Wsłuchaj się w słowa Jezusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie” (Mt 18, 19). Zawierz modlitwie wspólnotowej. Poproś innych o modlitwę w Twojej intencji. Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską. W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

We wszystkich tych intencjach, jak też innych powierzonych nam w każdym miesiącu, w kaplicy domu prowincjalnego w Przemyślu odprawiona jest Msza św. i wspólny różaniec. Intencje te polecamy także Panu Bogu za wstawiennictwem bł.Matki Angeli Truszkowskiej – naszej założycielki oraz podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu i w indywidualnych modlitwach.

Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej w Przemyślu, ul. Poniatowskiego 33, 37-700, telefon 166707224, adres e-mail: felic_pr@przemysl.opoka.org.pl. Mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych e-mail: iodfelicjanki.przemysl@gmail.com lub tel. 507 940 463.
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zlecenia. Informujemy również o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie państwa danych lub wniesienie skargi w sytuacji, gdy dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
2963 wpisy.
Ewa napisał/a 10 stycznia 2019
Prośba o dar zdrowego potomstwa dla Ewy i Roberta oraz błogosławieństwo dla naszego małżeństwa.
Elżbieta napisał/a 10 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za Damiana o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i uwolnienie z nałogu komputerowego. Bóg zapłać!
Elżbieta napisał/a 10 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za Magdę i Pawła o wiarę, wytrwanie w trudnej sytuacji życiowej, opiekę Matki Najświętszej, błogosławieństwo Boże. Proszę o modlitwę za Piotra, Sylwię i Annę o opamiętanie, nawrócenie i miłość do bliźnich.
Marysia napisał/a 9 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji rozbitego małżeństwa Pawła i Klaudyny. Dziękuję.
Małgosia napisał/a 9 stycznia 2019
Błaganie o nawrócenie i łaskę wiary dla Darka, o strumienie Bożego Miłosierdzia dla niego.
Małgorzata napisał/a 8 stycznia 2019
Proszę o modlitwę, aby moje poranione serce wyzdrowiało, a ja na nowo odnalazła radość życia i kroczyła ścieżką, którą chce dla mnie Jezus. Za Piotra o potrzebne łaski dla niego.
Magdalena napisał/a 8 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji Magdaleny i Daniela.
Marcin napisał/a 8 stycznia 2019
Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa z trwającego kryzysu. O błogosławieństwo Boże i obfite łaski dla mojej żony, aby potrafiła wybaczyć i zaufać. Aby Jezus uzdrawiał nasze dusze. Spraw, aby żona zechciała iść na terapię lub do psychologa poukładać wszystkie myśli. Jezu Ty się tym zajmij!
Alicja napisał/a 7 stycznia 2019
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i moich chorych córeczek.
Krystyna napisał/a 7 stycznia 2019
Proszę o łaskę wiary dla Mamy.
Iwona i Piotr napisał/a 6 stycznia 2019
Prosimy o modlitwę w intencji Genowefy o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby, opiekę Matki Bożej i Aniołów na każdy dzień oraz oświecenie Ducha Świętego co do właściwej terapii.
Mama napisał/a 6 stycznia 2019
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z choroby, o Światło Ducha Świętego w załatwieniu dla niego szkoły branżowej oraz powierzam osoby pomagające. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.
Fryderyk napisał/a 6 stycznia 2019
Jezu Kochany Ty się tym zajmij. Miej mnie w swojej opiece Jezu.
Maria napisał/a 6 stycznia 2019
Proszę bardzo o trzeźwość, zdrowie i nawrócenie dla Andrzeja. Serdeczne Bóg zapłać!
Agnieszka napisał/a 6 stycznia 2019
Najukochańszy Jezu proszę o pokój w sercu, światło Ducha Świętego, łaskę opanowania stresu w pracy, aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie. Jezu ufam Tobie!
Elżbieta napisał/a 5 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę.
Matka napisał/a 5 stycznia 2019
Proszę o Boże opamiętanie krzywdzicieli, za zadane krzywdy czarami córkom i Marcinowi - prosi matka Danuta.
Matka napisał/a 5 stycznia 2019
Proszę o zdrowie, małżeństwo, macierzyństwo i założenie szczęśliwej rodziny dla Katarzyny, Doroty i Marcina.
Izabela napisał/a 5 stycznia 2019
O powrót do zdrowia taty koleżanki ze studiów po udarze i siłę dla całej ich rodziny oraz o błogosławieństwo i otwartość na Boga dla mojej rodziny.
Zofia napisał/a 5 stycznia 2019
Proszę o modlitwę za naszych zmarłych bliskich, szczególnie za naszego brata Ryszarda, który zmarł tej nocy, o łaski Miłosierdzia Bożego i życia wiecznego w pokoju i radości wiecznej.Amen.