Loading...

Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo

Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej

Jesteśmy duchowymi córkami bł. Marii Angeli Truszkowskiej. Wezwane przez Boga współpracujemy z Chrystusem w duchowej odnowie świata i czynimy wszystko, by być wiarygodnym znakiem nieskończonej miłości Boga do każdego człowieka.

Nasze życie jest natchnione przez charyzmat Założycielki Zofii Truszkowskiej. Jej bezgraniczna miłość Boga objawiała się w całkowitym poddaniu się Jego woli, czego wyrazem była współczująca miłość i miłosierdzie, ofiarna służba potrzebującym i troska o zbawienie wszystkich ludzi.

Dowiedz się więcej

Myśl Bł. Marii Angeli Truszkowskiej na dzień dzisiejszy

20.04.

Data: 20 kwietnia 2019

Godzina: 00:00 - 23:59

Błogosławieni, którzy pragną, moje drogie dziecko, błogosławieni, bo im Pan Jezus obiecuje nasycenie, a w Jego Imieniu ja ci także to obiecuję, jeżeli pragnąć będziesz pokornie, gorąco i wytrwale. (III, 150)

Skrzynka intencji

Możesz wpisać swoją intencję: podziękowanie, prośbę, podzielić się swoją radością lub troską.
W tych intencjach codziennie modlimy się podczas Eucharystii, nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Wpisz się

Aktualności

2004, 2019

PAN ZMARTWYCHWSTAŁ

"Witajcie.... Nie bójcie się" mówi Jezus do niewiast. Niech Zmartwychwstały Jezus stanie na drodze każdego człowieka, każdego z nas. Niech Jego Miłość i zwycięstwo przyniesie pokój i wiarę, że Jego mocą możemy zwyciężać. Życzymy, głębokiego doświadczenia Jezusa Zmartwychwstałego, niech Jego obecność przenika każdy wymiar naszego życia i czyni nas bardziej podobnym do Niego. W mocy Bożego Ducha zwyciężajmy w Jezusie.

1804, 2019

WIELKI CZWARTEK

        Bądź uwielbiony Panie za Sakramenty Eucharystii i kapłaństwa. Według Tomasza z Celano (2Cel201) św. Franciszek mawiał: "Gdyby mi się przydarzyło spotkać równocześnie jakiegoś świętego z nieba i jakiegoś biednego księdza, to najpierw uczciłbym kapłana i pośpieszyłbym co rychlej ucałować mu ręce. Powiedziałbym: Ach, święty Wawrzyńcze, zaczekaj! Ponieważ jego ręce dotykają Słowa żywota i mają w sobie coś nadludzkiego”. Gromadzimy się dzisiaj wokół Najwyższego [...]

1604, 2019

Panie, gdzie mieszkasz?

Zapraszamy na rekolekcje dziewczyny, które chcą szukać Pana, i nie boją się Go odnaleźć... w Słowie, Najświętszym Sakramencie, drugim człowieku... i nie tylko 🙂 Zgłoszenia i informacje: felicjanki.przemysl@gmail.com Początek: 7 czerwca 2019 godz. 17.00 Zakończenie: 9 czerwca 2019 godz. 14.00 Weź ze sobą: Pismo Święte buty na zmianę otwarte serce instrument

1604, 2019

POSIŁEK WIELKANOCNY

              W dniach 11 -13 kwietnia w naszym domu odbywały się rekolekcje dla korzystających z Kuchni św. Brata Alberta i bł. Marii Angeli, które zakończyły się uroczystą Eucharystią oraz posiłkiem Wielkanocnym.

Zobacz pozostałe

Szukasz drogi?

Zapraszamy na indywidualne dni skupienia
Jeśli chcesz się pomodlić z nami, poznać nasze życie, odejść na chwilę od codzienności i zanurzyć się w Panu siedząc u Jego stóp….

Dowiedz się więcej

Najnowsze w galerii