Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1773 wpisy.
Dorota napisał/a 13 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za cud uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej i wytrwałość i cierpliwość, siłę podczas pracy oraz zakończenie kłopotów finansowych i zdrowie dla całej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Dorota napisał/a 12 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za moją córkę Magdalenę, o dobrego męża dla niej, by już nie cierpiała samotności i depresji, by odzyskała radość życia i nie myślała o śmierci.
Robert napisał/a 11 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za moją kochaną przyjaciółkę Ewusie, która zmarła nagle podczas drogi do pracy na oddziale położniczym.
Karolina napisał/a 11 stycznia 2019:
O nawrócenie Eweliny i jej rodziny, o uwolnienie męża od pornografii lub rozwiązanie tej trudnej sytuacji.
Karolina napisał/a 11 stycznia 2019:
Z prośbą o wolność od uzależnienia emocjonalnego dla mojej przyjaciółki Izy, o zdrowie duszy i ciała oraz pokój serca dla Niej.
Małgorzata 42 lata napisał/a 11 stycznia 2019:
Za moich rodziców Annę i Jerzego, by się nawrócili, wrócili na łono Kościoła, dostąpili łaski spowiedzi i przyjęli Komunię Świętą.
Ania napisał/a 10 stycznia 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Zuzy, by zaczęła wierzyć w siebie, pozbyła się lęku, by w końcu znalazła przyjaciół oraz zdała maturę. Bóg zapłać.
Danuta napisał/a 10 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Reginy, o udaną operację ręki i aby mogła szybko powrócić do pracy. Jest samotną matką wychowującą dwoje dzieci. Boże, dziękuje Ci z całego serca za wszystkie wysłuchane modlitwy. Bóg zapłać całej wspólnocie za dar serca - modlitwę. Chwała Chrystusowi i Maryi.
Dominika napisał/a 10 stycznia 2019:
W intencji Panu Bogu wiadomej.
gusia napisał/a 10 stycznia 2019:
Jezu błagam Cię o dobre dni w pracy oraz o dobre wyniki dla mamusi oraz o dobre oceny dla mojego synka.
Ewa napisał/a 10 stycznia 2019:
Prośba o dar zdrowego potomstwa dla Ewy i Roberta oraz błogosławieństwo dla naszego małżeństwa.
Elżbieta napisał/a 10 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za Damiana o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i uwolnienie z nałogu komputerowego. Bóg zapłać!
Elżbieta napisał/a 10 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę za Magdę i Pawła o wiarę, wytrwanie w trudnej sytuacji życiowej, opiekę Matki Najświętszej, błogosławieństwo Boże. Proszę o modlitwę za Piotra, Sylwię i Annę o opamiętanie, nawrócenie i miłość do bliźnich.
Marysia napisał/a 9 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji rozbitego małżeństwa Pawła i Klaudyny. Dziękuję.
Małgosia napisał/a 9 stycznia 2019:
Błaganie o nawrócenie i łaskę wiary dla Darka, o strumienie Bożego Miłosierdzia dla niego.
Małgorzata napisał/a 8 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę, aby moje poranione serce wyzdrowiało, a ja na nowo odnalazła radość życia i kroczyła ścieżką, którą chce dla mnie Jezus. Za Piotra o potrzebne łaski dla niego.
Magdalena napisał/a 8 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji Magdaleny i Daniela.
Marcin napisał/a 8 stycznia 2019:
Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa z trwającego kryzysu. O błogosławieństwo Boże i obfite łaski dla mojej żony, aby potrafiła wybaczyć i zaufać. Aby Jezus uzdrawiał nasze dusze. Spraw, aby żona zechciała iść na terapię lub do psychologa poukładać wszystkie myśli. Jezu Ty się tym zajmij!
Alicja napisał/a 7 stycznia 2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i moich chorych córeczek.
Krystyna napisał/a 7 stycznia 2019:
Proszę o łaskę wiary dla Mamy.