo rozbiły. Nie wiem o co mam prosić, mam od lat stany depresyjne, a chcę spełniać wolę Bożą, nie wiem jednak jak. Błagam zatem o modlitwę za mnie.
Danuta napisał/a 19 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Od dziś zaczynamy rekolekcje. Oboje z mężem jesteśmy bardzo poranieni grzechami swoimi i naszych rodziców. Moja mama poczęła mnie przez gwałt, który miał miejsce częściowo z jej winy, przez co mam dużo problemów duchowych ale i psychicznych, gdyż ona nie radzi sobie z tym, że żyję i niszczy mnie na każdym kroku. Proszę o łaskę uwolnienia, przebaczenia i mądrości jak mam z nią postępować. O ochronę w Krwi Chrystusa dla moich dzieci. Dziękuję. Danuta z Marcinem i 6 dzieciaków.
Rita napisał/a 19 stycznia 2019
19.01.19r. PILNE - Bardzo proszę o modlitwę w intencji 20-letniego chłopaka który jest w bardzo ciężkim stanie po wypadku. Dziękuję za wsparcie!
Maria napisał/a 19 stycznia 2019
Proszę o nowy dom i o pracę dla mojego męża. Dziękuję.
Katarzyna napisał/a 18 stycznia 2019
Błagam o gorliwą modlitwę o uzdrowienie mojej babci z całkowitej niewydolności nerek. Teraz tylko cud pomoże błagam sprawa jest bardziej niż pilna.
Danusia. napisał/a 18 stycznia 2019
O znalezienie mieszkania dla mojej rodziny. Uzdrowienie z anoreksji dla Oli i Kasi. Uratowanie nogi dla Sylwka. O nawrócenie Krystyny i Mirosława.
Kasia napisał/a 18 stycznia 2019
Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia mojej babci Janiny, która przebywa w szpitalu w stanie krytycznym, nie odzyskała przytomności i w każdej chwili może umrzeć jak mówią lekarze. Babcia jest całym moim życiem, nie mam nikogo oprócz niej na świecie.
magda napisał/a 17 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w spawie rozwiązania problemów finansowych i związanych z pracą.
Anna napisał/a 17 stycznia 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej.
Paweł napisał/a 17 stycznia 2019
Pokornie proszę siostry o wsparcie modlitewne w dwóch intencjach. O ochronę dla całej mojej rodziny, zwłaszcza dzieci, by Najświętsza Matka okryła nas Swoim płaszczem byśmy stali się niewidzialni dla wszelkiego zła. O łaskę nawrócenia, przebaczenia i powrotu na drogę wiary do Boga dla byłych właścicieli naszego domu. Bóg zapłać.
Łukasz napisał/a 17 stycznia 2019
O łaskę Bożą dla mnie w sprawie podjęcia dobrej decyzji odnośnie mojego kontaktowania się z lekarzem w dniu dzisiejszym.
MARCIN napisał/a 16 stycznia 2019
Proszę Siostry o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej. Pozdrawiam Marcin Serwach.
Sylwia napisał/a 16 stycznia 2019
Boże, proszę o łaskę metanoi i źródłowego pojednania dla Jacka, Sylwii, Piotra, Zofii, Kamila, Mateusza i Stefana oraz ich rodzin, otoczenia, parafii, sąsiadów. Dziękuję.
Gabcia napisał/a 16 stycznia 2019
Kochany Jezu błagam Cię o dobrą ocenę ze sprawdzianu z j.angielskiego oraz o dobre dni w pracy.
Łukasz napisał/a 16 stycznia 2019
O Bożą pomoc, abym pełnił Wolę Bożą realizując obowiązki zawodowe i rodzinne.
Agnieszka napisał/a 15 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o udane rozwiązanie ciąży zagrażającej dziecku oraz matce, aby przestała cierpieć psychicznie i fizycznie.