Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
1397 wpisów.
Córka napisał/a 28 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Gertrudy i Edwina o potrzebne łaski dla ich małżeństwa oraz pojednanie i zgodę zwaśnionej całej rodziny.
Marta napisał/a 27 grudnia 2018:
Jeśli taka jest wola Pana, proszę o nawrócenie i uzdrowienie duchowe Clemensa oraz szczególną opiekę Matki Bożej i Świętych. Dziękuję za dotychczasową poprawę. Bóg zapłać!
Malgosia napisał/a 27 grudnia 2018:
Błagam o nawrocenie mojego meza Krzysztofa. Ma 42 lata.Bog zaplac
Ivana napisał/a 27 grudnia 2018:
aby sa Filipe vratil, aby som nasla praci, dom, priatelov, aby Pan odrezal zo mna zataz z hriechov z predkov zo strany mojho otca dakujem
Artur napisał/a 27 grudnia 2018:
O podjęcie dobrych decyzji życiowych. Za zdrowie dla całej rodziny.
Irena napisał/a 27 grudnia 2018:
Proszę w intencji rodziny o zgodę i miłość oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej'
Jadwiga napisał/a 27 grudnia 2018:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie dla Anny, która choć w sile wieku, to bardzo jest potrzebna swojej rodzinie, a zwłaszcza kochającym Ją wnukom. Jadwiga
Marta napisał/a 27 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy z raka jelita grubego. Aby Jezus działał przez ręce lekarzy, aby codziennie uzdrawiał chore ciało mojej mamy ale również ukoił jej serce i duszę. Bóg zapłać.
Piotr napisał/a 27 grudnia 2018:
Z całego serca proszę o modlitwę, aby udało się całkowicie zwalczyć moje problemy, które trapią mnie i moją duszę od paru miesięcy. Proszę, żebym nigdy już nie błądził i żył właściwie. Proszę też o zdrowie dla mnie i osób mi bliskich oraz poukładanie spraw osobistych i zawodowych.
Hanna napisał/a 27 grudnia 2018:
Prosze o modlitwe w intencji Michała o przemiane jego serca i uzdrowienie jego relacji z Martą.O Boze błogosławienstwo dla nich i ich trzech synow Tomka Mikołaja i Juliana.W inyencji Juleczka o calkowite uzdrowienie i odzyskanie wzroku w prawym oczku. W intencji Romana Zbyszka o nawrocenie i uwolnienie od kazdego zniewolenia.Za mnie samą.Bôg zapłac
Ewa napisał/a 26 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę za zmarłego Roberta, wujków, babcie i dziadków. Lekki poród Siostry. Znalezienie dobrego męża dla mnie.
P. napisał/a 26 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Iwony z choroby nowotworowej oraz łaskę wiary dla niej.
Liza napisał/a 26 grudnia 2018:
Proszę o błogosławieństwo opiekę Bożą w 2019 r.  w nowej pracy w laboratorium  o podpisanie umowy o dobrą współpracę z nowymi koleżankami i kolegami w pracy prosi Liza
Artur napisał/a 26 grudnia 2018:
O dokonanie mądrych życiowych wyborów.
Magdalena napisał/a 26 grudnia 2018:
W intencji Panu Bogu wiadomej.
danuta napisał/a 21 grudnia 2018:
Proszę o zdrowie i szczęśliwe, dobre wyniki badań dla męża Edwarda prosi żona z córkami.
Mateusz napisał/a 21 grudnia 2018:
O uzdrowienie i uwolnienie Natalii oraz jej najbliższych. Niech Dobry Bóg uratuje ich dusze i nawróci i serca.
Kasia napisał/a 20 grudnia 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla babci i chłopaka o spokój serca i duszy oraz o potrzebne łaski dla rodziny. W intencji wszystkich bezrobotnych, samotnych, smutnych, opuszczonych, pogubionych.
Danuta napisał/a 20 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę w intencji odzyskania swojego domu, aby Dobry Bóg pokierował tym wszystkim tak, aby mogło zakończyć się szczęśliwie.
ewa napisał/a 19 grudnia 2018:
Proszę o modlitwę za mojego syna Bartłomieja. Ma 22 lata, wstydzi się że nic nie umie zrobić, załatwić, nie umie rozmawiać z ludźmi, nie ma ani jednego kolegi, jest bardzo samotny. Czuje się winny, że nic nie potrafi. Proszę o dobrą spowiedź świąteczną dla niego, o uwolnienie od kłamstwa i o znalezienie przewodnika duchowego.