Loading...

Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo

Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej

Jesteśmy duchowymi córkami bł. Marii Angeli Truszkowskiej. Wezwane przez Boga współpracujemy z Chrystusem w duchowej odnowie świata i czynimy wszystko, by być wiarygodnym znakiem nieskończonej miłości Boga do każdego człowieka.

Nasze życie jest natchnione przez charyzmat Założycielki Zofii Truszkowskiej. Jej bezgraniczna miłość Boga objawiała się w całkowitym poddaniu się Jego woli, czego wyrazem była współczująca miłość i miłosierdzie, ofiarna służba potrzebującym i troska o zbawienie wszystkich ludzi.

Dowiedz się więcej

Myśl Bł. Marii Angeli Truszkowskiej na dzień dzisiejszy

30.09.

Date: 30 września 2020

Time: 00:00 - 23:59

Tak z daleka, jak i z bliska, zawsze Cię będę mieć w sercu, zawsze będę Cię polecać Panu Jezusowi i Matce Jego Najświętszej prosząc, aby Cię nie wypuszczali z swojej opieki, aby Ci codziennie miłość swoją i łaski przymnażali, abyś coraz doskonalszą, coraz milszą w Ich oczach się stawała. (I, 104)

Skrzynka intencji

Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską.
W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Wpisz się

Aktualności

3108, 2020

Przyjęcie Postulantki Magdaleny

Nasze serca przepełnia głęboka radość, ponieważ 8.08.2020r. do postulatu w naszej Wspólnocie Zakonnej została przyjęta Magdalena. Naszej nowej postulantce życzymy jeszcze większego rozkochania w Jezusie, gorącego pragnienia świętości i łaski wytrwania w powołaniu.  

1104, 2020

Alleluja !!!

    „Dzięki Zmartwychwstałemu, w definitywny sposób okazuje się, że rozum jest silniejszy od tego,  co nierozumne, prawda jest silniejsza od kłamstwa, miłość jest silniejsza od śmierci. Świętujemy pierwszy dzień, ponieważ wiemy, że mroczna smuga, która przenika stworzenie, nie pozostaje na zawsze.”                                                                                                                                                                Benedykt XVI     Zmartwychwstanie tego roku jest inne niż zawsze. Wielki Czwartek, Piątek i Sobota. Mroczna [...]

1803, 2020

Lubuski Samarytanin

Dnia 8 lutego 2020r. Ks. Bp Tadeusz Lityński- Pasterz diecezji zielonogórsko-gorzowskiej wręczył wyróżnienie "Lubuskiego Samarytanina" dla osób, instytucji i stowarzyszeń, które w sposób przykładny świadczą pomoc chorym. Galę wręczenia statuetek poprzedziła Msza św. sprawowana w międzyrzeckim kościele pw. św. Wojciecha. Eucharystii przewodniczył Ks. Bp. Tadeusz Lityński wraz z wieloma kapłanami zaangażowanymi w służbę osobom chorym. W homilii Ksiądz Biskup Ordynariusz [...]

Zobacz pozostałe

Szukasz drogi?

Zapraszamy na indywidualne dni skupienia
Jeśli chcesz się pomodlić z nami, poznać nasze życie, odejść na chwilę od codzienności i zanurzyć się w Panu siedząc u Jego stóp….

Dowiedz się więcej

Najnowsze w galerii

Go to Top